reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Fifka oby u Was wszystko wróciło do normy, bo umęczycie sie strasznie...

Milusia ciesze sie ze mala zaczyna jesc może faktycznie na ząbki.. Oby!

U nas noc TRAGICZNA!!! Ja nie wiem, co sie Filipowi pozmieniało, przecież wczesniej noce przesypiał ładnie! Dziś mało co spałam .
Nawet pisać nie mam siły. Mały teraz odsypia a ja nie wiem czy też sie kłaść bo i za zupę trzeba sie brać :no:
 
reklama
Ja jestem,czytam nawet zeby nie bylo. Alw odpisać to juz tylko w myśli:) dziś fajny dzien
,bo siostra urodziła; ):):) pisalam Wam,ze to trudna ciaza byla,bo organizm zwalaczal ciążę-traktowal jak intruza. Co 2 tyg do stolicy, badań,mierzen,wynikow bez liku.ale udalo sie;) o nawet nie trzeba bylo dziecku przetaczac krwii! A dodatkowo mam dzis imieniny, wiec na prezent dostalam siostrzenice:)
 
Inomama, wielkie gratulacje dla siostry i swiezo upieczonej cioci :)

Fifka, trzymam kciuki za Adrianka, oby ten refluks minal jak najszybciej

Blanka, wspolczuje nocy, to strasznie meczoce jest/ Moj tez spal juz tak ladnie, a nagle sie zepsulo, trwalo to prawie 2 miesiace, ale od tygpdnia noce znowu ok, jedna pobudna na lyk wody i znowu lulu ;) Ale zycze zeby u was pogorszenie bylo krotsze

Dona, bardzo wspolczuje przezyc, nawet nie chce wyobrazac jak musialo byc ci ciezko. Tym bardziej gratuluje odwagi, ze podjeliscie kolejna probe!

Milusia, a teraz jak? poprawilo sie? ale wazne ze pila :) jak moj nie chce jesc to odpuszczam, ale jak nie cche pic, zaczynam sie martwic


Dziewczyny, pamietacie listopad rok temu? Duze brzuszki, zgage w nocy :) ja juz lezalam plackiem, bo maly byl w kanale rodnym glowa :)
Wtedy nie sadzilam, ze to kiedykolwiek powiem, ale....troche tesknie to bycia w ciazy :D szalone, wiem :D ale to uczucie jak maly sie wierci w brzuchu, niesamowite i nieporownywalne z niczym innym. I jest tylko twoj, nie musisz sie dzielic nim ze swiatem :)
 
Mirka to po co tęsknić???;-):-D Możesz przecież ten stan ponowić:-D dzięki Zosia już ok,tylko slina jej tak leci że masakra!
Fifka powodzenia na wizycie
Inomama gratki :* <dzielna ciocia>:-D
Blanka jak mały?

Uciekam na szleństwa zakupowe,lodówka pusta,chłopcom buty zimowe tsza kupić:eek: mleka,pampersy i takie tam rozpusty:-D
 
Inomama gratulacje!
Dona współczuje i trzymam kciuki za kolejnego maluszka w drodze
Fifka trzymam kciuki i napisz proszę co wam powiedział. U nas już ok ale jabłek nadal nie można bo po pierwsze trochę zaczął ulewać po drugie mały też chyba zakumał że po jabłkach źle się czuje i nie chce ich jeść.
Milusia zdrówka dla Zosi.
u nas coraz gorzej z jedzeniem obiadku. Chwytam się czego mogę. Dziś np. Ugotowałam mu samego brokuła i też nie chciał. Próbowałam odrobinę soli- nie, odrobinę cukru - nie. Najlepiej mleko tylko i tyle :(((
z dobrych rzeczy to dziś było pierwsze siku na nocnik, ale chyba nie zakumał co się stało :)
 
Inomama sto lat i gratulacje :))))

Mirka też często mnie nachodzą takie sentymenty z czasów ciąży :) Jakby nie patrzeć lubie ten stan :-)

Dziś moja kulesia mała. moj terrorysta kochany ma 10 miesiecy:tak:

Miał dwie drzemki (po 40minut) i teraz sie bawi z Natanielem , który niedawno z przedszkola wrócił.

Fifka czekam na dobre wiesci...

Cleopatra Filip ubóstwia brokuły :))) co mnie cieszy bardzo!

jak czytam u niektórych że tego dziecko nie chce czy tamtego to sie ciesze bardzo ze moj Filip taki łakomczuch. On lubi wszystko dosłownie co mu nie podam to je:) Zje swoje, widzi ze ktoś je i dyrda biegiem staje przy stoliku i czeka żeby go poczęstować :) A policzki ma jak chomiczek:) U nas danie nr 1 to rybka z warzywami z bobovity :) choc wszystkie inne zajada ze smakiem jak i zupy . czy to gotowane czy ze sloiczków niczym nie gardzi. Tyle dobrego:)

Aj Cleopatra świadome siku czy nie Gratuluje :)
 
Ostatnia edycja:
Blanka ciesz się! To na prawdę super jak dziecko wszystko je i znacznie ułatwia życie. Strasznie to męczące jak mój Wojtek nic nie chce, a ja się głowie co by tu ugotować lub kupić żeby chciał jeść. Chętnie je tylko mleko i owoce oraz kaszkę czytaj zagęszczone mleko podawane z butelki.
 
reklama
Cleopatra to nie zazdroszczę . Moja znajoma ma córkę , która do ponad roczku chciała tylko cyca :( nic poza tym nie jadła! Ile było walki, eskapad po lekarzach bo za mała bo za chuda.

Faktycznie to jest utrapienie wielu mam! A jajecznice? bułkę z masłem? biszkopty? nic z takich rzeczy???????

Filip od samego początku wszystko ładnie je. owoce, warzywa zupki obiadki deserki nie mam problemu. Wyobrażam sobie ile Cie to kosztuje...
 
Do góry