reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia, Lena tak miała jak ząb się wybijal - piła tylko mleko i to też niewiele. Albo moze ma plesniawki w buzi - sprawdzalas? Przy antybiotykoterapii sa czesto :(
Poczekaj może do rana I wtedy zobaczysz czy coś lepiej będzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milusia a jakby przemycić jej trochę mleka w jakimś słodkim owocu? Współczuję...


Fifka oby Adriankowi się poprawiło, to wszyscy odetchniecie...


Dona nawet nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co czułaś Ty i co teraz przeżywa Twoja koleżanka... To straszna tragedia dla każdego rodzica:(
 
Jaguś ale ona nawet owoców nie chce-ona nic zupełnie nie chce


Ale zjadła pępucha,to nic że smażony,nie ważne,zjadła cokolwiek!!!!!
 
Milusia sprawdz małej buzie w srodku, a nie ma wysypki na rączkach bo u nas panuje ta choroba boskońska i wlasnie temp, brak apetytu przez bąble w buzi. mam nadzieje ze to nie to i tylko zabek wychodzi.

Fifka biedny Adrianek, męczy sie biedactwo a ty przy okazji tez. oby gastrolog cos pomogl. tak sobie mysle ze moze lepiej dla malego bedzie jak przejdziesz na jakies sztuczne mleczko.

Yoanna ja nadal nie mam @, ale po pierwszej ciazy nie mialam 16 miesiecy a pozniej musialam wywolywac tabletkami bo chcialam starac sie o kolejna ciaze. u mnie powazne problemy hormonalne wiec teraz pewno bedzei podobnie i bede musiala isc do gina po jakies leki.
 
dzieki dziewczyny,buźkę ma chyba ok...nie zauważyłam żadnych pleśniawek...Obstawiam zęby jednak...ślina leci jak z kranu...łapki ładuje i śpi z rogiem kołderki w buzi...:zawstydzona/y: ale już troszkę je...co prawda teraz mleko wypluła,ale o 17zjadła trochę jajka ugotowanego no i zaczęła dużo pić,więc już kamień z serca...
 
Milusia to dobrze ze pije, idzie ku lepszemu:)

a ja tym razem z dobra wiadomoscia, dzisiaj dowiedzialam sie ze kolezanka ktora przez 3lata nie mogla zajsc w ciaze a pierwsza ciaze wlasnie 3 lata temu poronila jest w ciazy , udalo im sie i jest w 16 tygodniu. cos ten 16 tydzien ostatnio mnie przesladuje, mam nadzieje ze tym razem bedzei dobrze. trzymajcie kciuki
 
hej kochane!:-)

u nas cudna pogoda wiec caly dzien poza domem... spacery, spacery i spacery...
a Arek ostatnio taka przylepa,ze dziecka swojego nie poznaje i ciagle na mnie wisi...
dla zmeczonych mam- duzo sily :tak:
 
reklama
Do góry