reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

napiszę to co zasłyszałam od alergologa :) masło najczęściej nie uczula alergików, bo w 80% składa się z tłuszczu. niestety my jesteśmy w tym malutkim procencie i sypie nas również po maśle :(
 
reklama
MARIKA właśnie o tym mówię, dali małej antybiotyk bez sensu zupełnie, a z refluksu i AZS dzieci po prostu wyrastają

KACZUSZKA bo kodeina działa jak narkotyk

FIFKA a ja dla samej siebie nie szukałabym powiązań miedzy szczepieniem a objawami twojego dziecka, bo będziesz sobie do końca życia pluła w brodę. CHyba nikt ci nie wyda diagnozy autyzm poszczepienny czy sie mylę

KASIENKA zgadzam sie mam wrażenie że niektórzy próbują tlumaczyć fakt ,że ten problem dotknął właśnie ich dziecko szczepieniem, zawsze łatwiej sobie poradzic z problemem jak można na cos winę zrzucić

KACZUSZKA całkiem fajne te fartuszki (jak ktoś stosuje)


U nas druga jedyneczka się przebija więc dwa zębole na raz może przez to taka mamowa się zrobiła.

Ja ostatnio robiłam jajecznice na parze z masełkiem i smakowało oj tak. A przyznam się wyraodna matka ze mnie bo jakoś do zupek nie za często to żółtko trafiało.
 
A mi się pomysł z fartuszkiem nie podoba...(ale to tylko moje zdanie...) to wieczór panieński a nie impreza kulinarna:-D ja bym poszła w coś związanego ze ślubem,meżem- nie z kuchnią:-D -czyt. po ślubie baba do garów?!:-D:baffled: (edit.choć fartuszki naprawdę piękne:-p)

Co do danonków- wiem,wiem macie rację:sorry2:


Kasia czasem tyłek jest czerwony po nabiale
 
Kasia u nas sa wymioty pp nabiale ...

Zazdroszczę wam tego braku alergii u dzieci. Ja pamiętam jak z Konradem bylo. Pełen luz... a teraz? Kurde jak ciężko wymyślać sniadanie, 2 sniadanie, podwieczorek i kolacje zeby dieta byla urozmaicona i rzeczy sie nie powtarzaly przy diecie bez nabialu. :-(

Jeszcze jak wasze dzieci duzo cycaja badz jedzą mm... a moj? Tylko stałe rzeczy je...


Kaczuszka fajny ten fartuszek. :-)

Kasienka Olich o ile łatwiej sie mówi w ten sposób kiedy to nie dotyka nas bezpośrednio nie? Mi nawet sami lekarze powiedzieli ze szczepienie jak najbardziej mogło tu mieć wpływ. A sama nasza neurolog choć jest za szczepieniami to potwierdza ze coraz częściej ma u siebie dzieci z zaburzeniami neurologicznymi po szczepieniach.

Ale kończę ten temat bo kazda z nas wie swoje i ma prawo decydować o własnym dziecku tak jak czuje. Życzę tylko tego żebyście nigdy same nie odczuly tego na własnej skórze.
 
Ostatnia edycja:
Olich, Kasieńka a jak problemy zaczynają się godzinę? dzień? tydzień po szczepieniu to też głupi rodzice chcą na szczepienia winę zrzucić? rozumiem że ja należę do grona tych rodziców... dziękuję za podsumowanie mojej osoby. tylko przypominam że NOP to zdarzenie które odnotowuje się do 4 tygodni po szczepieniu, oraz do 1 roku po szczepieniu na bcg. sądzę że mam prawo zwalać winę na szczepienie, gdy moje dziecko zaczęło rzygać w dwie godziny po szczepieniu i przez kolejne 2 miesiące, dla mnie to nie jest zbieg okoliczności... a takie gadanie rodzica którego dziecko nie zostało w żaden sposób pokrzywdzone przez szczepienie jest co najmniej nie na miejscu. i nie sądzę że byście tak mówiły gdyby waszym dzieciom coś takiego się przytrafiło. łatwo oceniać gdy ciebie to nie dotyczy, bardzo łatwo

Kaczuszka mi się podoba ten szaro-czarny


dla zainteresowanych ulotka po angielsku, gdzie w powikłaniach poszczepiennych jest wypisany autyzm http://www.fda.gov/downloads/BiologicsBloodVaccines/Vaccines/ApprovedProducts/UCM101580.pdf
 
Ostatnia edycja:
Kochane- kazdy ma inne doswiadczenia i mysle,ze nie warto nad tym sie rozwodzic, Kazda decyduje sama za swoje dziecko...ale tez trzeba przyznac,ze 100% pewnosci nigdy nie bedzie ani w te, ani w druga strone...;-)

a z tym maslem musze poobserwowac, bo czerwona pupke tez dzis Arek ma...ale moze od czestych kupek akurat...
 
VINGA FIFKA nie o to chodzi, żeby oceniać. Kazde dziecko inaczej sobie radzi z obciązeniem jakim jest szcepionka i dlatego różne NOPy są. Ale nie uważam, aby kazdy przypadek autyzmu został wywołany szczepieniem a taka prawda, że łatwiej powiedzieć ze to przez szczepienie a nie że tak miało być.

I na prawde nie chciałam nikogo urazić.
 
reklama
ja nie wypowiadam się na temat powikłań chorób, nie wiem co czują te rodziny które to dotknęło. więc proszę również o niewypowiadanie się na temat powikłań po szczepieniach, jakie kto ma zdanie, czy autyzm jest po szczepieniu czy nie. naprawdę do niczego nie potrzeba rodzicom takiego dziecka takich komentarzy. lepiej coś takiego zostawić dla siebie.
 
Do góry