reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Vinga, a to chyba dobrze, ze na usg nic nie wyszlo? Znaczy, ze plyn sie nie gromadzi?
U nas ciamiaczko ciagle jest, ale Leos urodzil sie z bardzo duzym ciemiaczkiem, 8cm. Lekarka mowila, ze nawet 2 lata moze sie zarastac, ale juz duzo nie zostalo, tak 1,5-2 cm, dokladnie nie wiem :) ale witamina D codziennie bobik +DHA, jak juz tu kilka innych dziewczym pisalo.
Jak duze slonce bylo w lecie to smarowalam filtrami, teraz nie smaruje, a ma sliczny odcien skory, taki lekko brzoskwiniowy, leciutko opalony :)

Siva, rozumiem twoj strach, ale to naprawde indywidualne, mnie sie super do pracy wrocilo i ejstem zadowolona, radze sobie i ja i syn. I maz oczywiscie podczas mojej delegacji radzil sobie rewelacyjnie, a z Lesoiem sie zblizyli niesamowicie, az super popatrzec jak sie teraz bawia - wczesniej tego nie bylo. Gorzej ja znioslam ten tydzien rozstania, tesknilam bardzo.

Ale moja kolezanka wrocila po roku i jest bardzo nieszczesliwa, wydaje mi sie, ze dziecko wyczuje mamy zly nastroj i ma to na nie wplyw. Ale dziala to tez w obie strony, jak dziecko teskni, to mama nie ma szans odnalesc sie w pracy.
Prawda jest taka, ze nie sposob sie przygotowac, to jak bedzie u was zobaczysz jak to nastapi. Jasne, ze mozna "trenowac', wychodzic na dluzej itp, ale to nie to samo :)

Te zajecia muzyczne to Niemowlaki w Krainie Dźwięków (NWD) - programy muzyczne dla dzieci
Dzicieczkom sie bardzo podobalo :) mi sie wydalo dziwne, bo nudne i caly czas jakby to samo :D spiewanie, tanczenie do tej samej melodii, ale dzieci byly zadowolone i to najwazniejsze ;)

Tez czekam na informacje od Mariki, oby bylo dobrze

Elama, sliczna ta twoja Julia :) wloski ma juz takie fajne

Z tymi moimi sasiadkami, to ja mysle troche inaczej, kazdy ocenia do czego zdolny jest inny czlowiek przez swoj pryzmat, czyli albo one bylyby do tego zdolne, albo im sie to przytrafilo. Ja nie chce zeby zatruwaly mnie takie mysli, bo to ma fatalny wplyw na zwiazek. Jesli kiedys nasze malzenstwo sie skonczy, to trudno,. zdarza sie, ale nie pozwole, zeby ingerencja zlosliwych plotkar sie do tego przyczynila ;) Bo w tym przypadku mam 100% pewnosci, nic nie ma na rzeczy :)
 
reklama
o masakra, dajcie spokój dziewczyny bo to już niesmaczne się robi.


ja mam nadzieję że lekarz powie mi że taka jego uroda, ta duża głowa :( któraś z was pytała ile obwodu teraz ma - 49cm
 
Vinga, zmierzylam Lesia glowe, ciezko bylo, bo wyrywal mi centymetr :) ma 47-48cm, spora chyba glowa, ale nic lekarze nie mowia ze jest cos zle. A to tylko 1-2 cm roznicy :)
A jak inne maluchy?
 
forum jest od tego żeby się wygadać, jeśli komuś nie odpowiada to sorka... każda z nas sobie co jakiś czas ulżyła i chyba nie będziemy wygadywać tego sobie...
elama dziewczyny zakończyły temat więc trochę dziwne twoje nawracanie i drążenie, po co zaczynać i znowu wojnę robić.... uszanuj to i zakończ... i mam nadzieję że nie zaatakujesz :)
 
Vinga​ a wczesniejsze dwa wymiary ? tez byl taki przyrost ? a nie przybral ostatnio jakos ba5rdziej na wadze ? trzymam kciuki zeby to byla taka uroda ...
 
No i moj minionek ;)

Yyy znowu nie milo jest...spadam..
 

Załączniki

  • 1412791353235.jpg
    1412791353235.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 36
  • 1412791379033.jpg
    1412791379033.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry