reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Cześć babeczki! Żyję jeszcze :D
U nas ostatnio trochę się dzieje. Mój m szuka pracy we Wrocławiu i czeka nas przeprowadzka, poszukiwanie mieszkania itd. Powiem Wam że się denerwuje bo nigdy w dużej miejscowości nie mieszkałam, Wrocka nie znam, przyjaciół tam brak więc będę jak dziecko we mgle przynajmniej na początku:(
Akuku śliczny tort ten kolor i w ogóle aż by się chciało troszkę ale stop... Moja waga niestety stoi w miejscu i spaść nie chce:(
Vinga dobrze że nic złego nie wyszło i trzymam kciuki za kolejne dobre wyniki

Kaczuszka brawo!!! A teraz zdradź ten przepis jak szybko i bezboleśnie schudnąć? :)
Marika jak tam?
A co do witaminy D to my zwykłą witaminę D stosujemy. Jak zapytałam pediatry jak długo stosować to się roześmiała i stwierdziła że do 18 roku życia. A to dha to my chyba nie możemy bo na moim mleku jest napisane bebilon pepti dha to chyba już jest zawarte.
A co słychać u Inomamy? Ktoś wie? Odezwij się kochana, ktoś musi mnie wspierać przy przeprowadzce a Ty masz już to za sobą:)
Buziaki dla wszystkich mam i maluszków :))
 
Cleo, u Inomamy w porzo :) jak się ostatnio spotkalysmy, to stwierdziła z mężem, że już się zaaklimatyzowali w nowym miejscu :) a Laurka jutro kończy 9 m-cy
Wrocławia zazdraszczam ;) Piękne miasto!
 
Cleo 5 posiłków dziennie w równych odstępach bez podjadania. Ciemne pieczywo, razowe makarony, brązowy ryż, gotowana pierś kurczaka, ryby, warzywa, owoce w mniejszej ilości bez słodyczy. Ze słodyczy czekolada ciemna 90% kostka co jakiś czas. Dbam o ilość kalorii odpowiednią i 2 litry wody dziennie. Bez soków i napoje gazowane odpadaja, soki tylko własne z sokowirówki... Pewnie by było lepiej gdybym ćwiczyła, ale jestem mało zorganizowana. Ostatni miesiac jedynie areobik wodny i 3 dzieci ;).
 
Czesc dziewczyny!

Czytam Was regularnie ale przewaznie wieczorami kiedy dzieciaczki juz spia a wtedy weny I sil juz brak do pisania, ale dzisiaj sie zmobilizowalam zeby napisac wymiary glowki mojego Tosia moze Vinga sie troche uspokoi, nie mam super aktualnych pomiarow ale kiedy Antos mial 7 m-cy I 5 dni to takie mial wymiary: waga 10.035 g, wzrost 72 cm, glowka 47.5 cm , teraz po poltora miesiaca napewno ma glowke okolo 49 cm I nikt nawet nie mruknal ze cos jest nie tak.Czy pomiary u Was robi zawsze ta sama osoba - w ten sam sposob?

Akuku- gratuluje pierwszego zamowienia, a odnosnie problemow szkolnych to moim zdaniem to stress, Amelka 2 razy tak reagowala na zmiane opiekunki w przedszkolu

Dona - ZDROWIA dla ciebie, mam nadzieje ze juz lepiej I obylo sie bez punkcji, przy opisach twojego samopoczucia cierpla mi skora

Nie pamietam co jeszce komu mialam odpisac , gratuluje wszystkim maluchom postepow, Antos ciagle w miejscu,w sensie nie raczkuje - nie pelza, ale on raczej klocus wiec dupka ciezka :)

Poza tym rutyna-rutyna, sprzatanie, pranie, gotowanie, ciezko mi sobie wyobrazic ze to co teraz robie caly dzien , bede musiala zrobic po pracy ( czy to wogole jest wykonalne???) Mezus sie smieje ze najwyzej wynajmiemy jakas mloda portorykanke Marie do sprzatania :-DZastapi mnie ewentualnie tez w innych obowiazkach jesli bede zmeczona:eek:zart oczywiscie .
Zima nadchodzi duzymi krokami, w sklepach juz wisza kostiumy na Halloween po nich pewnie powstawiaja juz dekoracje swiateczne , Boszzz ale mi ten rok czmychnal...............

Trzymajcie sie kochane zdrowo
 
Emilly - fajnie że napisałaś i że wszystko u Cię ok :) Jeśli chodzi o pomiar główki, to u nas zawsze robi to ta sama osoba a ja i tak w domu sama sprawdzam dla pewności.
Faktycznie, ten rok zleciał szybciutko - niedługo dzieciaczki będą obchodzić roczek :)
Nie przejmuj się rutyną i obowiązkami - każda tak pewnie ma tylko nie każda głośno o tym mówi ;)
 
Hej laski:-) Pamieta mnie ktos jeszcze?:szok:

nie pamietam kiedy tu ostatni raz pisałam. Szczerze mówiąc juz nawet coraz mniej Was podczytuje/ bo doba zdecydowanie za krótka. U nas wszystko super Filip ma dwa ząbki raczkuje juz dobre półtora miesiaca(3.09 skonczyl 9msc) jest przekochany ! na fb w ciagu dnia zagladam czesto. Wiec z tymi dziewczynami ktore mam w znajomych jestem na bieżąco.
pozdrawim Was i usciski dla pociech
 
Hej laski:-) Pamieta mnie ktos jeszcze?:szok:

nie pamietam kiedy tu ostatni raz pisałam. Szczerze mówiąc juz nawet coraz mniej Was podczytuje/ bo doba zdecydowanie za krótka. U nas wszystko super Filip ma dwa ząbki raczkuje juz dobre półtora miesiaca(3.09 skonczyl 9msc) jest przekochany ! na fb w ciagu dnia zagladam czesto. Wiec z tymi dziewczynami ktore mam w znajomych jestem na bieżąco.
pozdrawim Was i usciski dla pociech

Hej Blanka! Fajnie, że napisałaś :) ja też więcej na fb niż tu. Jeśli masz ochotę to podaj swój nick na fb to będziemy rozmawiać częściej ;) Gratulacje dla Synka ząbków i umiejętności!
 
reklama
Do góry