reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia pochwaliłaś się to teraz dawaj mi tu dobry przepis na korniszony :) bo mi tyle ogórasów na grządkach narosło że nie przerobię tego. Ale masz siłaczkę małą :)
 
reklama
FIFKA KAMAG ja ostatnio półtora miesiąca sie z mężem żarłam NON stop, ostatnio już prawie na noże poszło, na prawde troszke przesadziliśmy... No i potem stwierdziłam że niebęde z de...em na jego poziomie więc usiadłam koło niego i gadałma in mnie niby nie śłuchał, ale ja mu wszystko na spokojnie wygarnęłam i jakoś teraz jest OK. Tak mam wrażenie że konflikt narastał narastał, rozbijalo sie o to nawet kto ma pozew składać i w końcu obydwoję pęklismy wykrzyczeliśmy (ładnie powiedziane) co swoje i ulżyło

MILUSIA my nocniczek testujemy, po spaniu małą sadzam jest siusiu ale mam wrażenie że jeszce dziecie nie załapało o co te brawa

MARIKA ja się zawsze smieje że ja bym mogła mieć takiego wyjazdowego męża, mi najlepiej w domu z dzieciakami samej, fakt lubie jak z nami spedza czas ale jak robimy cos konkretnego, a tak na co dzień to co za dużo to niezdrowo

A powiedz twoj Alan do szkoly idzie???
 
hope korniszony to ja robię tak: 4szkl wody,1,5szkl octu(moja mama daje 1ale ja wolę mocniejszą zalewę więc soli i cukru też daję troszkę więcej) łyżka cukru,łyżka soli . No i w słoiki układam koper,czosnek chrzan liście wiśni i czarnej porzeczki,do tego liść laur. i ziele :-) jak masz dużo ogurasów to dam Ci jeszcze przepis na ogórki z chili...mniam jak zjesz jednego to już musisz następnego-wciągają ale są ostre;-) 4kg ogórków (pokroić w plasterki) (zasypać 2garściami soli na 6h),zagotować butelke octu z 1kg cukru i 2łyżkami chili(lub papryka ostra)
na patelni wlać 12łyżek oleju i na tym podsmażyć czosnek drobno posiekany(2główki)-wlać do zalewy octowej.Ogorki opłukać z soli , wkładać do słoiczków i zalewać wywarem,na koniec pasteryzować:-) w tym roku będę jeszcze robic ogórki z czosnkiem ale muszę do koleżanki skoczyć bo przepis 9kiszone też oczywiście muszą być:rofl2:)



A dzisiaj walczę z fasolką szparagową...zebraliśmy aż 2wiadra:szok:
 
czy u Was tez takie duszno??
ja dzisiaj pierogi robilam myslalam ,ze sie roztopie jak wszystko sie zaczelo gotowac w kuchni.
Moj starszak tez zostaje w zerowce drugi rok, on jest z ostatniego grudnia wiec miedzy nim a dziecmi z poczatku roku duza roznica, jeszcze nie gotowy na pierwsza klase.
Dzis przylatuje szwagierka , bede miala z kim gawedzic przez cale dnie :-)
 
Sylka a to jest ostatni rocznik kiedy można dokonać wyboru?
Ja jestem przerażona jak pomyślę... Moj średniak za rok, a przy jego wzroście i wadze 15 kg to plecaka raczej nie doniesie...
U nas masakra... Właśnie leżymy na kocu w ogrodzie pod drzewkami i nic się nie chce...
 
Milusia a długo trzeba korniszony pasteryzować? I czy zalewę zagotować tak? Dzięki za przepisy na pewno skorzystam:)
 
Kaczuszka Twoj sredniak chyba 3 miesiace mlodszy od mojego , to pojdzie tak jak moj do pierwszej klasy za rok, bo wlasnie osttani rocznik 2008 , ktory ma jeszcze wybor. Moj wazy ok19kg i ma 118cm ale tez chucherko.
 
reklama
Mój 116cm i 19 kg, może niecałe
 

Załączniki

  • 1406660722779.jpg
    1406660722779.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 39
Do góry