reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ale cisza na forum :-D lato w pełni i nikt nie siedzi w necie :-D
Młody raczkuje już sprawnie i siada podparty, więc teraz to już oczy dookoła głowy muszę mieć.
Wczoraj zaliczyłam kurs pierwszej pomocy dla dzieci - polecam... Najpierw mega sie stresowałam jak ratownik medyczny opowiadał, ale praktyka na fantomach wyszła mi ok... Mam nadzieję że nigdy nie będę musiała stosować...
U nas dzisiaj teochę chłodniej nareszcie się zrobiło ...
Uciekam spać bo padam...
Dona zdrówka.... A czemu plastrować?
 
reklama
Kochane jeśli któraś chce mieć dostęp do zamkniętego to zapraszam na PW! Muszę wysłać wtedy prośbę do administracji forum. Sama dodać od ręki nie mogę (ostatnio Komag była dodana, trwa to najwyżej dwa dni)



Ja mam na razie urwanie głowy i zupełny brak zeby cokolwiek napisać :-(
 
witam sie porannie

faktycznie straszna cisza na forum, ja tez nie siedze caly dzień bo podobnie jak u Kaczuszki musze miec oczy dookola glowy bo maly pięnie pełza po pokoju i probuje siadac ale niestety ma slabe te miesnie i czesto laduje do tyłu na glowke a ja mam kafelki na podlodze bo mamy ogrzewanie podlogowe. tak wiec musze pilnowac

Kaczuszka taping (plastowanie) polecil mi rehabilitant ze ma pomoc w pracy mięśni a i corka i syn maja problem z mięśniami wiec oprocz ćwiczeń stosujemy tez to, ale to dopiero wczoraj pierwszy raz ich zaplastowano wiec nie wiem jak to bedzie, olik juz madrzejsza wiec wie ze nie moze zrywac, a maja zaplastowane brzuszki a oliwka dodatkowo stopy bo bardzo je koślawi. zobaczymy co z tego wyniknie.

dzis ide odebrac wyniki z badania kalu oliwki, na jedno chcialabym aby wyszly robaki bo wtedy zaczelabym leczyc i wiedzialabym na co leczyc, bo tak dalej błądzimy we mgle
 
a ja mam takie pytanie poza tematem :)
czy wrócił wam okres? my się oczywiście cycamy, i się tak zastanawiam czy nie powinien już wrócić?

Dona nam też jeden lekarz zalecał plastrowanie tych stóp.
 
Vinga- mi jeszcze nie wrócił a wcale za nim nie tesknie:)
Dona- ja sie plastrowalan w ciazy:) plecy mi wysiadly i w 7 mc bylan 3 razy. Super ulga. Placilam jakies 40 zl za założenie.

Dziwna rzecz, rano Paulinka na rece miala siniaka . Calkiem spory i ciemny. Nie wiem skad. Przy takim uderzeniu powinna plakac czy coś. Chyba ze w nocy ktores z nas by ją za mocno scisnelo? Ale nie chce mi sie wierzyc ze az tak i ze by nie plakala.
 
Vinga, u mnie też jeszcze nie ma i również mi z tym dobrze.
Dona, mam nadzieję, że plastrowanie pomoże. A propos stóp, Szymonek cały czas podwija palce u stópek. Potrafi je wyprostować, ale tego nie robi... Zastanawiam się czy nie powinnam czegoś z tym zrobić. Jak sądzicie?
Ale inna rzecz bardziej mnie stresuje ostatnio, jak Szymek jest czymś podniecony (czyli właściwie cały czas) to tak porusza rączkami i zaciska i luzuje piąstki i tak w kółko. Pediatra mówi, że to normalne, ale jak na to patrzę to nie jestem taka pewna. Mówiła, że gdyby tak robił w czasie budzenia się to trzeba iść do neurologa, tego nie ma, ale np. jak zasypia przy piersi to czasem też mu się zdarza poruszać tymi rączkami. Nie chcę panikować, ale też nie chcę niczego zaniedbać.
Kamag, rzeczywiście dziwne z tym siniakiem. Ale czy przypadkiem siniak nie robi się ciemny dopiero jakiś czas po urazie? Może coś wczoraj wcześniej się stało, nie kojarzysz?
 
Vinga ja wlasnie mam 3 okres, pierwszy raz mialam w na poczatku czerwca a tez nadal karmie piersia, szczerze to bylam zdziwiona,ze tak szybko dostalam!

Dona trzymam kciuki aby to plastrowanie pomogalo!

Yoanna nie wiem co Ci poradzic z tymi piastkami,pooobserwuj go jeszcze,ale ja wierze,ze intuicja mamy nie zawodzi,wiec jak Cie to niepokoi to skonsultuj to z kims np. neurologiem

Kamag, a moze to od ugryzienia komara taka plama sie zrobila?
 
Vinga ja od pologu mam okres najpoerw co 14 dni potrm co 21 a teraz doatam po 35 dniach.
Po starszakach tez szybko dostalam..z tym ze mialam mega regularnie a teraz cos sie popsulo ; (
 
reklama
Vinga mi też jeszcze nie wrócił, ale tez mnie to nie martwi, zreszta po poprzedniej ciąży nie mialam 1,5 roku i musialam brac tabletki na wywolanie bo chcielismy starac sie o dzidziusia, wiec pewno teraz bedzie podobnie

Kamag no ciekawe skąd ten siniak

Yoanna z tym podwijaniem paluszkow u stopek to nie wiem czy normalne, ale skoro potrafi wyporostowac to moze nic nienormalnego to nie jest. a nie wiem jak ty to mowisz ze macha raczkami moze tak emocjonalnie reaguje na wsystko. skoro pediatra mowi ze normalne to moze nie ma sie czym martwic. ale jak sie martiwsz czy to nie sa jakies przykurcze z tymi paluszkami u nozek to moze idz do jakiegos rehabilitanta bo osobiscie zdazylam juz sie przekonac ze trafic na dobrego pediatre ktore orientuje sie w takich sprawach to cud. i powiem jeszcze ze dobry rehabilitant jest wiecej wart niz neurolog
 
Do góry