reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Czesc dziewczyny. Jestem styczniowka 2015 i pozwolilam sobie napisac. Zastanawiam sie nad zakupek wozka camarelo sevilla. Moke pytamie do Was czu ktoras z Was moze ma taki wozek dla swojego bobasa i moze powiedziec jak sie sprawuje? Czy zima dawal rade? Mam nadzieje ze pomozecie niedoswiadczonej kolezance ;-) zdrowka dla Waszych bobasow i dla Was szczesliwe mamusie:-)
 
reklama
AKUKU Gratki. A jak z karmieniem przy zabkach. Laura nie ma ale to straszny nerwus i tak mi ciaga te sutki. Mam siniaki na piersiach a co to będzie przy zabkach :)
KAMAG można się przyzwyczaić. Inaczej jest jak wiesz że nie ma końcu pomoc a inaczej jak np mąż wraca o tej 15 a my wkurzamy sie, że np przrwinac nie umie itp.
Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi ;)
Tylko Laura taka zajmująca i mam 24h na wysokich obrotach.
Jakby nie huśtawka FP to nie wiem co bym zrobiła. A może ktoś ma ochotę wpaść i posprzątać ;)
 
AGULQA też się nad nim zastanawialam bo lekki. Ostatecznie mam Dada Paradiso model Carino i jak dla mnie radzi sobie i zimą i latem. Parę rzeczy mi w nim nie pasuje ale prowadzi się super i lekko. Nowsze modele pewnie są ulepszone
 
serio 80% ? Masakra. Moja starsza też mi się strasznie rzuca po łóżku w nocy. Muszę w tym poczytać.
Milusia na czym polega ta kuracja odrobaczania? To lekarz pediatra u dzieci musi przepisać? Czy jakiś inny gastrolog np?

Lekarz rodzinny,pediatra.My leczymy pyrantelum (jakoś tak),kuracja trwa ogólnie 6tyg,są 3 dawki w odstępie co 2tyg. Ja daję Szymonkowi też choć u niego robaki nie wyszły...może po prostu nie trafiliśmy w nie...Ale nie każdy lekarz wypisze od razu-najpierw pewnie każe zbierać próbki kału do badania



Ej zagniotłam ciasto na pierogi z jagodami i pojechaliśmy na jagody a tu du pa ni ma już jagód:baffled: będą z wiśniami:-) bo dziś się za nie biorę- kupilismy 11kg wcześniej 6 więc prawie 20kg mam zamiar złożyć bo są w tym roku mega tanie,a na jutro zamówiłam kg jagód z dostawą do domu:-D:tak:



Pogoda dziś piękna-słońce i wiaterek:-) Zosieńka ma śpi już 3h:szok:
 
Marika troche gryzie...ale ja zawsze trochę krzykne ala (silniejsze ode mnie taki odruch...) i mowie mu nie wolno grysc to boli... pamietam ze przy chlopcach pomoglo...szczególnie jak juz byli swiadomi...
 
FIFKA pewnie po prostu przemęczona jesteś dwójka łobuzów i tyle, a im więcej będziesz czytać tym więcej objawów u dziecka znajdziesz i dopasujesz...

MARIKA Kornela uwielbia ogórka ciamkać,
no to ja chyba przy Cypisie BLW stosowałam nie więdząc o tym, tyle ze moje dziecie wsuwało wszystko (dosłownie) pamiętam jak już mial troche ponad rok i z kanapek nam cebulę podkradał

VINGA MILUSIA współczuwam "przygód" z NFZ

AKUKU ząbkowe gratki

My korzystamy z pogody rano działeczka po południu obowiazkowo plac zabaw, ja też zapraszam mam sterte prania do posprzatania:happy2:

Wczoraj złapaliśmy siusiu do nocniczka. Mała poszła spać z goła pupką wykorzystałam fakt że przez sen się nie posikała wiec od razu po przebudzeniu na nocnik. dziecko nie wiedziało z czego się mama cieszy...

Od wczoraj też mała przed zasypianiem zwiedza łóżeczko. Normalnie muszę obniżyc bo niedługo wyjdzie górą.

Ogólnie próbuje raczkować i się wkurza ze do tyłu idzie, najlepiej odpycha się jej na łóżki i dupka do góry idzie.

No a jutro pół roku:-D
 
Witam,
zastanawiam się czy Wasze Szkraby już siadają????
Moja Maluda unosi się od 1,5 miesiąca ale usiąść ciężko,czy znacie jakieś ćwiczenia żeby jej to ułatwić???
pozdrawiam
 
Mika Głu a dzieciątko ze stycznia? jeśli tak to ma jeszcze czas :) nie musisz żadnych ćwiczeń robić, najlepszym treningiem dla dziecka jest położenie go na dywanie i pozwolenie mu pokombinować. samo dojdzie do tego jak siadać - dzieci siadają z pozycji do raczkowania,

Gabi zagilowany ;/ mam nadzieję że tylko od zęba, bo druga jedynka wychodzi
 
czesc, my juz u rodzicow, podroz nam szybciutko zleciala, maly cala droge przespal.
Pogode mamy beznadziejna bo od wczoraj leje.
Poza tym fajnie ma kto sie zajac Wiktorkiem pomocnikow sporo mamy :-)
Pozdrawiam :-)
 
reklama
A ja mam strasznie okropny nastrój. Wczoraj pozarlam się z mamą. Tak się źle czułam. Spać to poszłam o 1:00 w nocy częste pobudki. Rano wstać nie dałam rady. Dalej źle się czuje. Nie mam ochoty nawet z domu wychodzić i z nikim gadać. Starszego nabuntowala i został u niej. Dziś ma go przywieźć
 
Do góry