reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Marika a co do mleczka zeby Ci ruszylo musisz duzo bardzo duzo pic . nawet jak nie zjesz za duzo a wypijesz duzo to mleka bedzie wiecej. sama to po sobie zauwazylam. jak Oliwier byl non stop na rekach i nie dal mi zjesc a duzo pilam to mleka sciagalam wiecej. a jak nie zjadlam i nie wypilam to byla masakra. jak zjem wiecej to i szybciej cycki pelne. no ale co kobieta to inny organizm.
 
reklama
CCZARNOOKA to faktycznie wam ten elektryczny laktator jest bardzo potrzebny. Ja bym w twoim przypadku nie zastanawiałabym się i kupiła.
Spróbuje z tym piciem ale mała i tak ulewa wiec chyba z pokarmem u mnie jest ustabilizowane
 
Hej,

czarnooka, witaj! ja ściągałam mleczko przez miesiąc na początku bo mały nie umiał załapać cyca. Mam laktator lovi prolactis elektryczny, który można przerobić na ręczny. Z tej drugiej opcji mam zamiar korzystać, jak wrócę do pracy. Mi ściągał dobrze, to był początek laktacji a czasem zdarzało się i 120 ml za jednym posiedzeniem. Niestety i to małemu czasem nie wystarczało więc to prawda, przynajmniej u mnie, że dziecko lepiej ściąga niż laktator. Teraz jesteśmy już tylko na cycusiu :) ale jak wrócę do pracy będę musiała się przywitać znów z laktatorem...

Kamag i jak po nocy?

Vinga, oby z maluszkiem było wszystko ok. Ja też często płaczę, czemu akurat moje dziecko musiało to spotkać...

Kaczuszka, doktor Wyrzykowski to na pewno świetny specjalista od naczyniaków krwionośnych, jeśli chodzi o limfatyczne - nie stosuje leczenia tym japońskim preparatem, w którym pokładamy nadzieję, tylko ostrzykuje te zmiany czymś innym... i teraz sama nie wiem, na co się zdecydować, czy jechać do niego na konsultację... mamy z mężem mętlik w głowie... chciałabym się jak najszybciej dostać do tego CZD a tu taka d... z terminami

Marika, u nas też słaba noc, mały od kilku dni budzi się po kilka-kilkanaście razy, nie wiem czemu, zęby mu nie idą sprawdzałam, na dodatek ja dostałam kataru i cieknie mi z nosa, przez co nie spało mi się za dobrze :/
 
Mam możliwość kupienia tego laktatora 4 razy użyty za 290zł z przesyłka. Opłaca się? Ile taki nowy chodzi mi o Medele Swing
 
Hej. Mam nadzieję ze te wymioty to jednorazowe byly. Dawalam cyca co 1.5 godz zeby za dużo na raz nie zjadla i bylo już ok. Ja pilnowalam do 4 a potem m. Nie wiem czy widzialyscie kiedys wymiitujace zwierze jak az go rzuca to tak właśnie wyglądało.
 
Czarnooka nie zaniknie ci pokarm sciagajac laktatoren jesli e trakvir skokkw bedziesz sciagac czesciej. Musi byc wyslany sygnał ze malo pokarmu.. ja mialam przy starszaku w druga strone bo on spal nawet po 7 godzin w dzien czy w nocy.. a potrm jak chcial jesc po 3 g to mleka nir bylo...wiec ja sciagalam co 2 godziny zeby tylko pobudzać. ..i poczwtkowo mialam 20 ml a później ladnie butle zapelnialam. Im krocej sciagasz z jednej piersi i np czesto ..tym więcej mlrka sie produkuje... tzn chodzi mi o ti ze jaj dziecko glodne a nie leci to ssie puszcza ssie pusza ..zmiana piersi po kilka razy i po 2-3 dniach laktacja wzrasta.

Ide sprzatac ...pakuje zabawki którymi sie dzieci nie bawia ... uhh
 
czesc, bylismy u lekarza, kazal odstawilc juz antybiotyk, bral go 7 dni, uszka spawdzil sa ok, mamy jeszcze przez 3 dni profilaktycznie zakraplac kropelkami i wpisac w ksiazeczke zdrowia, ze ma uczulenie na Amotaks .

Kamag a Paulince odbiło sie po jedzeniu bo u nas czesto jak je na spiaco to po wybudzeniu mu sie uleje porzadnie.

Czarnooka to sporo wyciagasz laktatorem ja na dobe sciagne z 200 nie wiecej :-)
 
reklama
Kupiłam za 280zł przeliczyli że to miesięczny koszt MM i w razie czego sprzedam. Kupiony 11.2013 a gwarancją na 2 lata, 2 lejki ciekawe czy przypasuja
MALINKA bo jak dziecko ciągnie to wydziela się hormon i mleko napływa. Bynajmniej ją tak mam
KAMAG to może to był wymiot skoro z takim odglosem. Bo ulewanie to chlust i już
CCZARNOOKA masz rację najwyżej sprzedam
SYLKA super, że mały już zdrowy
 
Do góry