reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Czarnooka ja z czystym sumieniem mogę polecić medela swing:) Nowy jest drogi, ale ja licytowałam używany i po prostu kupiłam do niego nowe elementy, więc tragicznie nie wyszło:)

Akuku
śliczne torty:)
 
reklama
Czarnook ja też słyszałam pozytywne opinię o medeli. Ja mam tomme tipi ręczny ale rzadko ściągam bo moje obie dziewczynki bezbutelkowe.

Nisia ja ubieram na krótki rękaw no chyba że wiatr silny to jakąś bluza cienka. Ale ja raczej zimny chów preferuje. Dzieci ubieram tak jak siebie. Lenka jak zaśnie to przykrywam dodatkowo pieluchą.

Akuku cuda!

Lenka śpi. Mąż zabrał starszą na spacer a ja leżę żyć nie umierać:) Potem może na jakiś plac zabaw pojedziemy żeby Marti miała frajdę :) a Lenusia popatrzy na szaleństwa siostry:)
 
chyba jednak sie zdecyduje na ten medela swing bo kurde ma super opinie . zobaczymy jak bedzie ciagnal moje uparte cycki. w koncu musi byc jakis dziad na nie. najwyzej go sprzedam bo widze ze jest popyt :D
 
czesc, maly dostal wysypki , uczulenia na antybiotyk, bede musiala odstawic i jutro isc do lekarza, mial brac do wtorku, wiec moze przepisze inny,zeby dokonczyc. Alergie na leki ma nawet, taka jak ja. :(

Akuku zarabiste te figurki, masz talent do tego. A jak to smakuje?

Czrnooka ja mam reczny z Aventu, ale ja malo sciagam (w sensie male ilosci)wiec juz nowego nie kupuje, jakbym myslala o dluzszym karmieniu to pewnie skusilabym sie na elektryczny. I tez zawsze slyszalam najlepsze opinie o MEDELI.
A w ogole maly przy tym zapal.ucha nie chcial ssac piersi i przez tydzien tego nie robil, smutno mi bylo , na sczescie wczoraj wieczorem juz udalo mi sie mu wcisnac cyca i w nocy tez..jaka przyjemnosc mnei zaszczycila :-)
 
Witam, ja mam elektryczny laktator z medeli i bardzo sobie chwale. Kupiłam oczywiście używany. W porównaniu do ręcznego ręce odpoczywają i mleko leci. Mam ręczny z aventu i mi mleka nie ściągał.
 
Czarnooka ja miałam na początku w spadku po ciotce m laktator ręczny z aventa i ściągał z dobrze a nawet za mocno nie kiedy szarpał tą skórę, później się zepsuł i wysłałam teściów po elektryczny i kupili lovi. Na najwyższym biegu nie miał takiej mocy jak ten ręczny ale też tak nie szarpał.

Nisiao ja ubieram body na krótki i potem bluzkę i półśpiochy lub spodnie. A gdy moje dziecko je np. Ziemniaczka czy jakiś owoc to też zje tyle ile chce np. Pół średniego ziemniaka a za godzinę chce mleko.


Sylka przykro mi że znowu wysypka biedny nie dość że się przy tym uszku tak meczy to jeszcze...

Akuku super torty. Mi też ten pierwszy wpadł w oko taki ładny kolorowy że każde dziecko by zwróciło uwagę. Moje zapewne od razu zanurkowałoby razem z rączkami bo ostatnio wszystko chwyta, prawie do kawy zbożowej mi łapkę włożył.
 
Ostatnia edycja:
ja mam wlasnie reczny z Aventu ale nie jestem w stanie do konca oproznic piersi. fakt przez 4 ms sciagania mleka tylko raz przytkal mi sie kanalik i mialam goraczke prawie 40 stopni. ale chce sprobowac elektrycznego i zdecydowalam sie na ta medelke swing. dzisiaj aukcja konczy sie za 5 h wiec bede czatowac . trzymajcie kciuki by udalo mi sie wylicytowac:D
 
Sylka figurki to ozdoba smakujs ja cukier.. dzueci w sumie tylko figurki zjadly ! Hehe.. a tirt z angry birds byl o smaku truskawkowym a ten drugi cytrynowy.

Czarnooka obys wylicytowala ;)

Ja dzus caly dzuen sprzatam..ukladam w szafach.. wymueniam ciuchy za male itd.. a konca nie widac ; (
Ale chiciaz zrobilam kącik emilkowi ;) teraz musze mu zabawki pomyc i moze sie "bawic "

Milego wieczoru ;)
 
reklama
Czarnooka przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale cały dzień nie wchodziłam na forum. Tak, mam dokładnie ten i uważam, że jest super:) Jeśli mogę jeszcze coś doradzić odnośnie licytowania - kolega mojego m polecił mu stronkę Snajper Allegro, eBay - Snajper.net i też ją gorąco polecam - można sobie ustawić maksymalną kwotę, jaką chce się za coś dać i ustawić włączenie się do licytacji na kilka sekund przed końcem, dzięki czemu nikt nam nie podbija ceny:)
 
Do góry