reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej tak na szybko zdjecia tylko ;)
Pierwszy to angry birds
A drugi to dla chlopca ktory ma brazowy pas w karate i lubi deskorolke (sam ma pomaranczowa z niebieskiemi kolkami)

I spadam spac
 

Załączniki

  • 1405287161961.jpg
    1405287161961.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 46
  • 1405287183836.jpg
    1405287183836.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 44
  • 1405287214687.jpg
    1405287214687.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 43
  • 1405287234697.jpg
    1405287234697.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 43
  • 1405287356377.jpg
    1405287356377.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 45
  • 1405287379070.jpg
    1405287379070.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Vinga- przytulam i wysylam tysiace pozytywnych fluidow do Was, oby to tylko falszywy alarm .

Kaczuszka- silny twoj maly mezczyzna, dokladnie w tym samym wieku co Antos ale o takich wygibaqsach nie ma u nas mowy, ale moje dzieci to raczej takie kluseczki:) Antos w srode wazyl 9150g

Ja pamietam jak mialam wybierac szkole do ktorej chce isc, to powiedzialam do mamy ze moze na pielegniarke , moja mama na to " dziecko , to chyba nie zawod dla ciebie, masz za cieple serduszko zeby obcowac z chorobami i cierpieniem" i fakt mnie nawet chore zwierzatko rozczula a chore dziecko to juz doprowadza do lez
W koncu wybralam ekonomie, lubie liczby itp. a skonczylo sie na tym ze po szkole zaczelam pracowac z mezem w cukiernii, pozniej w restauracji i w sumie to mi bardziej lezy niz papierki, jak to mowia co ma byc to bedzie

Hope- fajnie ze dzieciaczki maja dobry kontakt, u nas to bardziej na zasadzie ze Amelka toleruje Antka ale jakiejs wielkiej milosci poki co nie widac , za to Antos za Amelcia strasznie, jak tylko slyszy ze placze od razu robi taka podkowke z usteczek i tez zaczyna plakac

wspolczuje marudnych dzieciaczkow, u nas tak bylo moze tydzien temu, tyklo rece a jesli go odlozylam to bylo " uuuhhhuuu" i tak caly czas az zaczynal plakac , Zycze zeby minelo szybko i u Was

Akuku- suppperrr torty, po takiej reklamie zaraz sypna sie zamowienia!:)

Zjemy obiadek I wyskoczymy jeszcze na spacer bo jutro ma padac , wiec trzeba korzystac ! Milej niedzieli :cool2:
 
Emillyreklamy nie bylo bo malo gosci ;) znajomi to wiesz za free by chcieli ;) ja tego Ngry birds za skladniki zrobilam..a ten drugi dalam jako prezent dla drugiego syna kolezanki...
Jutro sobie zaloze strone...zamowie wizytowki ibede ludzio wrzucC do domow :) tak tez sie mozna reklamowac ;
 
hej kochane Akuku sliczne te torty masakra ile sie napracowalas :)
jakbym mieszkala blisko Ciebie to co rusz bym zamawiała torty na rózne okazje hihih :D:D

Hope witaj :)
no mój wstał dzisiaj o 5:30 a balam sie ze jak sie polozyl o 19:00 to o 3 rano bede miala pobudke ale spal jak aniolek 2 razy na jedzonko sie obudzil a tak to przytulal sie do mnie obejmowal i spal :D choc troche odpoczelam.taki slodziak i kumaty sie z dnia na dzien robi ze az serduszko sie raduje jak sie na niego patrzy.a taki smieszek z niego ze hoho non stop sie smieje.

wczoraj kolezanka podrzucila mi tym razem ciuszki po corce na sprzedaz od 62-140 ciuszki markowe sa w stanie idealnym oraz bardzo dobrym jakby ktoras sie zainteresowala ktoryms to skladajcie oferty a mysle ze sie dogadamy. moja kumpela jest ugodowa:D czasami czuje sie jak sprzedawca w sklepie odziezowym ale coz na to poradzic jak ona nie ma czasu na to bo pracuje:D coraz cos ktos mi podrzuca:D w koncu siedze w domu i mowilam ze mi pracy brak :D

link do ciuszkow:
https://plus.google.com/u/0/photos/110750325388582198766/albums/6034878213373200753
 
Akuku jak zwykle odwalilaś kawał dobrej roboty,torty są super,oba.Pomysły na nie rewelacyjne a i w smaku pewnie też pyszne,szkoda że tak daleko mieszkasz,bo również bym skorzystała na jakąś okoliczność.

Dziewczyny jak Wy ubieracie takie maluszki gdy jest na dworze 21 23 st?ja mam dylematy,bo aj to z pwodzeniem mogę ubra krotki rękaw-wiadomo.
Tylko dziecko niby powinno się ubierać o jedna warstwę wiecej niż siebie,ale to też nie zawsze się sprawdza.Więc mam w takich temp dylemat,żeby dziecka nie przegrzać ,żwby też nie było zimno.
Ja ubieram jakieś cieńsze body z długim rękawem i mam taki cienki rozpinany sweterek ażurkowy albo czasem krotki rękaw i na to taki sweterek
 
Czarnooka- co do zawodow ostatnia moja praca to biuro rachunkowe. U nas nocka troche lepsza. Byly tylko ze 3 pobudki i spanie do 4.30. U nas teraz to ząbek ewidentnie. Dalam camilie przed snem i czopek uspojajajacy. Moze to pomoglo .
Sylka- ja nie jestem zbyt dobrym kierowcą. Boję sie innych aut na drodze. A do tego od ciazy nie jeżdżę wiec bedzie ciezki znowu wsiąść.

Jagus- u mnie też maja manie gadania" mama bije w dupke" " krzyczy mama?". Ja powiedzialan ze od takiego gadania ich jak sie Paulinka nauczy powtarzac to mi jakas opiekę społeczną przysla:)

Marika - wspolczuje usypiania. U nas też kazdy sen poprzedzony walka. Czasem na spacerze tylko sama usnie.

Akuku- piekne torty. Szczegolnie podoba mi sie ten angry birds. Ja na chrzciny chciala bym tort zamowic. Ale chyba poszukam w necie osob ktore prywatnie to robia bo czuje ze w cukierni kosmiczna cena.
Wlasnie orientujecie siw jak taki tort moze kosztowac. Jakis przedział cen?

Nisiao ja podbnie ubieram. Jak jest tak 21-23 to tez czasen body krotkie do tego dlugie leginsy i bluzeczka na dlugi rekaw. Chyba że jestw wietrznie to mam taka cieniutka wiatroweczke.

Dziewczyny czy podkladacie cos pod plecy w spacerowke? Lub pod pupke? Bo ja wkladalam cieniutki kocyk ale wyjelam bo sie boje ze na plecki źle wpłynie.

Aha i mam ogromna prośbę o podpowiedz. Jesli nie mamy ślubu a dziecko Zameldowanie ma u taty to gdzie składać o becikowe? I co dokladnie mam złożyć. Jak cos to prosze o odpowiedz na priv żeby tu nie zasmiecac tym becikowym. Z goryq dzieki:)
 
Akuku super są te torty!!! :-D Oj taki z angry bird to ja bym chłopakom chciała...


Emily uhu,,,, słuszna waga! Mój Konrad tyle na roczek ważył a Adrian jest jeszcze od niego mniejszy więc na roczek pewnie nie dojdzie do 9kg :-)


Hope mam to samo z chłopakami! Konrad się wygłupia a Adrian aż się zanosi ze śmiechu! :-D


Komag
ja podkładam takiego "płaskiego" jaśka pod plecy i główkę. Po pierwsze stabilniej siedzi i mam wrażenie ze kręgosłup mu się lepiej na niej układa.


Nisiao ja w taką pogodę ubieram na długi rękaw po prostu. A jak jest wiatr to nakładam krótki rękaw a na to lekką bluzę z długim rękawem. - Wiadomo nam w krótkim jestw miare ciepło bo się ruszamy. Nasze dzieci siedzą nie ruchomo. Konrada ubieram już tak jak siebie a nawet czasem lżej bo on biega i wiem ze mu jest na pewno ciepło.


Marika aż tak źle jest z tym usypianiem? U nas akurat jakoś "gładko idzie" ale może dlatego że Adrian jest strasznym śpiochem... na tą chwilę ma 3 drzemki - jedną o 8 trwającą ok 1h drugą koło 11-12 trwającą 3h (tylko ta już jest najczęściej w chuście...) i ok 16 znowu z 1h-1.5h. A usypiam na rękach. Nigdy nie zasypiał przy piersi.


Vinga mam nadzieję ze was tylko nastraszyli... Adrian ma jakieś tam nierówne fałdy komór po wylewie ale neurolog powiedziała ze to nie ma najmniejszego znaczenia dla jego rozwoju.


Czarnooka haha oj ja uwielbiam jak mnie Adrian tak lapie i "całuję" :-D


Jaguś hahahaha ależ by nakarmił no! I weż i faceta zostaw... ja ze swoim mam to samo....o wszytko mnie pta a jakbym zostawiła go samego to chyba by usiadł i płakał bez instrukcji...



Cleo hahaha też nazywa na mnie "sroka" bo jak przywiózł kiedyś biżuterię (bo troszkę handlował) to ja jak nienormalna się na nią rzuciłam! Mam fioła na punkcie biżuterii a zwłaszcza koczyków!


Do mnie zaraz koleżanka wpadnie... maż w pracy więc sobie "poplotkujemy" :-)
 
dziewczyny wczoraj Kinga robowala kaszki ryżowej owocowej i nie chciala wypic prktycznie zasnela bez kolacji,może ja jednak źle robię,że np po obiedzie podaje po pol godzinie mleko,moze już powinnam byla dawać tylko obiad potem kaszkę z owocem lub sam przecier owocowy i tyle a w reszte posiłków mleko.

przyladowo ja podaje 6-7 mleko
10-mleko
13 obiadek po pol godzinie mleko-obiadku ma tak pol sloiczka przecieru warzywnego jeszcze nie podaję miesa
16-przecier owocowy-mleko
19.30-20- mleko z odrobiną kleiku
23-mleko


moze lepszy schemat bylby taki że zamiast o 10 mleko to pdawac np ta kaszke z owocem lub sam mus owocowy lub gesty sok potem obiad sam bez mleka dodatkowo,tylko zeby zjadla zawartość sloika np i potem juz dalej mleko
 
kochane uzywala ktoras z was laktatora elektrycznego? ja od 4 ms uzywam recznego i juz mnie rece bola.
zastanawiam sie czy wygodniej by mi bylo zakupic elektryczny.
moje sciaganie wyglada tak ze zaczynam pompowac po 2 minutach juz nic nie leci wiec zaczynam "wyciskac cycke" trzymajac ciagle nacisniety laktator reczny.
zastanawiam sie czy wogole elektryczny by mi sciagal mleko skoro jak pompuje to po 2 min juz nic nie leci i musze cisnac cyca. jak myslicie?
 
reklama
ja ubieram swojego w body z dlugim rekawkiem spodnie oraz bluze rozpinana i husteczke taka cieniutka na szyjke no i czapka :)
 
Do góry