reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

cze znowu!

jacieżpierdziu jak ciężko dziś!!!! Nie dość, ze można zgłupieć od upału (choć ja uwielbia, ale dzieci me to nie), to jeszcze zostałam sama do piątku:( Mężuś w Polsze poluje na chałupę, znaczy może już w Polsze???? bo wyjechał o 10 i ostatnio o 17 jeszcze w Niemcach był.

I sama po raz pierwszy musiałam Laurę kąpać - szlag! wyła jak ze skóry obdzierana, bo Ją zabrałam do dużej wanny....bo nie mogłam małej z wodą przenieść do pokoju...jednak mąż mi niezbędny jest!

dziękuję Wam za miłe słowa, ale jak najbardziej ja jeszcze muszę zrzucic - a diety to never ever nie stosowałam, dzień bez czekolady i orzeszków dniem straconym jest.

Nisiao - ja też na płasko, mimo refluksu, bo mi dziecko spadało w nocy i się skręcało strasznie.

jezuuuuuuuuuuniu, wycie, lecę
 
reklama
Inomama, wyglądasz jakbyś miała naście lat:) Ślicznie:)

Nisiao my poduszeczkę mamy pod materacem, tam jest też płytka od monitora oddechu więc śpi pod kątem a nie na płasko:)

Elama dobrze, że w końcu wprost coś ta złodziejka usłyszała:)

Dona w takim razie udanych wczasów:)
 
To moje 5 podejście do odp Wam, mam nadzieję że się uda. Mam zaległości równe 7 dni :p Będzie dłuuuuuuuuuugi post :*

U Nas po 30 stopni, idzie się stopić :p Rano spacer potem ukrywanie się w domu przed słońcem i wychodzimy znów dopiero 16-17, masakra jest tak ciepło :p

Milusia fajnie że kupujecie działeczkę, co swoje to swoje a ziemia to świetna inwestycja :)

Akuku oj to poszalałaś, ja też zjadam słodycze w ilościach strasznych i cięgle zaczynam dietę taką "Od jutra" :p Szalona kobieto z tymi tortami to masz :p Mam nadzieję że Emilkowi smakowała marcheweczka :D Działajcie działajcie, aż córeczkę zdziałacie :) Fajnie wyszła Ci ta fryzurka :) Wspaniały tort! U Nas 34 st dziś było

Fifka zaliczysz na 5 i podwójna satysfakcja będzie że dałaś radę z 2 dzieci :) Trzymmay kciuki za karmienie!

Ania biedna twója mała :( Gratulacje wygranej! Pisałam Ci już że to zdj jest piękne i jak widać konkursowo piękne!

Elama jesteś całkowicie normalna, tylko z szwagierką jest coś nie tak! Kurczę no ale żeby aż bieliznę?! Weź jej nagadaj i tyle, najwyżej się obrazi i będzie święty spokój. Łohoho teraz twoje posty czyta się jak powieść jakąś, trzyma w napieciu! Ona faktycznie jakaś nienormalna jest... Ale pociesza fakt że wszyscy już wiedzą jaka ona jest.

Cleopatra masz rację że akuku ma dar i robi co kocha, ja też szukam swojego powołania :) Znajdzuemy! :)

Nisiao córeczka :p

Kasia jak romantycznie :) Ale wam zazdroszczę wyjazdu! My się nigdzie nie wybieramy, okazało się że moj ma by świadkiem i chrzestnym u syna brata (mały ma 2 lata a robią chrzest na tydzień przed nami... ciekawe że tak nagle) i jeszcze nasze chrzciny więc zostaniemy bez kasy ale przyślij nam chociaż kartkę :p

Sylka ja daję masełko bo jej najbardziej smakuje :) A zastanawiam się nad gotowaniem wywaru z królika ale chyba jeszcze poczekam z 2 tyg :)

Pustiszi ja gotuję co 2 dni, małe ilości żeby miała świeżą i co 2 dni inna , tzn raz więcej ziemniaka, raz dodam kalafiorku itp :)

Kamag oj to fakt NFZ w naszym kraju kuleje i to bardzo, jak chciałam się dostać do endokrynologa dla siebie na fundusz to wszędzie mi mówili że nie przyjmują już nowych pacjentów :/ dla Zosi nawet nie szukałam tylko od razu prywatnie... A to 120 zł, plus 100zł badania krwi... W lipcu znów musimy iśc kontrolnie

Yoanna nooo to faktycznie u Ciebie karmienie piersią to nie lada wyzwanie, podziwiam, bo ja już dawno bym odpuściła... Ale dasz radę!

Dona gratulacje, zdolne z Was dziewczynki :D

Inomama noooooo szmatki!? Dobra Ty jesteś, pięknie wyglądaliście, a to że wszystkie laski były na biało to było umówione czy przypadkiem wyszło? :p


Zaczęłam pisać o 13 a jest 21 :p

Buziaki dla Was!
 
Monika czy ja jakąs gafę czyli popełnilam,przepraszam najmocniej.Ja to czasem chcę każdej cos odpisać i mi sie miącha,zamiast odtworzyć w drugim oknie wątek dpisywac po ludzku i tak jak ma być to potem mieszam.

Inomama no to bez małzona jest cieżko.Spokojnej nocy

Kurde tak sie nawet cieszylam,że z jedzeniem nie tak źle szło mimo,że cieplo a wieczorem już cyrk,ja zgrzana ona też ode mnie jeszcze płacze,mleka niet , wypila tylko 60ml 40 ml wody i zasnęla.

Ubrałam ją w body z krótkim rękawem i w samym body śpi,nawet skarpetek jej nie nakladałam ,nie wiem jak ją ubierać,eby nie przegrzać,wypadałoby ją czymś przykryć,bo to tez chyba nie dobrze jak taka odkryta a Wy jak maluchy na noc szykujecie,spia odkryte???i jak ubieracie??
 
cze!

w morde jeża, jaka burza w nocy była!!!! porwalo mi z balkonu kwiatki i parasol wielki. Ja sama mało nie umarłam, bo boję się okrutnie burz. Kajtek i Laura spali - na Ich szczęście, bo gdyby nie, to chciałam towarzystwo do łazienki bez okna zabrać, gdzie sama zresztą z kieliszkiem wina skończyłam .
Kajtek obrobiony, do szkoły sam idzie, bo Laura śpi.
A ja kawkę drugą chyba muszę.
I znowu upał będzie, czuć w powietrzu. A wiem, bo już po ten parasol byłam, co mi teraz zapycha przedpokoj i przejsc nie można. Bo nie wiem jak się składa i ledwo go unieść mogłam w ogóle...Tak więc do powrotu męża bedzie naszym gościem:)

Nisiao - gorąc jest, więc nikomu jeść się nie chce - no chyba, ze mi:) Ja ubrałam Laurę na noc w body na ramiączka i przykryłam kocykiem cieniuśkim, a i tak rozkopała się cała

gdybyście chciały sobie sprawić sukieneczkę taka samo dla się i dziecięcia:

DZIECKO
 
Ostatnia edycja:
hej,
My dzisiaj kontrola u lekarza, mniej kaszle ,mam nadzieje , ze jest poprawa.
Nisiao u nas w czoraj 35st bylo, w dzien maluch w samym pampersie byl na golasa, przykrywalam go tylko pieluszka do spania. A na noc w samym body spal , tez przykryty pieluszka, dopiero nad ranem przykrylam go delikatnie kolderka.
 
Hej kochane


Ależ mi ciężko do kompa usiąść przy chłopakach....


Nie było mnie pare dni... i zdążyłam sobie "kuku" na głowie zrobić :-D Za namową męża miałam pofarbować się na taki rudo-czerwony kolor... a wyszło to:
DSCN0941.jpg
:-D :-D :-D

Niezłe jaja... :-D Nie dość ze zwracam na siebie uwagę chodzac po mieście w chuście to jeszcze mój odjazdowy kolorek nie pozostaje niezauważony :-) co myślicie? Ja jestem nieco "zdegustowana" ale się przyzwyczaiłam :-D

Chłopaki super. Coraz więcej czasu ze sobą spędzają. Adrian już jest o wiele bardziej kumaty i już coraz więcej interakcji miedzy rodzeństwem. :-) Rozpływam się jak widzę kiedy się przytulają!


Sylka
zdrowka! Oby ten kaszel sam przeszedł..


Inomama
odjazdowe zdjęcia! Seksy z ciebie mamuśka! Już wiadomo po kim Laurka taka ładna :-)


Monika haha mam ten sam problem z pisaniem posta... :-D


Nisiao
Adrian śpi na poduszce takiej dużej "Naszej" ale nie leży tam główka a on cały. Od pupki po główkę żeby kręgosłup był prosto. A na noc ubieram go tylko w pieluszkę i body z krótkim rękawem. No i przykrywam kołderką chociaż on się rozkopuję. Jak karmię to go przykrywam.


Elema ooo i dobrze jej tak! Cieszę się ze mąż w końcu staną na wysokości zadania! I mam nadzieję ze nic więcej nie ukradnie. Bardzo dobrze że nagłośniłaś tak tą sprawę...


Dona
udanego wypoczynku!!! Oj zazdraszczam!!!



No i znowu wyjec mnie wyzywa....
 

Załączniki

  • DSCN0941.jpg
    DSCN0941.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 79
Hej

Inomama ja bym chciala taka sukienke z dzieciem ubrac...ale hmmm chyba chlopcom tego robic nie bede ;)

Ja jeszcze w lozku i oczy mi sie zamykaja.. eh

Gardlo mnie boli znowu ....;(

Milego dnia kobitki ;)
 
akuku - ja też jeszcze pospałabym ale moja pociecha o 6 rano wstaje i plotkować chce!! bólu gardła współczuję

fifka - ja uwielbiam rudy na głowie i też od dawna się przymierzałam do takiego czerwonego wręcz ale mi kolor nie złapał! a teraz to nie farbuje bo mi tak włosy lecą że już prawie łysa jestem.

inomama - haha,ja też boidupa jeśli chodzi o burzę ale metody na lampkę wina w łazience jeszcze nie próbowałam... a bardzo mi się ta metoda podoba :-D

nisiao - moja teraz w body na krótki rękawe śpi i cienki kocyk a i tak go w nocy skopywała i latałam przykrywać

no to miłego dzionka wam wszystkim ;-)
 
reklama
malinka trzymam kciuki...
fifka kolor super :-D:-D:-D oczojebny ale fajny :-D:-D;-)
a u nas masakra właśnie mega burza
Starszak w piątek wrócił z wycieczki i chory... wczoraj byliśmy u lekarki mówi że wygląda na początek anginy.... wieczorem koleżanka dzwoniła że chłopak z którym był w pokoju ma szkarlatynę.... k@@@wa jestem załamana - lekarka kazała mu chodzić w maseczce, ale jak mu wybije szkarlatyna to po nas... przepadnie wyjazd na obóz sportowy (1200 zł w plecy...) no i maluchy mogą złapać...:szok:
 
Do góry