reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kaczuszka o ja ciez pierdziu.... oby synek nie zlapal tej szkarlatyny ;(

Fifka fajny kolor u gory bardziej czerwony ;) dla mnie lepiej by bylo jakby byl takk jak przy koncach ;)
Ja teraz gez mam lekka czerwien hihi a bardziej bordo z rudy hehe.

Ale chce sobie ztobic bardziej czerwone chyba haha. Tzn nie takie czerwone czerwone ;) ogolnie lubie tamie kolorki na wlosach ;)

Dziewczyny mam taki problem ze mam duzo wiecej pokarmu e prawej piersi niz w lewej ( mimo ze ja od zawsze wolalam karmic lewa) ale jakby emil chwile possie z prawej i wyk wiec daje prawa... no i zquwazylam ze z prawej malo pije... masakra jakas normalnie.

Wkurzam soe bo chce karmic a tu ciagle cos... nie wiem moze co karmienie sciagac ? Ale co z samwj lewej czy system 7/5/3? Bo chce wiecej pokarmu. Moze wtedy zaczne sciagac i malemu kaszki robic na swoim.

Narazie odstawilam marchewke bo po marchewce zle spal i rano wielka kupa...wiec zle mu sie trawilo w nocy. Poczekam z 2 tygodnie i znowu dam...a w zwiazku z tym ze on chce z lyzeczki jesc to co mu dac ? Kaszke ? Jablko ??

Ostatnio mu dawalam troche swiezego banana ;) i smakowalo mu bardzo ;) qle nie wiem jaka reakacja bo marchewke tez jadl ;) ..a tego banana tu malusko ;)

Chyba nam ida kolejne zeby... nie wiem chyba gorne... dziecie zasypia wieczorem i nagle budzi sie z wrzaskiem... smoka nie chce... glodny nie jest bo dopiero jadl a na tyle juz go znam ;) wsypalam granulki na zabki i odrazu usnal .. po godzinie znowu pobudka i dalam calpol i spal troszke dluzej. Tak wiec Emil chyba chce szybko surowe marchewki clgryzc ;) albo mamusie podgryzac... juz wczoraj mi cyca ugryzl jak mu mleko nie lecialo ;( .

Ide jakkes sniadanko jesc ;)

Dzis sobje spisze w jakich godzinach ile spi ;) zebym wiedziala kiedy najlepien bedzie cwiczyc .. o musze miec przerwe 3 godziny miedzy karmieniem ;)
I zabieram sie za siebie ;) choc mowie to sobie juz od jakiegos tygodnia hehe...ale juz coraz blizej podjecia decyzji jestem ;)

Wczoraj Emis skakal w tym jumperoo i powiem wam ze on jest w tym taki szczesliwy ..no chhba ze zmeczony... ale normalnie az sie rozplywam jak on tam skacze i smieje sie ;) pozniej postaram sie wam filmik wkleic...a da sie tu wogle ?czy musze na yt wsadzic ?

Jakby co to polecam jumperoo fisher price;) dziecko sie odpycha lekko nuszkami i podskakuje gora dol ;) jest bardzo stabily w tym ;) bawi sie zabaweczkami ;)

Ja mam tak male mieszkanie i pol salonu zajmuja graty Emilka ;)
Mam mate edukacyjna ..bujaczej...jumperoo...takie pomopowane kolo ktorego narazie nie uzywamy tzn. Probowalam dwa razy ale jeszcze musi bardziej stabilny byc... choc moze juz bo juz dlugo nie probowalam. A to fajne bo daje zabawki do srodka i sie bawi ;)
Karton zabawek stoi hehe. A potem marudze ze malo miejsca ;) ale on tez potrzebuje jakis atrakcji ;)


Dobra Emis spi a ja ide pod prysznic szybko i do miasta ;)
 
reklama
Kaczuszka trzymam kciuki żeby to jednak nie ta szkarlatyna. Ludzie to jednak nie odpowiedzialni są, chore dziecko na wycieczkę puścili. No przełożyć tylko przez kolano i wybić głupotę.

Fifka choć rudy to nie moja bajka ale fajnie Ci wyszedł ten kolorek. Ja bardzo bym chciała się farbnąć ale jako że nie długo bym łysa została - to teraz już dużo mam takich kiełkujących włosów jak chłopak zwłaszcza z przodu


Inomama ja też nie lubię burzy a właśnie coś się u nas chmurzy i wiatr straszny. Muszę pilnować żeby Wojtka ubranka nie zmokły.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny witam sie szybciutko i pędze do pracy bo czas goni, w nocy wyjezdzamy a tu jeszcze kupa roboty. do usłyszenia za jakis czas
 
Dziewczyny zaraz mnie cos strzeli..alex zawsze trafia na fajne panie w przedszkolu i w szkole ..
A Viki w przedszkolu mial teraz zmieniona pania... idzie do 1 klasy i tam od pn. Do sr. Bedzie uczyla jedna babka a od czw. Do pt inna babka...
Jutro ide na rozmowe z dyrwktorka i bede blagac by go przeniesli do innej klasy z jedna nauczycielka... masakra jakas az sie gotuje od srodka
 
Akuku ja od poczatku ma problem ale z prawa piersia zawsze zdecydowanie mniej mleka, ciezko z niej wychodzi, za to z lewej cedzi na calego wiec glownie z niej mały czerpie moje zasoby.

My juz po wizycie, mały ma zmiany astmatyczne na tle alergicznym, mamy przez tydz.inhalowac dalej, plus fenistil w kropelkach, unikac traw, pani doktor stwierdzila , ze przekazalam malemu alergie, bo ja tez alergik.Nie dosc ,ze pokarmowa alergia to jeszcze wziewna.

Fifka odwazny kolor, mi tez rudy sie podoba, ale tez musi pasowac danej ososbie, z tego co widze to calkiem fajnie Ci w tej
czerwieni. Chciałam Cie zapytac , czy gotowałas juz małemu pomidorowa? Bo sie tak zastanwiam nad ta zupa, tylko nie wiem czy go nie uczula pomidory.

Donka to szerokiej drogi, udanego urlopu , wypoczywajcie i wracajcie do nas szybciutko:-)
 
dzięki dziewczynki...
ja karmię praktycznie w większości lewą bo z prawej nie chce pić no i mleka jest mniej... wyglądam dziwnie 1 wielki big cyc, a drugi mniejszy...

Akuku ja się zastanawiałam nad jumpero fisher price - są śliczne i widziałam połączony z chodzikiem, tylko jak oglądałam na youtubie filmiki to większość dzieciaczków skacze na palcach a nie na całych stopach - korzystałaś z tego u starszaków? jak to było i czy Emiś skacze na stópkach czy palcach?
Ja też mam zagracony salon... masakra, ale co tam - za 3 mce wymienię łóżeczko w salonie na kojec - łóżeczko turystyczne to już wcale nie będzie siedzieć :szok:
 
Kaczuszka przy Alexie i Vikim mialam takie do skakania ale przyczrpiane na framuge. A tu framigi rowne ze ssciana mam wiec nie moge tego uzywac i jupilam jumperoo jest 100 raxy lepsY.
A dzieci skacza na palcach bo sie tylko lekko odpychaja. Emis roznie raz odpycha sie cala stopa a raz palcami ale to idzie tak latwo i delkatnie ;). Po za tym jak trzymam go pod pachami to tak samo robi z tym ze ja nie jestem w stanie tak wspolgrac rekoma jeho nogami ;)
No i nie wklada sie dziecka w to na caly dzien przeviez. Za vhodzikoem nie jestem ale taki skakanie jest fajne ;)

Dziewczyny doradzcie prosze co mam jutro mowiv..jakie argumenty zeby vikiego przeniesli do innej klasy.??
 
reklama
Akuku- przede wszystkim zmiana nauczyciela niekorzystnie wplywa na dziecko- w kazdym wieku. A juz dwie panie na raz to dopiero miesza dzieciom w glowie. Metody i podejscie do ucznia powinno byc stale, szczegolnie w klasach I-III, a z pewnoscia kazda z nauczycielek ma inny sposob nauczania. Masz 100% racji,ze chcesz zmienic synowi klase... ja zrobilabym tak samo...


hej! :-)

u nas upaly, w domu duszno,cieplo (28'C:), ale korzystamy ze slonca na maxa i robimy wieeeelkie pranie...caly taras mam obwieszany!:-D ale za to jakie tempo wysychania!


milego dnia!;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry