reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Ja tak napisałam o tym ze my w długim rękawie... a od 2 dni wychodzimy na dwór w krótkich bodach i spodenkach :-) Upał w cieniu po 24 stopnie... dlatego jestem z dziećmi praktycznie od rana (o 9 już na dworze) o 12 drzemka obiad i znów na dwór do 19! Za to kocham właśnie dom i swoje podwórko... ostatnio i śniadania i kolację jemy na zwnątrz bo szkoda dzieci zabierać do domu. Swoją drogą wychodząc i ja odpoczywam bo na podwórku łatwiej mi dzieci ogarnąć :-) Konrad biega z psem zapominając o zazdrości i męczeniu mamy a i Adrian spokojnie siedzi w wózku... śpi sam bez rąk itp. ŻYĆ NIE UMIERAĆ! Pogodo trwaj!!!


Akuku piękny tort!! Masz ręke! Ten drugi ładniejszy zdecydowanie!

Marika biedna pupa małej... mam nadzieje ze to już ostatnie...

Kaczuszka ja podobnie! Jadłam już wszytko :sorry2: Mały co prawda troszkę się wkurzał wieczorami z bąkami przezto moje jedzenie ale nic się nie działo! Wczoraj nawet grila zaliczylićmy :-)


Caro
nie pomogę bo nie wiem...


Idę obiad jeść... postaram się wieczorem po podwórku zajrzeć bo zaraz idę do dentysty :-)
 
reklama
czesc, caro ,my mamy skierowanie do poradni neurologicznej, bo przy podciaganiu za raczki do gory, glowka lekko ucieka na prawa strone. Jestemy na 09.05 zapisani, pozniej mozliwe, ze tez bedziemy chodzic uczyc sie jakis cwiczen, no ale przede wszystkim to musze pilnowac , zeby bardziej patrzyl w lewa strone i wszystko bardziej na lewo, moze sie wyrowna.

A JA MAM pytanie do mam karmiacych piersia, ktore maja problemy z wypadajacymi wlosami, czy cos stosujecie, bo mi pan w aptece powiedzial , ze oprocz witamin dla karmiacyhc nie mozna nic brac. Dzis kupilam szampn do wloso czarna rzepa.
 
Sylka no mi mały główki jeszcze nie podnosi, ma słabsze mięśnie piersiowe. Na brzuszku sobie radzi całkiem dobrze. Kazała też man pilnować by tak na prawo nie uciekał. Ale chciałam coś z nim poćwiczyć
 
dzisiaj byłam u fotografa umówić się na zdjęcia chłopaków i nasze - takie rodzinne - mam pytanko jakie ceny są u Was? Mnie cena lekko zamurowała 40 zł za 1 kadr - i to studio takie u nas na wiosce nic szczególnego...
 
Sylka ja karmię i włosy sypią mi się całymi garściami. Na razie biorę witaminy i chcę iść do fryzjera żeby je ściąć bo jest masakra, nawet na małego się sypią.

A co poza tym można to nie wiem:(

Pustiszi nie pomogę bo nie biorę tabletek

Kaczuszka też chce iść na sesję z małym ale dojść nie mogę bo cały czas albo chory albo ma wysypkę także nie wiem jak z ceną. Kiedyś siva pisała że w promocji chyba 10 zdjęć za 100 o ile dobrze pamiętam
 
Ostatnia edycja:
Caro mój Antek ma asymetrię ale bardzo malutką, za to mięsnie ma słabe i tez chodzę na rehabilitację, tzn na razie prywatnie bo na nfz zaczynam od 8 maja. rehabilitant pokazal jak nosic malego, jak podnosic, przenosic, przykaldac od piersi i trzymac do odbijania zeby nie pogłebiac asymetrii. na kolejnych zajeciach mamy juz miec konktetne ćwiczenia metoda Bobath i Vojty
 
Swieta, swieta i po swietach..narzeszcie ;) jak ja nie lubie swiat i rodzinnych zjazdow. bylismy u moich rodzicow i powiem wam, ze pobyt z dzieckiem na mm jest duzo trudniejszy niz na piersi... te butelki, wyparzanie, robienie mleka. A tak, tylko piers wyjac ;)

Sylvka, Cleopatra, mnie tez wlosy sie sypia. Podobno to nie przez karmienie, a hormony po ciazy. I prawda, wielu preparatow nie mozna brac jak sie karmi, ale sprobuj pokrzywy, Mnie srednio pomogla, ale kilku moim znajomym bardzo. Kto wie, moze wam pomoze.

Pustiszi, mozna alko i anty, nie ma prezciwskazan. Chyba, ze wypijesz za duzo i bedziesz wymiotowac, wtedy jest ryzyko, ze tabletka nie wchlonela sie w calosci i dzialanie moze byc zmniejszone, ale to malo prawdopodobne.

Fifka, my tez w krotkim juz smigamy ;) a jak w gondoli, to bez czapeczki. Tam nie wieje, wiec chyba nie ma po co. Ale sasiadka mnie ochranila, ze dziecko rozebrane na spacery biore ;)
I gratulacje zabka! mowilam, ze Adrian bedzie pierwszy?

Caro, nie ma sie co dolowac, trzeba tylko teraz bardziej pilnowac stron. Ale to nie twoja wina !!!

Akuku, autko rewelka! masz talent !!! a z ta motywacja, przypomnij sobie ile mialas sil cwiczac, ile energii. I mimo, ze cwiczylas, wiele wiecej ci sie chcialo robic w domu, przy dzieciach, bylas mniej zmeczona :) a jak nie pomoze poczytaj sobie swoje wpisy w watku formowym - mnie motywowaly skutecznie

Kaczuszka, super, ze maly pozwala ci na jedzenie wszystkiego :)

Marika, wspolczuje zastrzykow, biedna Laurka

Dona, kiedys noc sie unormuja, U nas tez od niedawna jest 1 pobudka, wczesniej bylo wiecej. KAzde dziecko ma swoj rytm, nic na sile ;)

ciezko was pos wietach nadrobic ;) maly mi przez burze wybudzil, musze do niego leciec. Mam nadzieje, ze wieczorkiem poczytam wiecej
 
Nisiao na nutramigenie kupki mogą być różnego koloru ;) u nas są raz zielone raz żółte.

Akuku fajna figurka :)

Fifka a u nas jakaś biała plameczka na dziąśle u dołu zastanawiam się czy to już ząb
 
reklama
Jeszcze nigdy mi tak wlosy nie wypadaly, dobrze, ze mi sie kreca to mozna ukryc gestosc. Ten porod w ogole wyczerpal moj organizm bo i wlosy i zeby mi sie popsuly a zawsze i jedno i drugie bylo zdrowe :)

Donka napisz cos wiecej o tych cwiczeniach, jak wlasnie ukladac noisc dziecko, czego unikac, co powiedzial rehabilitant.

Moj maluszek po pierwszych probach marchewkowych , smakowalo bardzo az buzke sam otwieral, narazie dostal niewiele, bo jeszcze 5 dni do skonczenia 4 msca. Ale ciesze sie ze nie pluje i zadowolony z nowego smaku.

Nisiao moj dokarmiany nutramigenem, kupki albo zolte albo zielonkawe.
 
Do góry