reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dziekuje dziewczyny lepiej sie czuje po spaniu cisnienie wiec sie tez chyba unormowalo :*** glowa tylko troche boli ale nic mnei juz nie niepokoi no to zostalo czekac i czekac na poród.

Anbas kochana mam nadzieje ze szybko ci przejdzie i wypuszcza was do domu ;*!!!!
 
Anbas trzymam kciuki , zeby leki pomogly i żebyś doszła szybko do siebie.

kurcze ale nas juz duzo rozpakowanych, ja nie jestem w stanie ogarniac forum , wpadam co jakis czas zerknąc . Ale Filip jest strasznie absorbujący :)
 
Anbas a moze jakis zator zapalenie piersi ?? Oby szybko minela goraczka. Jak masz guziczek na pirlwgniarke to wciskaj. Trzymam kciuki.
 
Anbas, kochana, co to się przyplątało do Ciebie ? Trzymamy mocno kciuki żeby szybciutko przeszło cokolwiek to jest .. Buziaki !!!


nisiao, faceci to faktycznie czasem nie myślą a już coś palną. Ale wiesz on też ma ręce, więc..... Zresztą ja to się muszę przyznać, że zdarza mi się taki gorszy dzień, że czasem Ł wraca z budowy a tu stos garów, bo nie miałam siły nawet do zmywarki wstawić :tak: no czasem tak jest, no :-) No i zabiera się facet do roboty, tyko, że on ręcznie zawsze myje, bo zmywarek nie uznaje. I korona mu z głowy nie spadła nigdy, i ja też wyrzutów sumienia nie mam, bo i niby czemu :-D
 
czesc laski!

jestem w domu wreszcie - uffffffffffffff. choć tu lepiej zdecydowanie, to troche obawiam się, jak tu sami sobie poradzimy....
sprobuje nadrobic co i jak u Was, która porodziła, a która nadal czeka.
Sciskam Was mocno!!!!
bardzo tęskniłam za Wami!

Anbas - trzymaj się babo jakos choć! wołaj o pomoc i korzystaj z niej! mam nadzieję, że znajdą przyczynę takiego stanu i zaraz cos poradzą - biedna TY moja
 
Ostatnia edycja:
Anabas trzymaj sie jestesmy z Toba!!!!!!!!!!!!!!!

Inomama super zdjecia!!!!! Laurka jaka malusia!!:)) super na Was sie patrzy:)) ehhh jak ja CI juz zazdroszcze
P.s a jaki komputer mialas i bb widze bylo podgladane:))nie to co u nas w szpitalach...
 
reklama
Anbas trzymaj się....

Ja jakoś mam doła. Ciągle ktoś pyta czy już urodiłam, czemu tak długo itd... Kurcze mam termin na 21 tylko mnie denerwują...... Jeszcze skurcze raz są a raz nie. Praktycznie w nocy od 1 do prawie 6 miałam skurcze z bólami, no i jak już łudziłam się że to już to zaczęło się wyciszać. Teraz skurcze są pojedyńcze, tylko boli mnie blizna po cc.
Denerwuje mnie nawet m bo co chwila pyta czy coś się dzieje, czy coś boli...
Chodzę i warczę....
Ratunku :szok:
Jutro wieczorem ktg ... Może mnie pocieszą....
Jak ja zazdroszczę wyklutych maluszków....
 
Do góry