reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

ania acisnienie to ja wczoraj mialam 145 na 89 dzis rano ciśnienie 128 na 79 czyli ok,opuchlizna po nocy lekko zelżała,ale w sumie jest jeszcze delikatnie no i rece opuchniete jak ściskam palce to mnie bolą lekko_Opuchlizne taką to mam może od tygodnia wyraźniejszą...skoro to ciśnienie mam nższe to chyba nie ma co panikować.....a te ciśnienie z wieczora to takie stresowe
Pustiszi ju niedługo,kciuki stale&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
milusia
za Ciebie równiez kciuki

To dziś pjawią się kolejne dzidziusie,ja dziś rano miałam takie miesiaczkowe bole,ale minely,dziś męża wezme w obroty,ale serducho mi wali .....
 
reklama
czesc dziewczyny przepraszam ze tak tylko o sobie ale okropnie sie czuje i prosze o rade ;(
zmierzyla mi tesciowa cisnienie wykazuje 120 na 85 wydaje mi sie ze troche za duze jak na mnie bo zawsze mialam maks na 70 a boli mnie od nocy syrasznie glowa mam jakies zimne poty a pozniej sie poce w nocy strasznei bolal mnie brzuch tylko ze to nie takie skurcze pordowe a maly jest jakis nadpobudliwy jka dalej sie bede tak czula to pojade na ip ale narazie ide sie przespac bo glowa mi peknie a w dodatku zaczyna wiecej sluzu ze mnei wyplywac , i teraz nei wiem bo nigdzie w googlach nie moge znalezc czy takei cos boze oznaczac ze cos sie zaczyna???
 
Nisiao, ja wg OM miałam termin na 06.01, a z USG wychodzi 14.01 więc teoretycznie powinnam być gdzieś na początku kolejki;-) Co z tego skoro oznak zbliżającego się porodu brak:confused: No ale jutro mam w planach większe porządki i wieczorem ciepłą kąpiel, we wtorek wizyta więc może coś pójdzie do przodu;-) A odnośnie obrzęków położna nam mówiła że nie są niepokojące, o ile pojawiają się w ciągu dnia a nie są już od samego rana, jeszcze przed wstaniem z łóżka. Jeżeli tak jest to mogą świadczyć o jakimś problemie z nerkami (który na pewno wyszedłby przy badaniu moczu), ale z tego co piszesz tobie rano aż tak nie dokuczają. Mówiła nam też że dobrze przed każdym wstaniem z łóżka ok. 5 razy pokręcić samą stopą a potem całą nogą, żeby krążenie ruszyło jeszcze zanim się z łóżka zwleczemy;-)


Blue, jeśli ten ból ci nie przejdzie to może faktycznie lepiej, żebyś zgłosiła się na ip - niby ciśnienie i tak nie jest zbyt wysokie, ale ostatnio gin pytał mnie czy ktoś w rodzinie ma nadciśnienie (a ma tata) i czy miewam bóle głowy - powiedział że jeśli tak to trzeba kontrolować to ciśnienie i w razie jakichś wątpliwości od razu do szpitala... No ale mi nic nie ma więc to było tak bardziej informacyjnie:)


Milusia, Pustiszi kciuki zaciśnięte, dziś już pewnie będziecie miały przy sobie maluchy:-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hej dziewczyny !!!!!! :)))

Nadszedł długo oczekiwany dzien 12.01 MOJ termin....ale co z tego jak nie czuje zeby mialo sie cos ruszyc:/:wściekła/y: mam nadzieje ze mała wezmie mnie z zaskoczenia!!!!!!!!! Wyłaz juz!!!!!!!!!!!!!

Diablica, magsus kciuki za maluszki!!!!!!!!!!!

Kciuki za rodzace!!!!!

Wieczorem odezwe sie wiecej!!:))

buziaki!

CO do puchniecia mam ja to ruszyc ani rekami ani nogami no moge tak mam wszytsdko popuchniete, rzeznia!!!
 
Nisiao wiec u Ciebie wydaje aie ze jest ok :-)
Ja mam kokejny problem strasznie boki mnie gliwa od kilku dni bez przerwy, moze to ze zmeczenia ale zaczynam sie nuepokic bo syalam sie strasznie nerwowa :-(

Mala dala nam w nocy popalic, dziewczyny wysypiajcie sie poki mozecie, wiem co moeie hihi :-)
 
Bluelovi cisniwenie Twoje nie jest niepokojąco wysokie,fakt jeśli masz te dolne o 10 podwyższone to pewnie odczuwasz rożnicę,skoro do tej pory miałam na 70 a teraz 85.

Ania00 powiem tak jak wstje mam lekko opuchnęte,nie mam takich smukłych kostek,wokol nich widać lekki obrzek w ciągu dnia sie on powieksza,jak tylko mam okazje to staram sie nogi dawac wyżej..zobaczymy.Nie chce z tym juz dzwonic do ginekologa,bo może to norma......
Chyba że zadzwonilabym do szpitala czy to ma budzic niepokoj,bo badania moczu mialam leukocyty 3-5 bialka nic,ale to bylo jakies 2 tygodnie temu.
 
ja mialam opuchlizne bez przerwy taka sama, jak kilka dni po porodzie zobaczylam swoje kostki u nog to sie porycxalam ze szczescie a nogi mi sie takie chude wydawaly :-) mozesz zadzwonic w razie co, ale skoro cisnienie i mocz ok to nie ma sie czym niepokic moim zdaniem :-)
 
Hejka Kobietki

Jezeli chodzi o puchnięcie ,to ja na szczescie nie mam z tym problemu,więc współczuję wam bo to musi byc okropny dyskomfort.
Moj termin również dzisiaj nadszedl i nic .Boli mnie troche brzuch dolem jak na malpę i caly czas stawia mi się macica ,bo mi brzuch twardnieje non stop,ale nic poza tym.Zadzwonilam do szpitala i zapytalam czy moge przyjechac na KTG ,bo całą ciąze nie mialam więc niech sprawdzą czy jest ok.Poza tym jutro zostaje sama ,moj M do pracy o 5 rano do 15,więc lepiej wiedzieć czy juz się zaczyna....
 
reklama
Do góry