reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Magsus- zdrówka dla małej. Dobrze, że szybko wykryli.

nisiao - ja też mam i wiele innych dziewczyn też. Najważniejsze że wiesz, będą kontrolować wyniki dzieciątka.
pustiszi - oby się rozkręciło:)

fifka - super, że wyniki ok.

u mnie noc spokojna, chociaż i mnie skurcze już lapia. Ale teraz to chce wytrzymać do poniedziałku bo mam źle wspomnienia z pobytu w szpitalu w weekend..

a dzis z mężem idziemy na pizze albo gdzieś:)
 
reklama
Czesc Kobietki

Pustiszi ty juz ,ale zazdroszczę ,ja tez chcę.
Fifka meza trzeba pogonic,zeby się nie zapominal
Diablica ,trzymam kciuki za Mikusia nieustannie,zeby juz mu się pleszyło....biedny maluszek:-(
Ja wczoraj probowalam malego wykurzyc ,ale nic się nie dalo.Termin na jutro i nic.
Poszlam na szybki spacer,wziełam gorący prysznic az się prawie poparzylam chodzilam po rusztowaniu,mylam podlogi ,robilam półprzysiady i nic .Moze dzisiaj cos się ruszy
 
Cześć wszystkim styczniowym mamom :)
Podczytuję was od dłuższego czasu, sama mam termin na 21 styczeń (ale chyba potrwa to dłużej bo ani skurczu małego i brzuch nadal prawie pod brodą ) i im bliżej terminu tym więcej "dziwnych" pytań nachodzi. Może moje pytania wydadzą się śmieszne lub głupie ale nie kojarze żeby w szkole rodzenia było coś na temat i ogólnie żeby był gdzieś poruszany.
Zastanawiam sie jak wygląda częstotliwość prania ubranek. tzn logiczne ze jeśli dziecko zabrudzi ( uleje, zasika itp) to fraczek leci do prania ale co np w przypadku kiedy zostaje przebrane np koło godziny 13.00 koło godz.19 jest kąpane i przebrane w śpioszki itd. Czy te ubranka w których dziecko było miedzyy 13 a 19 idzie do prania?( jest nizabrudzone) czy służy jeszcze jeden dzień? Dałam może głupi przykład i trochę beznadziejnie opisałam ale mam nadzieję że zrozumiecie o co pytam? :) Generalnie chodzi czy po kazdym uzyciu ubranka leci ono do prania( bo sa jakies zalecenia co do tego) czy kierujemy się własnym rozsądkiem i same oceniamy? Jak wyglada to już u rozpakowanych mam?
I jak często wykonujecie kąpiel maluszka?
z góry dzięki za odpowiedzi :) :) :)
 
Fifka ciesze sie ze Adrianek jednak nie ma tej żółtaczki,

Pustiszi moze ty dzisiaj urodzisz wreszcie:)

Diablica dzielnego masz Mikołajka i na pewno bedzei dobrze, antybiotyk musi porzadnie zadzialac. najważniejsze ze sie nie pogarsza.

Salli super ze mozesz karmic piersią

Akuku to położna super, nie dosc ze malego moze przeziebic taka zimna waga to jeszcze odejmuje takie wartosci na kalkulatorze

Justinaj to szerokiej drogi tym nowym autem i samych zielonych świateł po drodze

podjeclismy z mezem decyzje o chrzcie - 2.02 teraz musze zamowic cattering i kupic jakis bialy kubrak dla Antka:)

Magsus biedna mala, oby antybiotyk szybko zadzialal, powodzenia w karmieniu

Kamag witaj ja kapie co drugi dzien, ale w dzien bez kapieli w wanience dokladnie myje faldki na przewijaku, a pupe myje przy kazdej zmianeie pieluszki. co do ubranek to mysle ze kazdy robi jak uwaza, ja zazwyczaj daje do pranie ale zdaza mi sei ze nastepnego dnia ma ubrane cos w czym chodzil na zewnatrz a tylko bodziak idzie do prania. mysle ze sama dojdziesz do jakichs swoich przyzwyczajeń.

Pustiszi kciuki zacisniete
 
Wczoraj Laurze odpadł pępuszek, można powiedzieć, że sama sobie w tym pomogła.
Mamy ten odlew stópki i dłoni, ale czaimy się zrobić, bo mała zaciska piąstki. Dziś w nocy zabrałam ją pod kołderkę i non stop cycowanie, ale obylo się bez MM
DIABLICA bedzie dobrze, Mikołajek wyzdrowieje, nie moze byc inaczej
FIFKA super, ze wyniki Adrianka w normie
Słodkie te twoje dzieciaczki. Super sa te kocyki
AKUKU zaraz i u ciebie rozkreci sie laktacja. U mnie Laura non stop wisiala na cycy i cos ruszylo 4 dni po cc
SALLI super ze tak szybko doszlas do siebie. Ja to myslalam ze po cc 2 tyg sa ciezkie a dla mnie pierwsze 4 dni byly ciezkie
JUSTYNAJ gratuluje samochodu
MAGSUS duzo zdrowka dla corci. Wspolczuje brodawek, tez przez to przechodzilam
PUSTISHI trzymam kciuki
KAMAG ja daje czyste ubranka po kapieli, nawet jak byly godz noszone. Robie tak dlatego, ze ja tak chce. Kapiemy sie codziennie
 
hej :)

grtaulacje dla nowo narodzonych dzieciaczkow sporo przybylo ;)
ja jeszcze w dwupaku ale mysle ze juzn iedlugo skurcze czesciej mecza od kilku dni wiec moze niedlugo cos sie rozkreci.
a we wtorek mam wizyte u gin jeszcze
 
Jej anbas urodzila ostatnia wieloródka oprócz mnie ktora miala termin ponizej 15 stycznia (chyba) wiec moze i moja kolej ?hmm..

pustiszi boziuniu trzymam kciuki ;************

zaczynam sie zalamywac w nocy mnie pobolewanie brzucha obudzilo i pozneij nic ;(
jedziemy dzis na obiad do babci ale mi sie chce szykowac ;( ...

kasienka chyba tak :((

no cleopatra ma juz chyba wojtusia przy sobie ;)?
 
Pustiszi kciuki ogromne....

Dziewczyny to jak bym np zaczęła plamić ,czy sluz zabarwiony krwią to lepiej jechac do tego szpitala???czy mam nadal czekać na jakies skurcze czy co
 
reklama
nisia najlepiej wez sobie spisz w komnórke numer na izbe przyjec szpitala w którym chcesz rodzic i zadzwon jak takei cos cie zaniepokoim polozna powie czy przyjezdzac.
 
Do góry