reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku kołyska to tak na góra 4 miesiące, moze nawet 3 a potem co ? A do tego niestety ale z moim Kubą to bym na zawał zeszła za każdym razem jak bym musiała iść do WC na przykład. On by mi tą kołyskę razem z dzieckiem wykopyrtnął szybciej niz bym zdązyła powiedzieć wracam ;) Do tej pory mi sie wydawało ze spoko , kanapę z kuchni przeniosę do pokoju wstawię w miejsce Kini łóżeczka, Kinia i Kubek będą spać razem a łóżeczko małe dla niemowlaczka. tyle ze jakos nie pomyślałam ze zlozona zajmuje bardzo mało miejsca ale trzeba ją rozłozyć na całośc i robi sie koszmarnie długa.
 
reklama
Fifka gratuluję stypendium! Szacun, że udało Ci się to osiągnąć w Twoim stanie :tak:

Vinga
kciuki za wizytę!

Anisen skoro to łóżko ma być tylko na kilka miesięcy to chyba bez sensu wydawać 600zł i więcej, tamta sofa z linku który wstawiłaś pewnie mało solidna, ale jej cena to niewątpliwy atut. No i wymiar też.

Ania, cieszę się że już lepiej się czujesz! Gratuluję okazyjnych nabytków :-)
 
Bandyta no ja na 100 % nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka... mowili ze chyba chlopak bo widac jajka ale samego siusiaka nie,. Wiec dowiem sie na 100% jak urodze. Jeszce jakies 8 tygodni heh.

Anisen to musicie jakos zadecydowac co chcecie zrobic, napewno jakies rozwiazanie sie znajdzie.
 
Ania wiesz ja nastawiam sie na chlopca, bo jednak jakbym sie na core nastawila to moglabym pozniej przezywac ze jednak syn...choc w glebi duszy czuje albo chciejstwo moje czuje ze to cora..ale jednak trzymam sie tego ze jajka byly i jest chlopak. Hehe
 
SYLKA ja tam po porodzie nie zagladalam ale bylam mega popekana i mnostwo szwow a jeszvze musialam czopki dopochwowo zakladac to myslalam ze zemdleje, tyle tam dziurek
My tak celowalismy w coreczke, szczerze to bylam zdziwiona ze udalo sie zajsc w ciaze a gin twierdzi ze owulacja byla jeszcze pozniej. Zreszta ja tam na 80% wierze w corke i czekam do porodu

BANDYTA dzieki, czas goni jak szalony. Juz polowa 8 miesiaca

VINGA odpocznij u rodzicow. Trzymam kciuki za szybka wprowadzke

SIVA te terminynw Polsce to powalaja :(

PUSTISZI moze przejdzie ci ta glodowka. Ja to czesto biore cos na zoladek np Manti, Rennie, Gaviscon a od 32 tyg wkoncu mam apetyt jak typowa ciezarowka
Przegon ten zly humor

INOMAMA super ze sie rozerwalas z kolezankami

U mnie dalej remont, juz mam dosc. Tak wolno sie posuwa a jeszcze na noc wkolko sprzatanie. A ja juz wykonczona jestem wtedy.
A moje dzieciatko dzis biega, jak szalone, wypycha sie z kazdej strony, widac jak przeciaga nozki i nie raz az boli. Wczoraj nie bylo takie aktywne
 
reklama
Ania jaaaa zjadlabym hehe.

Wlasnie Alex obudzil sie i zaczal poplakiwac ze go nozki bola...masaz mu pomogl ale na chwilke...dalam paracetamol przeciwbolowo i kompres rozgrzewajacy i mu lepiej... chyba etap szybkiego wzrostu... mowi mamo tak mnie boli ze nawet spac nie moge. Biedny, wiem co to znaczy bo mnie w ciazy nogi bola, glownie lydki... mam nadzieje ze kompres mu pomozei bedzie spal spokojnie cala noc.
 
Do góry