reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

dziś ma dzień wizyt, kuleżanki przyszły były i dobrze mi z tym;) i dopiero wyszły:) I opowiadały o imprezie andrzejkowej, no ja pas........bu....ale co tam, odbiję sobie:)

Vinga - słuchaj mamy, wie co mówi! kurcze, a nie da się przyspieszyć przeprowadzki? fajnie byłoby jak najszybciej, na Waszym miejscu, tym bardziej...zdrówka dla Małego! i czekamy na Twe wieści!

Siva - no to niezły termin dostaliście...i tak się nagania wizyty prywatne właśnie...ale co innego ma niby człek zrobić?

Akuku - :) dobrze,ze kopie! niech kopie:)

Anbas - pokazuj pokoik! i odpuść już tej chorobie, bo za bardzo ją chyba polubiłaś, skoro tkwi przy Tobie wiernie

Dellewere - a ja na brzuchu pragnę...jak sie położe...bosko będzie:)

Pustiszi - jedz tylko to co lubisz zatem, najlepiej niech mężuś przygotuje albo kupi - od razu lepiej smakuje:) i nie płakaj tam po kątach!

Anisen - a jakieś piętrowe łóżko nie wchodzi w rachubę u Was?
 
reklama
Fifka rozwiązanie ma być na krótką metę ;) do przeprowadzki a potem chcę kupić normalne łóżeczko z dobrym materacem dla Kuby ( Kinga swoje ma ) .
Bylismy dzis w BRW i w abrze i oglądałam takie kanapy. musiała bym dać od 650 zł w zwyż a i tak byłby problem gdzie to postawić :(
Widzielismy dzis fotel rozkładany, ccena kosmos 800, już byłam skłonna dać ale zmierzyłam i sie okazało w domu że też będzie za duży i w nocy będzie zagradzał drogę do drzwi.

Piętrowe odpada z 2 powodów : Kina w nocy sama wstaje siku, a do tego Kuba jest lekko mówiąc szalony i potrafi z normalnej kanapy na główkę sie ładować w dół. Jakby mi takie salto wyskoczył z piętra to mógłby sobie krzywdę zrobić . A jak mu zabraniać włażenia na piętro skoro po drabinkach skacze ?

Szukam zatem czegoś innego.
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim :)
Ja pomału podnoszę się z doła,cóż musi być jak jest, a mój płacz i zamartwianie się niczego nie zmieni.

Wczoraj byliśmy kupić wanienkę i przewijak od babeczki, która się ogłaszała. Daliśmy 15 euro za obie rzeczy, do tego dorzuciła nam CAŁY KOSZ MOJŻESZOWY CIUSZKÓW za 5e! Ciuszki z F&F, Nexta i H&M, wszystkie w idealnym stanie :) Byłam dosłownie zachwycona :D Tak jak martwiłam się, że mam za mało, teraz jestem pewna, że conajmniej połowy to chyba nie założę małej :-D właśnie piorę te ciuszki, jak wyschną, zrobię ostateczny przegląd i trzeba brać się za prasowanie :)
 
Inomama - zazdroszcze tych odwiedzin jakbym chciala co by do mnie ktos przyszedl odwiedZil aaaaaa ja napisalam placze uuh plącze po domu sie ;):) placzkom sie juz nie daje oooooohoo dlugooo z czego zadowolona jestem okrutnie :)

Anisen - to kup ta sofke skoro wszystko inne odpada pozniej moze posluzy do zabawy albo dla lalek serwis obiadowy stolik i dla małej jak znalazl :)

4 prania zrobione wiecie co nie wiem czy z nudow ale zanim rozwiesilam to wyprasowalam :) a Miki moj juz dzis chyba 5 raz czka ostatnio bije rekordy az mi go szkoda :(
 
witajcie;)

Ja prasowac Nie nawidzie....hehe wiec moj M. prasuje za Mnie.:-D

dlugo sie nie odzywalam u Nas jak narazie dobrze staje sie coraz wieksza i wieksza.....i jak patrze jaki rozmiar musze nosic....to mnie nerwy biora ehhe najwazniejsze by wytrwac do 01.01.2014
 
reklama
Anisen abTy kupujesz wersalke dla dzieci dlantego zeby lozeczko odstapic dla malucha ? Moze kup kolyske maluchowi albo kosz mojrzesza? Zajmie kalo miejsca i wszedzie postawisz, a dzieci niech spia jak spia teraz. Jeszcze sa takie pkmpowane materace odrax0zu z kolderka, ja to uzywalam przy chlopcach krotki czas jak miejsca nie mielismy, nazywa sie to tutaj ready bed.

Fifi no wlansie maluch dlugo sie nie ruszal, a jak sie ruszal to bardzo delikatnie...a jak juz zaczal codziennie to sila kopniakow i czestotliwosc ogromna ibtak juz od dluzszego czasu. Wrecz moge powiedziec ze z calej trojki najbardziej bolesne nieprzyjemne kopniaki mi sprzedaje...i dla tego sie martwilam z rana ze nic nie czulam. Ale juz jest spoko wygina sie , przeciaga.


Bandyta , Anbas moje dzieci aniolki hahahahahahahahahahha az mi kokardy opadly hehehe. Powiem wam ze to jakie jest dziecko przewaznie zalezy od rodzic/osoby ktora sie nim zajmuje, bo wiadomo ze jak rodzic pracuje a dziecko z babcia i robi wszystko na co ma ochote to raczej mama duzo nie zmieni..ew. mama bedzie ta zla bo babcia pozwala. Dla tego ja sie ciesze ze z m mamy taki sam system wychowania i staramy sie robic to samo. Przede wszystkim duuuuzo cierpliwosci. Dziecko zeby bylo grzeczne musi miec zajecie i jak jest nie grzeczne to przewaznie jak siedzimy w domu i sie nudza...
Ogolnie staram sie skupic na ich dobrych stronach bo jakbym zaczela na nich narzekac to zmieniloby sie moje nastawienie i moglabym byc mniej cierpliwa, ja w tej ciazy chyba najbardziej cierpliwa jestem...az sie dziwie bo przy tych problemach ktore mamy powinno byc na odwrot...ale ja jak zaszlam w ciaze powiedzialam sobie ze w koncu sie udalo i teraz to szcescie bede nosic w sobie przez cala ciaze i ze musze byc spokojna i ciepliwa dla dzieci , bo chcialam miec dzieci nie na pokaz przeciez tylko zeby miec kochajaca sie rodzine. Chce zeby oni czuli we mnie wsparcie zawsze, zeby nie czuli presji, zeby nie musieli mnie oklamywac itd. Chce byc przyjacielem ale tak zeby mieli respekt i szacunek.
To sie rozpisalam.

Moj maluszek tez ma czesto czkawke, wczoraj w ciagu godziny 3 razy heheh. A dzis mialm raz albo dwa juz nawet nie licze hehe.

Pozalatwialam dzis sprawy co pozalatwiac mialam i w sumie dopiero mam chwilke... z Alexem lekcje zrobilam , jejku jaka ja dumna z niego jestem tak mu ladnie to czytanie pisanie i liczenie idzie. Zrobil wszystko co mial zrobic w 3 dni, ale chcial dzisiaj. Reraz bedziemy sie uczyc 2 piosenek swiatecznych...ale do swiat troche czasu wiec jak raz dziennie zaspiewamy bedzie oki. W szkole tez cwicza.
 
Do góry