reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

bry!

wstawiłam 5 (sic!), ostatnią pralkę z dzieciowymi rzeczami. Już nie mam, gdzie tego wieszać:) Ale obłędnie jest: w każdym pokoju jakieś skarpetki, czapeczki czy inne ubranka:)

Mam pytanko! czy Wy bedziecie dawać poduszeczkę jakąś do spania dzieciom? Bo , kurde, ja już zgłupiałam...zawsze słyszałam,zeby nie dawać, a mąż mówi, ze wie z dobrych źródeł, że trzeba pod główkę podkładać

Anbas - zdrówka dla Kubeczka! strasznie bidny On...

Malinka - co Ty cyborg jesteś? jak do pracy???

Miejskibandyta - poklachałyśmy? padłam!!!:):):)

kurde, ja ciekawa jestem czy w ogóle cokolwiek dostaniemy z Polski...bo ja przypisana tylko do mężowego ubezpieczenia teraz...i w ogóle nie wiem jak to załatwić wszystko na odległość. I jak dziecię zgłosić, ze się urodziło.

Czikusia - no heloł! co u Cię?

Nisiao - mam nadzieję, zę to tylko dzidź uciska, że nie grypa jednak...

wszystkim podłamanym bądź w depresji przypominam, ze jest jesień, a jesienią łapie się doły, czy w ciązy czy nie. Takie prawo natury jest. Za każdym razem jak bedzie źle, pomyslcie o mnie: leżącej od początku ciązy i odleżyny sobie masującej. Na stówę będzie Wam lepiej:)

Bluelovi - gratki 30-tki!

Cleopatra - będą zdjęcia z wyremontowanego mieszkanka?

Dona - a moze zamówisz urodzinki gdzieś? nic wtedy nie będziesz musiała przygotowywać....

Sylka - oj, fajnie Ci, ogrzać się w rodzinnym ciepełku:)


Jeżeli chodzi o cmentarz, to my pojedziemy na chwilkę, ale tylko dlatego, zę jest bardzo blisko, no i nie wyobrażam sobie nie postawić świeczek za moje córeczki...nie ważne, że tu...jest tyle zaniedbanych, dziecięcych grobów...
 
reklama
Inomama, ty na tej obczyźnie nie powinnaś małej do konsula zgłosić? tam chyba też ci paszport wydadzą dla dzidzi...

a podusi nie będę dawała chociaż już mam kupioną :D

aga, zostaniemy ostatnie na placu boju z tym, że ja do tej pory siedziałam w domu, od kiedy skończyłam naukę we wrześniu oddawałam się błogiemu lenistwu :))) mam nadzieję, że ten zapas starczy na ten miesiąc pracy...

a my jedziemy na groby - jutro do Wawy na cmentarz Bródnowski, a po południu do mojej rodzinnej miejscowości, gdzie leży mój tata. Ale rozumiem te z Was, które już nie mają na to siły... u nas główny cmentarz mam dość blisko domu, na drugi dalszy się nie wybieram bo to około pół godziny marszu (a autem pewnie tyle samo w korku :baffled:)
 
Ostatnia edycja:
Inomama - tak tw rejestracji posredniczy konsulat tylko akt urodzenia przetlumaczony z pieczatka tlumacza przysieglego i do konsulatu i wiem ze mozna becikowe dostac z polski .. Ale nie wtajemniczalam sie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inomama ja też nie wiem czy dawać poduszkę...jeśli dziecku będzie się np. często ulewało to na pewno dam,żeby miało główkę wyżej,a jeśli nie to zobaczymy,w sumie ona cała się na tej podusi pewnie zmieści to będzie na czym nosić:-D

Jej dzis dałam trochę po robocie i kuje mnie w dole brzucha:baffled: Zaraz chłopcy wracają z przedszkola to się kładę z nimi spać...
 
witam witam :)
kurcze Kaczuszka, jak nie będą przechodzić to pędź do lekarza albo do szpitala!!!
Inomama ja Natanielowi dawałam tą płaską podusię od kompletu, teraz się zastanawiam czy nie kupić tego "klina" podusi... w każdym razie Gabi będzie spał na podusi :-p
wczoraj nawet nie miałam czasu za bardzo pisać na forum bo syn mi piekło fundował :no: taki niedobry, że myślałam, że wyjdę i nie wrócę... ostatnio często mam dość wszystkiego, nerwy mi puszczają. dziś na szczęście aniołek z niego (tfu tfu!).
muszę się pochwalić!!! we wtorek odbieramy klucze od mieszkania! także remont czas zacząć :happy2:
 
Inomama swietny widok tych ciuszkow prawda ;D ;) super ;*

ja poduszeczki nei daje ,nie moglabym spac po nocy ze mi maly w nia nosek wsadzil a polozna to by mnie chyba zrównala z ziemia ...hehe ;)

agasm tak ta jesien ale i tak mi ta ciaza szybko leci teraz przez to przestawienie czasu to juz wgl szybko ciemno i strasznie spac siechce dopiero dzien sie zacznie a
juz ciemno:baffled:

kaczuszka to nie zarty cholera jak nie przejdzie to na ip do szpitalaaa, ja slyszalam ze jak skurcze przechodza przy ruchu i zmianie pozycji to sa te przepowiadajace a jak sie nasilaja pomimo tego i nospa nei pomaga to moze byc nei dobrze takze nei lekcewaz :( :*

pUstiszi dobrze ci nei bedziesz sama :** u mnie tez nigdy nei bylo nacisku z grobami, juz bym nie dala rady nie chem sie wykonczyc i zdrowe donoszone dziecko urodzic co innego jak ktos sie czuje na silach ;(
Dona nie przejmuj sie urodzisz i coreczka znowu bedzie mamusi :* ) mam to samo malo atrakcyjna towarzysko jestem jak to inommama powiedziala :) pamietaj ze ty wylezysz zdrowo ciaze a córcia i tak mamusina bedzie i tak ;*

a co do halloween to ja jestem nastawiona na tak , niech sie dzieciaki bawią ale rozumiem wasze zdania i szanuje ;**
 
Chyba jestem rekordzistka pod względem jutrzejszego wypadu, bo my jutro zaliczamy trasę z Warszawy do Olsztyna i potem do Torunia :-D W Olsztynie grób teścia, a w Toruniu moja mamusia ma urodziny 71:)

inomama: moje dzieci bezpoduszkowe - jedno było to i drugie też będzie - coś mi świta z pierwszej ciąży, że właśnie jak materac kupowałam to ortopeda kazał mi tylko poduszek nie kłaść dziecku, jak mam mieć zdrowy i prosty kręgosłup.. ale sklerotyczka jestem i nie pamiętam co i kto, tylko jedynie, że poduszek mam nie używać :-D
vinga
: gratuluję kluczy - fajnie, że mieszkanko będziecie mieli :)
kaczuszka: przede wszystkim się nie stresuj, bo stres wzmaga skurcze!
malinka: ja w zasadzie w pracy naprawdę robię tyle co nic, ciąża książkowa, więc pracuję, bo lubię i nie chcę jeszcze siedzieć w domu - może dlatego, że ja mam termin na koniec stycznia więc jeszcze czuję się dobrze:-D jedyne co mi doskwiera to jeżdżenie busami, więc od poniedziałku definitywnie przesiadam się na auto - męzulo dziś jedzie założyć zimówki i będę popylać, więc wygodniej mam nadzieję i nie będa na mnie ludzie prychać w busach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja tez nie bede uzywala poduszki, wlasnie ze wzgledu na to ze dzeicko moze miec pozniej krzywy kregoslup i łatwiej jest mu sie zagmatwac noskiem w podusie, a jezeli bedzei ulewalo to pod materac poloze taka duza poduszke zeby materac lekko podniesc do gory
 
Do góry