reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Hej kochane dlugoo mnie nie bylo chyba az za dlugoo...
Przezywalam chwilowy kryzys moze dlatego sie nie odzywalam, wcale lepiej nie jest ale wracam do zywych
Mam nadzieje ze wszystkie jestescie zdrowe i w dupaku ide nadrobic chociaz troszke watkow
Buziaki
 
Kurcze ja sie wlasnie zwazylam...od wwizyty minęło troszke ponad tydzień a ja mam kg ma plusie...to mi daje od początku ciąży jakieś 3kg-4kg na plusie...pewnie suma sumarum niedużo,ale mimo wszystko przeraza mnie tempo...
 
Ja mam w poniedziałek wizytę, a od ostatniej przybrałam 2,5 kg - czyli w sumie zdrowo (mój gin mówił, że na tym etapie to 0,5 kg na tydzień jest ok). Wiem, wiem... pocieszam się ;)

 
dziewczyny 0,5 kg jak pisze to jest zrdrowo na tydzien,jej wy się martwicie wagą,ja już mam 12 na plusie i nie wiem ile mi przybylo od ostatniej wizyty.

Też czasem mam dolka ,nie wiem moze ze stresu czy coś,żeby wszystko bylo dobrze.

Wiecie ja z takim klopotliwym pytaniem,wczoraj mialam w sumie nie mocna ale taki luźny dość stolec,teraz wciaz slyszy sie o tej grypie żoladkowej.
No rano też mnie brzuch zabolal i byla lekka biegunka,nie woda,ale luźny dość stolec.Potem juz bylo ok,ale teraz znowu mnie zemdlilo,nie pamietam kiedy ja strzelilam pawika ,juz od chyba 25 tyg jakos nie mialam a teraz taki pawik poszedl.
Matko mam nadzieje że mnie zadne takie grypsko nie zlapalo,co powinno mnie niepokoic.

nie wiem czy mam sie denerwować,jak sobie na takie dolegliwosci pomoc.
Troszke kuje mnie caly brzuch,ale trochę
 
Nisiao ja tez pare razy ostatnio zwróciłam ale nie było mi niedobrze w szpitalu zapytałam o to moze to być cofanie treści pokarmowej bo dziecko uciska na narządy przy tym mam tez lekkie rozwolnienie ale u mnie akurat to normalne bo po jabłkach mnie goni a lubię je i mam na nie ochotę wiec muszę sie liczyć z czystymi wizytami w toalecie . Oby u ciebie to nie był wirus grypy !!!

Aniia o tak ja mam mega doła dzis przeplakalam całe popołudnie moze dlatego ze do tej pory byłam aktywna bardzo teraz muszę dużo leżeć czuje sie bezurzyteczna do tego R ciagle pracuje corcia wymyśla zabawy w których trzeba sie wysilac gimnastykowac a ja nie jestem w stanie przykro mi jak płacze i żali sie ze mamusia nie chce sie z nią bawić malowanie oglądanie bajek układanie klocków i takie tam inne zabawy juz ja nie interesują teraz to tańczyć chce ganiac a ja nie mam sił na to :( widze ze ma żal do mnie i serce mnie boli a jak pomyśle sobie ze po porodzie przez jakiś czas bede zmęczona jeszcze bardziej i zajęta małżeństwem to jeszcze gorsze wyrzuty sumienia mnie dopadaja :(
 
magsus no to możemy sobie rękę podać, ja mam załamkę z innego powodu, ale męczy mnie to, bo cały czas mogłabym płakać, a najgorsze, że sama się nakręcam tym wszystkim... echh
 
reklama
Sprzedam ubranka po córeczce, większość ubranek jest w kolorach uniseks dlatego pasują dla dziewczynki jak i chłopca. Ubranka od rozmiaru 56 do 74. Mam do zaoferowania takze 2 sztuki spodni ciązowych na jesien/ zimę, 3 sukienko tuniki i pas poporodowy. Proszę pisac na kama3@o2.pl wyślę zdjęcia. Cena do ustalenia. Ubranka są jak nowe, córeczka niektórych nie założyła nawet raz. Serdecznie zapraszam.
 
Do góry