reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć kobitki!

Doczytałam wątek a na końcu zapomniałam co i komu chciałam odpisać!
Wiem tylko że na zgagę to nie tylko mleko ale też np. jogurty pitne sobie kupuje i mi pomagają.

U mnie Panowie monterzy od okien są już przy końcówce swojej pracy tzn. bawią się z roletami. W całej chacie jeden sajgon czytaj bałagan. A mnie dziś brzuch się spina i boli zwłaszcza jak siedzę a położyć się nie ma gdzie przy tym remoncie i zmęczona taka że szok; natomiast mój bąbel chyba ma się świetnie bo matkę skopał a co.
 
reklama
Kasieńka termometr już wysłany więc jutro powinnam go dostać, mam nadzieję że będę z niego zadowolona

a mi te wszystkie święta amerykańskie są bardzo obojętne...
lecę się powoli szykować do lekarza
 
Dzielenie według mojego dziecka : Mamo mogę sie podzielić z Kubusiem czekoladką? ( czytaj jego czekoladką )
hehe u nas jest "podziel się",albo mamo on nie chce się podzielić:-D


Ja tam też takich "świąt" nie uważam,ale niestety wkradają się do naszego kraju z każdym rokiem mocniej i trzeba z tym "żyć":confused:
 
a ja sie pochwale, ze dzis maz mi kupil tablet i troszke wygodniej moge z internetu korzystac:-) no i zajecie mam na pare dni- rozpracowuje jego funkcje:-p
 
Ja też mam od dziś nową zabawkę :D Przełużyłam umowę z siecią i mam nowy telefon :D Gdyby nie fakt, że nie mam do niego karty mini sim to już bym go całego rozgryzła :D ale już jutro... jutro...
 
czesc Mamuśki, jak po nocy, u mnie tradycyjnie do d.... wstalam o 24 zeby łyknąć fenoterol i bylo juz po snie, do 2-4.15 czytalam ksiazke, pozniej na godzine zasnelam, teraz padam na twarz, juz nie mam sily, zaczynam bac sie nocy
 
Hej!

A ja dzisiaj dwa razy pobudka w nocy o 1 i 3 mniej wiecej po pol h mijalo zanim zasnelam i juz oficjalnie po 5 wstałam i zaczela sie batalia z brzuchem juz nie wiem co robić mam takie rozwolnienie za przeproszeniem ze nie wiem czy do lekarza dojade :/ wypilam na noc mleka szklanke a ja nie bardzo moge ... I mam ... Smecte godzine temu wzielam i troszke pofolgowalo ale jednak niemcalkiem maaaa saaaaa kraaaa
ciekawa jestem czy mnie przyjma u lekarza bo ja karty nowej nie mam mieli przyslac a nie przyslali ... Meza zawiozlam do pracy ale to 1,5 km w jedna str. I wrocilam a do lekarza 8km i stanie wmkorkach :/ nic jeszcze 20 min. I wychodze mam nadzieje ze dotrzymam ;-)
 
reklama
Do góry