reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Panna nikt mam pytanie a skad wiesz ze to bedzie Franio ?? Tzn wiesz ze bedzie chlopczyk ??
 
reklama
czesc

mea_osi
, współczucia, pewnie boli bardzo.

Przespałam sobotę :sorry2: a takie plany miałam... No nic, dzisiaj będzie pranie, sprzątanie, bo wczoraj nic nie zrobiłam.
 
Delewarre- fajnie ze spotkalysmy sie juz na zaciazonych :) tyle staran i w koncu sie udalo.co? :)

Ja dzisiaj jakies delikatniejsze mdlosci(dzieki Bogu) chociaz i tak zdycham...
 
mea_osi wspołczuje z palcem...może fkatyczne ten altacet w zelu?

Ja tak wczoraj plakałam ze nie mam objawów...no to teraz mam...cycki mnie tak bolą jakbym miała tam jakies kamienie...masakra.. i już zauwazyłam, że zmienily mi sie brodawki, sa jakby większe i ciemniejsze....

Jutro idę rano na betę a we wtorke wizyta u ginki i mam nadzieje juz zobaczyć moje malestwo:)
 
ja się oficjalnie potwiedzam. Dzisiejszy test to dwie grube krechy.... ufff nie wydawało mi się, że widzę co widzę. także od teraz będę na bierząco mam nadzieję :)
 
Fiu fiu gratuluje a jeszcze kilka dni temu mialas negatywa co.?? Teraz zycze spokojnych jeszcze 8 miesiecy :-)
 
fiuufiuu gratulacje:)

Kurcze, ja widzę że Wy już wszytskie z suwaczkami...ja jakoś jeszcze nie mam odwagi...:p i czekam do wtorku aż zobaczę na usg...
 
fiuufiuu gratulacje:)

Kurcze, ja widzę że Wy już wszytskie z suwaczkami...ja jakoś jeszcze nie mam odwagi...:p i czekam do wtorku aż zobaczę na usg...

ja mam suwaczek ale ciagle do mnie do konca nie dociera ze jestem w ciazy ... do gina ide w piatek ... moze wtedy otworza mi sie oczy !!
 
reklama
Do góry