reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Witam się nieśmiało i chciałabym dołączyć do Was, do styczniówek.
Kilka słów o mnie... mam 29 lat i to będzie nasze pierwsze dziecko. Troche późno, ale musielismy sobie wiele rzeczy poukładać itd. Przy drugim cyklu starań udało się. W czwartek 16.05 robiłam kolejną betę i wyszło prawie 11000, więc maleństwo rośnie sobie. Miałam mieć wizytę u gin tydzień temu, ale wyszło tak, że nie mogłam i dziś idę, obiecał, że mnie przyjmie. Chciałabym dziś zobaczyc fasolkę.

Postaram się aktywnie z wami pisać :) Miłej soboty życzę.
 
cześć!!!
ja dzis juz lepiej, tylko brzuch mnie boli. w pon id do gin wiec sprawdze czy wszystko ok.
a co do gazów, tez mialam :D teraz juz sa mniejsze, ale byla masakra.... i kupa tez raz na 3 dni....
 
Ja niedawno wrocilam do domu z rajdu po sklepach...byłam z mamą w galerii i pzy okazji wpadłysmy do smyka i ogladalysmy wózki...i juz nawet mam dwa wybrane:):):) Kurcze, zeby we wtorek było wszystko dobrze:) Ja wiem ze to początek dopiero i wszystko moze sie jeszcze wydarzyc...tfutfu odpukac...ale ja wierzę że będzie już dobrze:)

Zaraz pewnie polożę się spac...troszke mnie po tym łażeniu boli brzuszek...pewnie normlane....wiec trzeba odpoczac teraz:)

vinga a bardzo puchniesz??

No i witam wszystkie nowe mamusie styczniowe:)
 
Anisen, u mnie to raczej od upału ta opuchlizna, bo zatrucie ciążowe może być chyba po 20 tyg, więc za wcześnie.
ehh nawiedziły mnie nudności, okropnie się czuję
Ikasia, bardziej to dla mnie jest odczuwalne niż widoczne :)
 
Vinga ja z wszlym roku miałam puchniecie stup ale dość mocno i lekarz powiedział ze po podrozy , no i mienlo imi od tamtej pory nie miałam, ale dziwne bo nie raz jechałam więcej godzin i tak nie miałam :p

co do gazów to ja przy moim me się nei wstydzę (3 ciaza robi swoje :p) ale wczoraj bylismu u znajomego i co chwile musiałam do kibelka, jak ja się ciesze, ze ma toalete za dwoma drzwiami :p noi muzyka wiec chyba nie słyszeli :p:p hahaha
dzisiaj już lepiej, ale senna jestem ...tylko bym spala...wstałam o7.30 i polozylam się spowrotem ok.12 i wstałam przed 15 ... masakra;/ j atak nie chce... mój m się wkurza ze ja się a on ma dzieci na glowie, kurde nie mogę nad tym zapanować, kawy nie mogę, zadnych pobudzaczy tez nie ;/;/
ahh

dziś siepoloze może o 19 z dziecimi, mam nadzieje ze jak się wyspie to w dzień mnie nie będzie mulic.
a ja mdlosci dużych nie mam, takie lekkie, troszkę piersi bola ale tez nie jakos mocno :)
za to wlasnie senność i bol glowy okropny ;/

no nic chciałam to mam a teraz musze dac z siebie 300 % :D:D

dziewczyny jeszcze mam pytanie, czy jak też jestem w 5 tyg. i 2 dniu to jestem w 6 tyg ??
a jak będę u gina to jak on to liczy bo roznie widze...

dobra ide obiad nakladac..
 
Akuku, tak, jesteś w 6 tygodniu ciąży, tak samo ja jestem w 5 tyg :) mój gin właśnie tak liczy jak napisałam ;)
mdłości dzis mam okropne, z Natem takich nie miałam, no i nie wymiotowałam a teraz... eh. widocznie to prawda, że każda ciąża jest inna
 
pierwszy dzien kiedy nie zasypiam na stojaco !! ale to dlatego ze postanowilam pomoc mojemu mezowi z robienirm trawnika :) tak tak powiecie ze jestem szalona ale ruch dobrze mi robi :) po malutku do przodu ...

a tak wogole to wczoraj zlamalam sobie /albo wybilam/ maly palec w prawej rece ... ani z nim na przeswietlenie nie moge pojsc ... spuchniety jak bania ... boli jak jasna cholera a nawet tabletek zadnych nie wezme ... brak slow !!!
 
mea osi, a w jakimś usztywnieniu czy gipsie go masz? byłaś u lekarza? na takie rzeczy polecam altacet w żelu, chyba nie powinien zaszkodzić
a my się grillujemy dziś, tzn inni się grillują a ja małego bąbla usypiam ;)
 
reklama
mea osi, a w jakimś usztywnieniu czy gipsie go masz? byłaś u lekarza? na takie rzeczy polecam altacet w żelu, chyba nie powinien zaszkodzić
a my się grillujemy dziś, tzn inni się grillują a ja małego bąbla usypiam ;)


u lekarza nie bylam bo nastawilam go sobie sama ... usztywnie na noc moze bo w dzien za bardzo mi reka potrzebna zeby ja unieruchamiac :) nie bylo sensu jechac do lekarza bo pierwszym ruchem bylby rentgen ktory ... wole nei myslec ... zadzwonilam tylko do znajomego ortopedy i powiedzial tylko "swiruska z ciebie ale jak nastawilas to tylko usztywnienie i odpoczynek /nie powiedzialam mu raczej ze wlasnie plewie ziemie pod nowy trawnik i ze czeka na mnie sprzatanie calego domu ... po co ma sie chlop stresowac :) / nie puchnie bardziej - to pozytyw :)
 
Do góry