reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dziewczyny, mam pytanie, bo ja jestem lekko zaniepokona.
Pojawily sie jakies plamienia. w sensie jak poszlam do lazienki to na wkladce taka lekko brazowa plamka byla a jak sie podcieralam to tez kolor taki lekko brazowy byl.
Czy Wy macie jakie takie problemy? jestem lekko zdenerwowana...
 
reklama
a to brązowe to nie jest jakieś niepokojące? Ja biore cały czas luteine. dzis bylo tak goraco i musialam troche pojezdzic. mam nadzieje ze wszystko jest ok. tak naprawde to to jest tylko jak sie podcieram. teraz znow bylam w lazience i jest tego mniej. jejku, ja tak sie marwie o ta kruszynke.
Zwlaszcza po tym jak poronilam w styczniu. a wtedy nie mialam zadnych objawow poronienia.
i mnie teraz troszke brzuch boli.
 
kochana dzwoń do gina. Najwyżej powie nic sie nie dzieje a sie uspokoisdz. bo Twoje nerwy za dobre nie są.
Mi w szpitalu tłukli w glowe że czerwona krew to alarm a brązowe moze być np jeśli dzień wcześniej był seks i trochcę za bardzo pofolgowany ;)
Kurcze ja bym zadzwoniła zapytać ( bo masz swojego gina prowadzącego ciązę)
 
no mam, ale 2 tyg temu tez tak mialam i zadzwonila i kazala mi poczekac jeden dzien (bo biore lutke) i jak bedzie dalej to przyjechac. ale mi minelo. no na razie czekam co dalej.
 
Michalina w pierwszej ciazy mialam dwa dni taki sluz podbarwiony bo sie mlodzieniec gniezdzil mocniej zeby do samego konca grzecznie siedziec ... ale jesli sie stresujesz zadzwon do lekarza :)

Ikasia bedzie napewno wysoko :) a objawy moga sie czasem zmniejszac a potem przyjsc z nowa moca :)

Anisen dasz rade :)

Anna gratuluje mezowej pracy :)

Deleware niestety nie ma znaczenia czy powie sie szybko czy pozniej ... my rodzicom powiedzielismy w 5 czy 6 tygodniu i dzidzia przyszla na swiat ... one same wybieraja pore kiedy przyjsc a niektore chca od razu zostac Aniołkami
 
Kasienka, pewnie tak, ale wtedy ja nie dość, że się żle czułam z tego powodu to jeszcze dobijali mnie tymi pytaniami. Teraz trochę odczekam (jeśli wytrzymam :tak:)

michalina, to dobrze, że już przeszło, trzymam kciuki żeby nie wróciło.

A ja właśnie wcinam lody czekoladowe :-) Ciężki dzień dzisiaj miałam - szkolenie, musiałam się tłuc do Wrocławia (70 km w jedną stronę). Niby nie daleko, ale dostałam samochód służbowy, który śmierdzi takim plastikiem, okropne ... blee..
 
witam wieczornie dziewczynki.
ale jestem zmęczona :) cały dzień byłam dziś u kuzynki, ma synka o 2 miesiące starszego od Nata :) chłopcy próbowali się bawić a my plotkowałyśmy. zaliczyłyśmy też krótki spacer na którym się niemiłosiernie spaliłam słońcem :( ramiona całe czerwone i szczypią :( ale ogólnie dzień udany i trochę nabrałam dystansu do tego co mi gin powiedział wczoraj.
Anna, gratulacje dla męża, super że wszystko się zaczyna wam układać :)
Kasieńka, witaj. co do wątku to sama nie wiem czy takowy jest nam potrzebny. Sądzę, że dziewczyny, które aktywnie się udzielają znają się z głównego wątku. ale niech się reszta wypowie, bo to tylko moje zdanie.
mea_osi, a na wynikach nie ma zakresu ile w jakim tygodniu powinno hcg być? ja przynajmniej tak miałam. Beta hCG a Twoja ciąża - Ciążowy.pl , znalazłam cosik takiego, na końcu strony masz normy hcg
Ikasia, to wreszcie sobie wypoczniesz :) słodkiego lenistwa życzę ;)
Michalina, ja nie miałam plamienia w ciązy ale na Twoim miejscu zadzwoniłabym do gina
 
Michalina ja bym dzwonila do gina , zawsze lepiej zapytac :-)

Przepraszam ze mnie malo, ale czasu mi brakuje :-(
Dzis jeszcze w dzin zasnelam na 4 godziny :p

Brzuch mnie boli i mam takie gazy , sorki ze tak doslownie ale jakby twarde ze az mnie tylek boli:/:/
Ahh

Nke pamietam nickow wiec moze tematycznie.

Jak sie brzuch stawia to dzwonic do gina szybciutko :-)

Jesli chodzi o tesciowa to ja mieszkam w uk.ona w pl, przez telefon jest spoko, ale jak byli u nas kilka miesiecy to myslalam ze zwariuje, ale teraz jest moja mama i tez juz mam dosc czasami :p
Jednak wole jak przyleci raz na jakis czas :p

Ja sie zastanawiam czy nie powiedziec gp ze po pracy lekko plamilam bo tu ciezko ze zwolnieniami, a jednak.boje sie ze te dzwiganie mi zaszkodzi hmm.

Vinga to dopiero 4 tydzien , wiec trzymam kciuki by sie wszystko ladnie pokazalo.28. Wystarczylo ze mialas pkzniej owu i juz :-) wiesz ciaze liczy sie wg regularnych cykli ok 28 dniowych czyli owu w 14 dniu, a ja mam kolezanke ktora ma.cykle nawet 70 dniowe i zaszla i lekarz mowi ze dziecko sie zle rozwija, dopiero jak powiedziala.ze owu miala pozno to wtedy obliczyl ze jest ok. wiec glowka do gory.

Dobra mykam spac ppapapa
 
reklama
ZAłatwiłam sobie receptę na duphaston to już nie muszę pędzić do gina. W poniedziałek chcę ustalić datę pierwszej wizyty. Myślicie, że 3 czerwca będzie dobrze? To byłby 6 tydz. i 3 dzień. Może już być serducho?

Akuku, hehe, ja też mam gazy, ale taki że momentami aż mi normalnie wstyd :sorry2: Dobrze, ze mój mąż wyjechał, to się nie krępuję :-D
 
Do góry