reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

to chyba nie będę ich zakładać, tym bardziej, że brzuch pobolewa.
malinka, mi jest niedobrze zarówno jak jestem głodna, jak i najedzona... mi mdłości przychodzą nagle i nagle odchodzą

była u mnie sąsiadka, ma dziewczynkę miesiąc młodszą od Nata. trochę poplotkowałyśmy :) cieszę się, że mam taką osobę, bo dzięki niej tak naprawdę do tej pory nie zwariowałam sama w domu. :)

jak tam Wasze samopoczucie dziś? czy tylko ja jestem tak senna? ;-)
 
reklama
mam, to tak samo jak ja. w pierwszej ciąży chodziłam i bałam się cieszyć i nie wierzyłam, że zasługuję na takie szczęście. wiem głupia jestem :-p a teraz cieszyć będę się chyba dopiero po usg jak dowiem się że wszystko jest ok.
opowiedz może coś o sobie :)
 
[h=5]Moja teściowa dziś zajmowal sie dziećmi. Nigdy wiecej. Wracam dzieci w piżamach. Obiad który od 7 rano gotowałam zepsuty :(miała ugotować lane kluski do rosołu to ugotowała breję w rosole, rosół do wywalenia, mięso było w sosie tylko podgrzać i ugotować do tego ryż. Mieso przypaliła ( w sosie), ryż rozgotowala i zrobiła dziewciom mizerię z cukini !!! Ogórek był obok!! Więc mam 2 litry brei, mięso z fileta eko spalone śmierdzące, pól kilo rużu w kształcie garnka i 2 cukinie zmarnowane. A potem jeszcze mi podniosła ciśnienie wtrącając sie do budowy domu. O nie do sierpnia o dziecku to ja jej nie powiem ,ba dowie sie jak sie dziecko urodzi !!! żebym sie miała na syberię wynieść[/h]
 
Anisen, to jak teściowa dożyła do swojego wieku skoro ani dziećmi nie umie się zająć, ani obiadu ugotować? dobre, dobre.
 
anisten ha ha ha, to się masz z super teściową :D moja za to gotuje perfekcyjnie i jak czasem my próbujemy u niej zrobić obiad to nas wygania i gotuje 10 potraw :D ale za to juz nam kiedyś powiedziała, ze ona dziecmi małymi nie bedzie sie zajmować bo już nie umie... więc na nią nie będę mogła liczyć - tylko na moją mamę :)
a teściowej nie mow o ciąży, ciekawe kiedy sama się zorientuje :D
 
reklama
Cześc Dziewczynki...
Ja dzisiaj kolejny dzien w pracy za kókiem....jak jadę i pracuje to jakos tak leci..natomiast dopiero jak wrocę do domu to padam na twarz...:(....

Zastanawiam sie ciągle czy isc juz od przyszłego tyogodnia na zwolnienie a w czwartek dzwonic do szefowej ze jestem w ciazy i nie mogę jeździć....dzisijesza wizyta u ginki nie potwierdzila ciazy...bo nie bylo jeszcze nic widac...dopiero za tydzien mam przyjsc...i nie wiem czy czekac, czy juz sie urywac z pracy...
 
Do góry