reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
ja też nadal nie wierzę,mąż też jak zobaczył na usg malutką kropeczkę to dopiero dotarło i mało się nie rozpłakał:-D
Mamy pierwsze zdjęcie fasolinki, na razie widoczna jedna(i mam nadzieję tak zostanie) termin jak już sama obliczyłam na 19 stycznia:-)
rodzice jedni i drudzy poinformowani i raptem każdy się domyślał, gdzie my sami wiemy od piątku i nikomu nic nie mówiliśmy:-D
łapią mnie po woli mdłości:baffled: a 2 wesela w czerwcu mamy,następne we wrzesniu to już z brzuszkiem będę się wyginać:-D
 
Dziewczyny czy ktoras z was sprawdzala kalendarz chinski ??
http://www.**********/kalkulator,plci-dziecka.html

Mi sie sprawdzilo przy chlopcach ,teraz wychodzi ze niby bedzie corka hehe, tilli tez sie sprawdzilo i tez nastepna corka ma wyjsc hehe.
Mojej bratowej sie sprawdzilo ze teraz synek bedzie,usg potwierdzilo. Jestem ciekawa jak u was wychodzi ??

Ja to bym chyba w chmurach latala jak to by jeszcze corka byla.

Dzisiaj w aucie czulam robola wiecie jak facet w smarze np. przy aucie pracuje to cos takiego czulam w.moim aucie, a mam zapach i go nie czulam.hahaha

A w pracy facet stal z 15 metrow ode mnie i czulam pot...fuuuj...

Ja mam grupe rh- a moj m ma + , dzieci maja moja grupe krwi woec konfliktu nie bylo, ale w ciazach mialam.zastrzyki w tylek no i wiem.ze jak dzieci maja grupe krwi po tacie to jeszcze po.porodzie jakis zastrzyk daja...
wiec to nie jest jakis problem :-)

Ja przespalam pol dnia dzisiaj bo w.nocy spc nie moglam i obudzil mnie pelny pecherz :p :p hehe

Gratuluje pieknych betek :-)

W telefonie nie widze co kto pisal a jeszcze nickow nie pamietam, mamy na to jeszcze jakies 8 miesiecy hehe :p

A ja bety nie mialam robionej bo pielegniarka chora, zapisali mnke na piatek ale chyba odwolam bo ja juz wiem ze to ciaza, a ja chcialam potwierdzenia, teraz testy juz ladne to po co...hmm

Milych snow :-)
 
Akuku, test fajny tylko mam zagwozdkę: miałam urodziny 22 kwietnia a do zapłodnienia doszło ok 14 więc zakładam ze miałam jeszcze 32 lata :) jeśli tak to Chińczycy przewidują chłopca...
Dzięki. Sympatyczny gest :)
 
Hmm jak jest taki przelom to moze byc niewairygodne, zrestza ja nie wierze w to do konca ale jakby sie sprawdzilo.to ze szczescia bym latala w chmurach :-) hehe
No teraz bedziemy czekac :-)

Juz zaczelam myslec o i mionach
Dla dziewczynki podoba mi sie Amelia, Nataly, Magdalena, Olivia,Alicja, Julia
A dla chlopca Olivier, Maciej, Igor, Marcel,
 
Dzień dobry Kochane.
Życzę nam miłego dnia.
Mnie czeka ciężki, jade do pracy :( potem szkoła muzyczna i odpoczne późnym wieczorem.
 
witam dziewczynki :)
Akuku, z Natem wyszło mi że będzie dziewczynka, a urodził się piękny chłopiec :) teraz też wyszła dziewczynka, mam nadzieję, że tym razem kalendarz się nie mylił bo chcemy dziewczynki :) my imiona mamy już ustalone i raczej się nam typy nie zmienią ;)

dziewczynki, czy to dobry pomysł, żeby wciskać się w majtki wyszczuplające? sama nie wiem czy powinnam. 25 maja mam wesele kuzynki, sukienka dopasowana, no i ten mój brzuszek. miałam przywdziać majtochy, żeby go trochę zamaskować ale w obecnej sytuacji....
 
Oj myli sie bardzo :) u mnie Kinga to miał być chłopak, Kuba dziewczynka ;) ciekawe czy teraz sie pomyli bo pokazuje dziewczynkę. Buuu a ja wczoraj przeglądałam malutkie rzeczy i mam stos ślicznych sukieneczek

Ide do pracy na 10 i chyba zdechne bo mam takie mdłości że aż strach. A dziś lekcje do 15.30 :( A jutro dopiero sajgon od 7.30 do 15.30.
trzymajcie kciuki

w pracy powiem dopiero po wakacjach ;)
 
reklama
Do góry