reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Ikasia, ja w poprzedniej ciąży jeździłam z zaproszeniami na ślub i wiem jak okropnie się można czuć w ciąży po godzinach spędzonych w aucie. kilka dni dochodziłam do siebie. sądzę, że im szybciej pójdziesz na zwolnienie tym lepiej dla twojej Fasolki i dla ciebie. aa i jeszcze mi się przypomniało jak w 5 tygodniu ciąży wracałam z mężem samochodem z Anglii. 24 godziny ciągle w samochodzie. wyłam z bólu
 
Moja teściowa dziś zajmowal sie dziećmi. Nigdy wiecej. Wracam dzieci w piżamach. Obiad który od 7 rano gotowałam zepsuty :(miała ugotować lane kluski do rosołu to ugotowała breję w rosole, rosół do wywalenia, mięso było w sosie tylko podgrzać i ugotować do tego ryż. Mieso przypaliła ( w sosie), ryż rozgotowala i zrobiła dziewciom mizerię z cukini !!! Ogórek był obok!! Więc mam 2 litry brei, mięso z fileta eko spalone śmierdzące, pól kilo rużu w kształcie garnka i 2 cukinie zmarnowane. A potem jeszcze mi podniosła ciśnienie wtrącając sie do budowy domu. O nie do sierpnia o dziecku to ja jej nie powiem ,ba dowie sie jak sie dziecko urodzi !!! żebym sie miała na syberię wynieść

Czy ty aby nie piszesz o mojej tesciowej ? Normalnie wypisz wymaluj jak moja ... nie dos tego robi wszystko byle mnie wqrwic ... narazie o ciazy nie wie ale bede chciala pod oretekstem humorow ciazowych skutecznie ja przekonac do wyprowadzki do swojego meszkania bo juz psychicznie nie wytrzymuje
 
Hej kochane.Witam sie wieczornie.jak zwykle z tel bo maz mnie podsiadl i gra na komputerze. Nielugo jedzie na 5 mies za granice do pracy.jejuniu ale sie stresuje ze go nie bedzie..mam nadzieje ze jak wyjedzie nie bedzie niespodzianek i dzidzius ladnie urosnie w brzuszku.
Odebralam wczorajszq betke ..wyszla 8030 :) w dw dni przyrost prawie 3 tysiace :) lekarz mowi ze jak na niewidoczny jeszcze zarodek beta wysoka(a sugerowal sie beta nie z tego dnia tylko 5200) nie wiem co myslec.blizniaki? Haha
Zaraz Was troszke nadrobie i zw :)
 
Anna słyszałam że wysoka beta może też oznaczać córeczkę :-D Serio! Już nie raz słyszałam takie przypadki!


Kochane współczuję wam tych przygód z teściowymi... ja ze swoją żyje dobrze choć i mnie nie raz wkurza... Pracuję jako niania więc przy Konradzie jest taka bardziej "nowoczesna". No i już się za mocno nie wtrąca - choć wcześniej potrafiła napsuć krwi - choć tak naprawdę chyba bardziej teść niż ona... No ale teraz się dotarliśmy i od momentu kiedy urodziłam to jakoś dogadujemy się bez spięć.
 
Moze byc baba.jestem za :) hehe
No to fajne tesciowe.moja tez jest spoko.uwielbiam ja..kochana babeczka jest.lepsza niz inne osoby w mojej rodzinie.
Jestem ciekawa co babka na wiesc o ciazy... Paadnia na zawal jak nic :) jrszcze ylo kilka tyg i sie dowie..juhuuuuu
Jestem glodna i znowu mdlosci...blee
 
anna, to może bliźniaki będą, betka piękna :)
mea osi, to czemu teściowa u siebie nie mieszka?
fifka, fajnie, że z teściową spoko się teraz układa. u mnie zależy... raz jest ok, a raz bym ją zmiotła z powierzchni ziemi.

lecę spać, bo boleści znów mnie biorą. boję się, że jest coś nie tak. może w piątek do gina się przejdę?
 
reklama
Mnie dzis mdlosci mecza na maxa, tzn juz przeszly, pierwszy posilek zjadlam o 15 teraz zjadlam.drugi no i jeszcze slodkie na noc hehehe. od rana mi sie odbijalo i wlasnie mdlosci, jeszcze nie wymiotuje ale kto wie.

Sorki ze nie poodpisuje
 
Do góry