reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej dziewczyny :)
mi wyszedł chłopiec, a ja marzę o córce :)
O imionach jeszcze nie myślę, dopiero po 12 tyg, po badaniach prenatalnych :D żeby nie zapeszać :)
vinga majty wyszczuplające to chyba nie jest dobry pomysł - lepiej załóż luźną sukienkę, teraz modne są przecież :D
Ja mam we wrześniu wesele - to już brzuchol będzie....
Ciekawe jak mi będzie rósł brzuch - czy tylko piłka czy cała nadmucham się jak balon :D
 
reklama
Dzień dobry!

ja też bym się nie ściskała :) myślicie, że we wrześniu już będzie bardzo widać? (to będzie 5-ty miesiąc)

zauważyłam, że jest mi niedobrze, jak jestem głodna, jak zjem to mi przechodzi. Wy też tak macie?
 
hej
Malinka ja też tak mam:tak: ale oby tylko takie dolegliwości do końca ciąży:-D

Mi wyszła DZIEWCZYNKA:-) mamy 2 chłopców więc mój mąż nie ma wątpliwości że zrobił córkę:-Dale co będzie to będzie aby zdrowe.
Już imie dla córki dawno wybrał(nie mam nic do gadania:-D-jego Zosieńka) a dla chłopca wstepnie Kacper albo Bartek(tylko ja chce Bartosz,a mąż Bartłomiej i pewnie zostanie Kacper:-))
Życzymy miłego dnia
 
Mi też jest niedobrze jak jestem głodna.... a raz to się aż zrzygałam z głodu... zawsze muszę coś jeść... w sensie, ze nie mogę mieć pustego brzucha.
 
Dokładnie tak samo mam :-D mam tylko nadzieję, że to nie doprowadzi do zbytniego utycia :evil:

poza tym dziś spałam chyba z 9 godzin, a czuję się, jakbym zarwała noc :wściekła/y:
 
Mnie cały dzień brzuch boli, ale tak specyficzne bo kłuje zwłaszcza jak się prostuje. Trochę się martwię bo mamy bardzo trudny czas w rodzinie, umiera mój dziadek i będę bardzo potrzebna w domu, a nikt nie wie! I ta jazda samochodem...
 
panna bidulo.... mój dziadek właśnie dziś po 2 tygodniach wychodzi ze szpitala. więc przykro mi z powodu Twojego dziadka i ze jest źle... ale musisz się trzymać i dbać o Fasolkę!!!!!
malinka a spać to ja mogę w nocy, potem ok. południa, potem ok 17ste i o 22 znów kleją mi się oczy.... więc tylko bym spała i jadła, spała i jadła, spała i jadła...
ale od początku ciąży jeszcze nawet 0,5 kg nie utyłam (na szczęście, bo już mam sporą nadwagę...)
 
reklama
ja jestem po wczorajszym dniu spedzonym w samochodzie - masakra !!! nie polecam !!! wrocilam wykonczona i slaba jak mucha ...

ja mam tak ze jak nie zjem jak jestem glodna to ledwo widze na oczy ... dzis mialam cisnienie 90/70 no porazka !!
 
Do góry