reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
mysmy własnie wrócili znad wody...caly dzien siedzielismy I teraz padam na twarz....ale troszke slonca było..woda...I jakos dzisiejszy upał dało rade znieść...teraz będę walczyc zeby nie iśc spac:p
 
dzięki dziewczyny, właśnie siedzę zatopiona w papierkach i już mi się mózg lasuje :no: jak ja nie lubię roboty papierkowej, a jeszcze ile tego jest:confused2:

Fifka, małemu już lepiej??
 
Hej Dziewczyny :)

Od wczoraj mała daje mi o sobie znać :) Dostaję od niej kopniaczki :) Coś wspaniałego:)
Musiałam to do Was napisać bo jestem podekscytowana :D:D:D :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Vinga oj my też się za tobą stęskniłyśmy :-D kciuki za decyzję banku!!

Lepiej,choć mały wciąż widać że chory... najbardziej wieczorem mu to wszystko dokucza... a ja jutro kończę antybiotyk.



Ikasia
aj zazdroszczę wody...my byliśmy pare razy ale ciągle nie możemy się nią nacieszyć...




Kaha gratuluję kopniaków!!! :-D
 
Kaha, gratulacje!!!
a u mnie nadal cisza :( z każdym dniem jestem coraz bardziej niespokojna, że nie czuję maluszka

robię eksperyment ;p zupę tajską z kurczakiem, ciekawe co z tego wyjdzie :-p
 
Zastanawiające jest te kopanie... jaka to ogromna różnica czasem nas dzieli... niektóre z was jeszcze nie czują a mi mały aż brzuch roznosi... tak wali w pęcherz ze aż robi się to nieprzyjemne... - zwłaszcza jak siku się chce... - jak męża przytulam to wali go w brzuch bo przecież jest podduszany i musi pokazać że mu się to nie podoba... - mąż oczywiście czuję to co mały wyczynia... nie mówiąc już o tym że gołym okiem widać - filmik nawet nagrywałam...


Ciekawe od czego to zależy...
 
no filmik widziałam, ekstra jest :) ja pod koniec ciąży z Natanielem nagrałam filmik
wiesz, może bym się tak strasznie nie martwiła, gdybym Nata nie czuła już wyraźnie w 16 tygodniu :( tu już 19 idzie a dalej cisza... zawsze mówią, że w 2 ciąży się szybciej szuje ruchy... a tu gucio... i to mnie martwi, że coś jest źle... ostatnio na usg też praktycznie w ogóle się nie ruszał, dopóki nie usłyszałam serduszka to spodziewałam się najgorszego, bo leżał bez ruchu :-(
 
reklama
vinaga - nie martw się:) Poczujesz niebawem na bank. Ja ze swoim M jeszcze w piątek rozmawialam że ruchów nie czuję a tu nagle w sobotę kopniaki poczułam :) Każda z nas jest inna, inaczej zbudowana i maluszek jest inaczej umiejscowiony. Mi też na USG wydawało się że się nie rusza, I powiedziałam że coś mało ruchliwa to mi odpowiedziała ginka "a co ona ma w brzuchu robić" :D

Zresztą dzidzia może mieć jeszcze dużo miejsca i dlatego nie czujesz ruchów.
Jak do 24-go tygodnia nie poczujesz to wtedy powinnaś z lekarzem porozmawiać. Ale na bank poczujesz:) Nie martw się :*
 
Do góry