reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej hej!!


U nas deszczu troszkę było dzisiaj ale jest wspaniała pogoda... ciepło ale nie duszno i nie ma słońca... po tych skwarach jakoś mam dość lata...

Boże jakie ja w tej ciąży mam zamiłowanie do nektarynek... nie wytrzymuję jak nie zjem choć jednej dziennie - z reguły to z kg idzie... masakra jak one mi smakują..


Vinga
może będziesz miała śpioszka po prostu :-) urodzisz bardzo spokojnego bobaska!


Heidi w poprzedniej ciąży mialam to samo... nic fajnego niestety jak spać nie da się rady... :-( Teraz mam odwrotnie... spałabym i spała...
 
reklama
Ja też kiepsko śpie :) kręce się , wiercę a jak zasne wstaje do wc!

Vinga nie denerwuj sie, lada dzien poczujesz ruchy. To nie jest reguła ,ze d wrugiej ciazy masz czuc szybciej. Moze brzuszek mialas przed tą ciążą wiekszy niż z Natanielem:) Najważniejsze, ze chodzisz na USG i wiesz,ze malec ma sie dobrze. Ja wiem,ze nie trzeba sie sugerować tym co piszą w poradnikach. Np z siostrą bylismy w tym samym czasie w ciazy(róznica jednego dnia w terminie porodu) Ja poczułam ruchy w 16tyg a siostra w ciazy blizniaczej po 20tym tyg napewno ale teraz juz nie pamietam czy w 21 , czy 22? Jakos tak. A niby ciaze bliznacze są o wiele szybciej ruchy wyczuwalne , guzik prawda :)

Malinka ja tez czuje nóżki mojego malca bardzo nisko, czasem to takie dziwne to kopniaki tak nisko:)

U nas nie ma słonća, hura ! Nie bedzie upału:-D
 
ja śpioch jak cholera teraz .... ale przed ciążą pomagało mi mleko nie wiem moze dlatego ze uwierzyłam ze ułatwia sen (a możle i ułatwia rzeczywiście) ale no pomagało tak sie w to wczułam ze piłam i spałam...
 
Witam się poniedziałkowo i połówkowo :)
Za mną już połowa, tylko, że ja się pytam KIEDY TO MINĘŁO?????
:-)
Gratuluję ruchów, ja chyba też już czuję TE ruchy, ale cały czas nie wiem "jak to się czuję" więc jeszcze nie szaleję z radości :-)
 
fifka zazdroszczę Ci tego deszczu..u mnie upał dzisiaj...więc rano byłam tylko na zakupach I siedze w domu...chce już jezien:p
A u Ciebie nekatrynki..a u mnie borówki amerykańskie:p
 
Pustiszi, mi tez by sie przydal taki efekt placebo, z czymkolwiek ;) niestety z powodu jelit nie trawie niczego co ma mleko, a co dopiero czyste mleko... bleeeh :)
slyszalam, ze herbatkami ziolowymi w ciazy tez trzeba uwazac - ale moze jest jakas sprawdzona, "na spanie""?
 
hej kobietki!!!

vinga!!! no w koncu jestes :) jak milo Cie tu zobaczyc :) Co do ruchow to sie nie stresuj. Zobacz u mnie rozpoczyna sie dzis 21 tydzien a mala czuje dopiero od tygodnia. I to tak ze tydzien temu czulam tylko jakies jedno, dwa lekkie pukniecie przez caly dzien. A teraz tez jakos szalu nie ma... :) Tzn czuje kilka, kilkanascie razy ale tak samo- tylko pojedyncze pukniecie. Jak bylam na ostatnim usg to mala siedziala nogami "na pecherzu" a poza tym mam duze lozysko z przodu wiec to pewnie dlatego. Ale Ty sie nic nie stresuj :) Moze faktycznie dzidzia bedzie tez spokojniejsza :) Aha no I rzymam kciuki za ten kredyt &&&& zeby sie to wszystko poukladalo jak sobie wymysliliscie :)
Co do spania to u mnie tez szalu nie ma...Budze sie po kilka razy na siusiu I bez budzika rano wstajhe o 6.10 do pracy. Cale szczescie nie mam wielkiego problem z zasypianiam bo to juz by byla porazka...ale spie bardzo niespokojnie I jak by to moja mama powiedziala jak "zajac pod miedza" ...zanczy najmniejsze stukniecie mnie budzi...
A do tego wszystkiego dzis od rana boli mnie zoladek...ehhh az narywa mi jelitami chyba...Mam nadzieje ze sie niczym nie zatrulam. poki co popijam mietke I jakos mi troszke lepiej.
 
heidi - wierze z tym mlekiem mój chłopak ma to samo tzn. napije sie ale jakie są później konsekwencje tego to oszczędze czytania...
heidi może wypij meliskę z pół godzinki przed snem i kompletnie nie rozmyślaj wiem że trudne ale ja jak się pochłaniam w wyobraźni i nad tym co jest a co bedzie a co było itd. to po ptakach...
 
Heidi czy dobrze przeczytalam zze spodziewasz sie chlopca?') trzymaj sie kocana a ja mysle ze masz klopoty ze snem bo za duzo o tym wszystkim myslisz ,sama napisalas ze duzo sie przejmujesz i tyle jeszcze do zrobienia czssmai jak cos siedzi w glowie to wlasnie jest powodem bezsennosci i wiem ze jak tak caly dzien lezysz to puzniej mozesz nie miec ochoty na sen ale lez juz tylko polowa ciazy i urodzisz zdrowego maluszka :tak:

u mnei tak jakos zimno ni jako taka=o ale bez deszczu ;)tak przyjemnie :)a propo snu to polozylam sie z moja luska i pospalam 20 minut bo moj m zostawil telefon w domu a ktos dzwonil, wylaczylam na spicha szybko ale nie moglam zasnac wiec mowie biore croasanta lidlowskeigo z czekolada i ide do swiata zywych ;)
 
reklama
Vinga, fajnie, że jesteś z powrotem :)
Dziewczynki, u mnie dzisiaj duchota, niby nie za gorąco, ale jakoś tak parno i sennie... aż sobie kawę z mlekiem zrobiłam, chociaż nie wierzę, żeby jakoś spektakularnie pomogła.
Co do spania, to i ja od jakiegoś czasu średnio, budzę się w nocy bo mi bark drętwieje (śpię na lewym boku, a przed ciążą spałam tylko na prawym lub na brzuchu) albo ląduję na brzuchu przez sen i budzę się, bo czuję, że mnie gniecie i niewygodnie jak diabli...
Czy te rogale do spania są skuteczne? Rozważam ciągle, czy kupić (pewnie używkę ze względu na cenę) i się zastanawiam, czy warto? Bo i tak wydawałabym ze 7-8 dyszek...
 
Do góry