reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dona tak ta kol. Przytyla 65 kg !!! Z 45 do 100!!!
Ale jak to Ona mowi nie oszczedzala sie z jedzeniem, a maly wazyl troche ponad 4 kg.
W szoku bylam bo ona byla 2i pol raza wieksza na koniec. No I schudla do 80 a teraz znowu przytyla.
I w druga ciaze zajsc nie moze.
 
Blanka hahahahaha rozwaliłaś mnie bo normalnie opisałaś mnie! Ale to idealnie!!! :-D Mój mąż powtarza ze do mnie się dodzwonić to gorzej jak do prezydenta! :rofl2: Ja dzwonek mam ale ciągle telefon wyciszony tylko z wibracjami właśnie (włączam głos JAK NIE ZAPOMNĘ - a zapominam - jak wychodzę na podwórko) Od narodzin Konrada telefon może dla mnie nie istnieć...




Akuku
boże kochany... to niezła jest... ja myślałam że 30kg to już hardcore...



Sylka klikasz na suwaczek. Robisz go według instrukcji na stronie która się otworzy. a później kod BBCode wklejasz w okienko w ustawieniach -> edytuj sygnaturę. Skasuj tylko wcześniejszy suwaczek :-)




Do jutra kochane! Idę spać bo jakoś już ledwo żyje przez te nasze choroby... już przysnełam z młodym ale musiałam wstać po leki i przy okazji zajrzałam na forum! Do jutra!
 
Fifka no chyba myslala ze wszystko do dziecka idzie, a potem zdziwko ze wazy 90 kg po porodzie...
Ee wlasnie tak mysle moze ona liczyc nie umie bo powiedziala mi ze 65 kg przytyla ale przeciez jak wazyla 45 przed ciaza a skonczyla na 100 to to jest 55...no chyba ze 110 wyszlo. Nie wiem. To taka dalsza daleja kolezanka.
 
Fifka wiedzisz jakie my podobne:)

A powiedz. Konrad spi ładnie w nocy czy przez chorobe kiepsko?

Akuku to masakra tyle utyć . Ja Natanielem jadłam dużo, tez ze 30 przytyłam i czułam sie strasznie. Jadłam duzo owocow, jogurtów ,. ale w kolo byłam głodna:( Po porodzie czułam sie jak wieloryb i całą garderobe wymienialam ale na szczescie wróciłam do wagi swojej!
 
U nas dalej choroba na tapecie... dobrze że ja mam ostatnio jakieś "dobre" dni i wykazuję się mega cierpliwością do małego. Wkurza mnie tylko to że zaczyna mnie męczyć "instynkt wicia gniazda" a przy małym teraz ciężko z tym sprzątaniem,... mam wielką potrzebę ładu i porządku wokół siebie, cholernie mnie ciągnie do wysprzątania szafek itp. mąż na razie pracuję i nie ma kiedy...


Blanka to już nie pierwsza rzecz :-D chyba mamy po prostu nieco podobne charaktery stąd te zbieżności :tak:

W nocy nie jest najgorzej... mały śpi - budzi się, ale pogłaszczę przytulę i śpi dalej - jest ze mną w łóżku. Pewnie jakby samodzielnie było by gorzej.



Akuku
nie ważne czy ponad 50 czy ponad 60...to i tak dla mnie nie do ogarnięcia liczby bo ja bardzo mało przytyłam...
 
nie no maskara wdpolczuje dziewczynie ;OO to ona musiala tyc w ekspresowym tempie ;Ooj...
lece sie szykowac jedziemy do babci na co sobotki lub niedzielny obiad , wiec gotowanie mam z glowy i luska sie zajma troche odpoczne ;):-D:tak:milego dnia
 
reklama
Ha pierwszy raz widze taka sytuacje prawie pusto na głównym :))!!a ja wasnie zasnelam z dzieckiem na zakonczeniu mini mini jak rybka poszla spac i dopiero wstalam i przyszlam na forum ;) jak to bajki nei tylko dzieci potrafią uspić ;)
 
Do góry