reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć Dziewczyny,
Fajnie czytać o tym Waszym wiciu gniazdek - trzymam za Wszystkie kciuki! My już po remoncie, tylko przez niego moja góra prasowania urosła do niewyobrażalnych rozmiarów a ja nienawidzę prasowania i nie mogę się do tego zabrać :(
dziś śniło mi się usg (mam w czwartek) i rozbawiony gin (zawsze jest mega poważny), który oświadcza mi że będzie chłopiec(a ja baaaardzo chce drugą córcię... i tak się zastanawiam, czy to sen proroczy czy będzie odwrotnie... a może jeszcze nic nie będzie widać i nie zobaczę upragnionej bułeczki :)
miłego dnia Wam życzę

 
reklama
AKuku dokładnie,najważniejsze żeby było zdrowe :tak:
Pustiszi jasneże tak.Wszystko w swoim czasie,na mieszkanko odłożycie.Na wszystko przyjdzie czas.
bluelovi Wszystko idzie w dzidziusia,nie martw się:tak:smaczne masz smaki :-ppizza mniaaam pycha
siva o jak ja też nie trawię prasowania :no: &&&& za jutrzejszą wizytę :)
Ja w 13 tyg jak robilam te badania prenatalne,mialam nadzieję,że już coś bedzie widać,czy to chłopczyk czy dziewczynka,dzidziuś do badania leżał spokojnie,a dopiero pod koniec zaczał szaleć i lekarz stwierdził,że nie pozwolił nam zobaczyć czy to dziewczynka czy chłopczyk ,chcialabym dziewczynke,ale najwazniejsze żeby było zdrowe
 
Akuku skoro ptaszka jeszcze nie było to moze bedzie córa?:) Mi sie sniło ostatnio,ze urodziłam syna. Wyglądał tak samo jak Nataniel po porodzie :p Idę z dzieckiem na plac, ogarnełam mieszkanie ,obiad, odpoczełam i trzeba iśc złapać świeżego powietrza..:p
 
Anisen świetny ten Twój domek będzie :) włączyłam wyobraźnię :-)

Delewarre trzeba było mu fotkę przy tym kominie pyknąć dla potomnych :happy:

Nisiao my też nie mamy nowego tylko do remontu, ale po remonciku będzie jak taki z moich marzeń i w dodatku w centrum miasta więc płakać nie będę poza tym mój mąż otworzył działalność w pomieszczeniu przy domku imam go na wyciągnięcie ręki

Akuku już nie mogę się doczekać czwartku by móc zobaczyć tyle szczęścia ile Ty widziałaś dzisiaj :happy:

a ogólnie to marzę o L4 :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziś byłam na kolejnej wizycie i jest wszystko w porządku! Tak bardzo jestem szczęśliwa :), że mam ochotę skakać z radości. I najnowszy news- na 80% chłopak :) Mam już starszą córkę, więc teraz chłopak jest mile widziany :-)
 
reklama
mięcho wstawiłam, się piecze, goście wracają zaraz z wycieczki, więc jestem ready. I mam chwilę Was poczytać:)

Miejskibandyta - musi być zarąbiście kupować nowe rzeczy do nowego mieszkania!:)

Dole - ja też nie mam Twojego suwaczka

Akuku - no to super! pewnie nie ma przepukliny też, skoro nic nie mówili na usg

Nisiao, Gocha - i Tobie gratuluję bardzo! dobrze jest odbierać same pozytywne wieści:)
 
Do góry