reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Anisen jak ja Wam zazdroszcze tego domku :p Nas nie stać będzie chyba nigdy w życiu:(

Co do teściowej , to uwierz mi jestem w szoku :szok: Dobrze,ze Ty twarda babka jesteś i że sie jej nie poddajesz .
Moj mąż myje Natasia ja odpoczywam po długim spacerku . Zaraz tez wskocze pod prysznic i kłade sie coś obejrzeć . A macie jakieś fajne filmy godne polecenia?

Inomama ja sos do placków robie taki standardowy gulasz np

http://www.gotujmy.pl/sos-wegierski-do-plackow-ziemniaczanych,przepisy,124265.html
Współczuje Wam wymiotów, mi już chyba przeszło na dobre, oby!!!
 
Ostatnia edycja:
Anisen - gdyby tylko Twoja teściowa wiedziała, ile osób z forum "darzy ją sympatią" ;P A zważywszy na jej bogatą osobowość walcz jak lwica jakby chciała z Wami zamieszkać. Toż to jest mistrzostwo świata wtrącania się i mącenia spokoju. Czizas!!!!

Ja wróciłam z basenu, odprężona, jutro z rana też śmigam. Zaczynają mi się smaki na słodycze, a dawno nic słodkiego nie jadłam, więc muszę się ruszać, bo smaki mi ciężko opanować :)

W ogóle chwaliłam się? Do mieszkanka udało nam się załatwić lodówkę, za pół litra wódki i pralkę za 300zł :) Pralka niemlże nówka, zaledwie dwa lata ma, więc na razie może być, lodówka też nie najgorsza, aczkolwiek poluję na taką ładną ze stali nierdzewnej, ale to dopiero jak już wszystko inne będzie gotowe i kupione :) Jakoś tak, szczęście nam sprzyja (żeby nie zapeszyć! :D)
 
Miejskibandyta to super ze sie meblujecie :) to wrecz niezbedne do egzystencji ;) a tak przy okazji na którego masz termin? twoj suwaczek pokazuje 16 tydzien czyli to juz 17 czy jak?
 
witam
ja ostatnio zajęta ... codziennie jakiś zajęcie sobie wynajduje by nie zwariować przed kompem
przeszliśmy juz prawie 1 trymestr teraz moge zacząć myśleć o jakiś lekkich cwiczeniach i lepszej diecie :( bo zaraz sie nie uniosę ...
współczuje wam tych tesciowych ja pierdziele co by mi moja miała do gadania co i jak mam mieć w domu
ja mieszkam ze swoją tylko raz wyjechała do męża chyba coś nie było sprzątnięte on do niej " może być nasrane a ciebie gów... to obchodzi" i koniec tematu... wiec luzik
mój suwaczek stoi w miejscu ??? czy mi się zdaje ...
 
Widzę, że wszędzie się gniazdka wiją :-) U mnie też wczoraj powstały dwa kominy (dach już był od dawna, tylko kominów brakowało :) ). I muszę powiedzieć, że bardzo efektownie to wyglądało jak wczoraj wracałam z pracy, a przejeżdżam obok budowy, patrzę a tam mój Ł na dachu oparty o komin i mi macha :-D

Chyba muszę sobie kupić poduszkę do spania, bo mnie tak boli kręgosłup, jakoś dołem,ze w ogóle nie mogę się ułożyć do spania.

dole, ja w ogóle nie widzę Twojego suwaczka ...
 
Miejskibandyta - super ja też już bym chciała być na nowym ale dzisiaj dopiero jedziemy podpisać umowe i możemy się wprowadzać w połowie września bo tam kobietka mieszka jeszcze.

Ja mam coraz więcej werwy już 3 czy 4 dzień że nie sprzątam bo musze tylko sprzatam bo lubie. Przede mna segregacja pudeł z dokumentami, koszulka i w segregator. A tego jest z 8 lat wstecz. Chłopak wyszedł do pracy ja poleże jeszcze i do sprzątania :)
 
Hej ja tez sie witam i melduje ze za 2 godz. mam usg.
Ide sie szykowac, bo nie wiem czy sie wyrobie :p

Postaram sie zdac relacje. Tylko nie wiem czy przed wykazdem mi sie uda, jak nie to postaram sie w drodze
 
to ja chyba ostatnia mam usg, bo na 19 :dry: nie doczekam się chyba.
delewarre, ja też muszę poduchę kupić bo zaczyna wracać dolegliwość z tamtej ciąży - ból bioder podczas snu :/ tylko ostatnio to o wiele później się uaktywniło po może w 7 miesiącu. ciężka oj ciężka ta ciąża jest.

ja też a'la wicie gniazda zaczynam. oddajemy małemu naszą sypialnię i czeka nas tam ogromny remont. wchodzi tam pleśń więc zdrapywanie tynków i zrywanie podłóg będzie. potem ocieplanie - bo to wszystko się dzieje przez zimne rury od wody - skrapla się na ścianach bo jest różnica temp. także czeka mnie wybieranie wykładziny, jakiś mini mebelków typu stoliczki, pudła na zabawki.
 
reklama
Witam się
U nas dzisiaj po kilku dniach chmur i deszczu słoneczko. A mnie mdli od rana paskudnie, a już tyle czasu był spokój. Wieści z genetycznego a wizytowym, ja dopiero o 18 usg miałam, potem zakupy i zanim wróciłam z Lublina do domku 21 była. Padłam jak długa myśląc jutro zdam Wam relację.

Ale cudnie mieć swój dom z dala od teściowej mówię Wam, a instytucję kredytów będę wychwalać do końca życia, choć teraz dziady zabierają mi 90% wypłaty, ale i tak ich kocham. Bo dzięki nim mam własny wymarzony domek, może nie jakiś ekskluzywny, ale z dala od wścibskich oczu teściowej i to najważniejsze:-D.

Miejskibandyta
super, ze tak się udało z tą pralka i lodówką.
 
Do góry