reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia kciuki zq wyniki.

Kasiu u nas dobrze. Alunia bardzo grzeczna ;) jedyne co to brzuszek doskwiera..ale podane delicol i dzis o niebo lepiej.
Jak nic ja nie mecxy to je i spi ;) nie przeszkadza jej halas i cho chwile glaszczacy ja emil. Hehe
 
reklama
Hej;)

Kasia szkoda wielka ze juz koniec... wiesz juz jak to jest i pozostaje mi życzyć TOBIE abyś w przyszłości spelniala sie zawodowo w tymże kierunku;)
Milusia również zaciskam kciuki za wyniki....


Akuku czyli u Was ok... Dobrze ze malutka grzeczna dziewczynka i nie daje mamie w kość!

U nas pogoda totalnie do doopy:'(Filip dopiero co wyzdrowiał i nic tylko dalej w domu trzeba siedziec:(wieje i pada całe dnie!
No nic. Pozzzdrawiam Was :)odzywać sie zguby !;-)
 
Hej!

Od kiedy Maciek wyszedł z intensywnej terapii nie mam kiedy pisać...

Nadal jesteśmy w szpitalu ale wszystko idzie już ku dobremu. Pierwsze dni były trudne, dopiero w sobotę mały nabrał na tyle sił, żeby zacząć chodzić. Na dodatek przez tą infekcję i respirator dorobił się niedodmy lewego płuca więc mieliśmy nebulizacje pierdylion razy dziennie, rehabilitację przez oklepywanie itp. W poniedziałek mają decydować, kiedy wyjdziemy. To już prawie 3 tygodnie...

Milusia jak badania?
 
Malinka- jeju ile wy musicie przechodzic :/ mam nadzieje,ze juz wyjdziecie do domu i wszystko bedzie ok. Trzymam kciuki i sle buziaczki dla Maciusia! :) dzielny z Niego chlopak! :)
 
Dzięki Kasia!

A ja dziś nocowalam w domu, męża wysłałam na zmianę warty. Ubrania mi się już zupełnie pokończyły, nie mówiąc o bólu pleców od ciągłego siedzenia na krzesełku w dzień... Ale chłopaki dali radę, teraz szykuję się już do nich. U nas piękne słońce, ach jaka szkoda, że nie możemy już dziś być razem...

Miłej niedzieli dla Was!

Kto chory, niech zdrowieje!
Akuku, ale bezproblemowy egzemplarz ci się trafił :)
 
Malinka, dużo siły i zdrowia dla Was!
Akuku, dobrze że maleńka nie foszy ;) niech rośnie zdrowa!
Blanka - życzę Ci lepszej pogody, żebyś mogła korzystać z rodzinką z jesiennych spacerów.
U nas pięknie słonecznie - po obiedzie ruszamy na pierwszy jesienny spacer, w poszukiwaniu kolorowych liści.
Miłego dnia :)
 
Malinka oby was juz wypuscili.

Ala wcale nie jedt taks bezproblemowa :) ale ja chyba nie przrjmuje sie tak bardzo. Tzn w chuste ja wsadze i dxislam dalej. Ala uwielbia spac na mnie. Ma problem z kupkami i skok obecnie :)
Emil wysypke mocna..jutro wizyt nas czeka..

Ale ja najszczedliwsza i tak jestem.. nawet jsk nie pospie..


A i kupilam suszatke do ubran.. nie wiem jak moglam bez niiej zyc .. mam ja 3 dni i kocham to ze nie musze wieszac 84 skarpetektygodniowo 28 majtek.. bluzeksppdni sukienek rajstopek bodow recznikow szmatek.. hehe.. a ci najwazbiejsze prawie nic nie wymaga prasowania!

Pozdrawiam i sle poz energie bo dzis mam jej wyjatkowo duzo.
 
jestem w szoku że tak szybko poszła biopsja! 3 minuty byłam w gabinecie!mój guz jest przy samej tętnicy więc lekarz musiał uważać...
Trzymajcie błagam kciuki żebym nie dostałą telefonu................................!!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli wyniki będą dobre to wizyta 23 pażniernika,jeśli zadzwonią wcześniej, to wtedy jest źle..........! przeraża to czekacie,ja nie wiem jak bym zobaczyła że dzwonią to najpierw na zawał bym zeszła!:zawstydzona/y: muszę zrobić jeszcze usg piersi,ale nie chcę na razie........Muszę najpierw wyjaśnić to....:no:

Malinka bieduleczek Kochany,najważniejsze że już idzie ku lepszemu ! wychodźcie szybko!


chorowitkom zdrówka dużo!:*
 
reklama
Do góry