reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia kochana! Nie zalamuj sie! To jeszcze nie ostateczna diagnoza... Moja mama tez miala dwa razy biopsje i nie wyszlo nic groznego, takze glowa do gory. Trzymam kciuki za Ciebie i zmowie zdrowaske za dobre wyniki biopsji...

A u nas jutro usg tej przepukliny Arka. Chirurg juz to ogladal ale wg niego to nie jest zwykla przepuklina :( teraz dalsze badania i strach co dalej...bez operacji pewnie sie nie obedzie :/
 
reklama
Milusia, myśl pozytywnie kochana - musi być dobrze! Spędź dziś ten dzień z mężem najpiękniej jak potrafisz - cieszcie się sobą.
Ja 3mam za Ciebie kciuki!
 
malinka- ciesze się że Maciuś jest taki dzielny!! Uściski dla was ;-)

milusia - bądź dobrej myśli, biopsja nie zawsze oznacza, że wyniki są złe. Będę trzymac kciuki za pozytywne wyniki

U nas chorobowo. Rozłożyło mnie i Julitę. byłyśmy w sobote u lekarza prywatnie i maz pojechał do apteki wykupić zapisane leki. Zapłacił 260 zł!! nafaszerowałam siebie i dziecko i poszłam do pracy a julitka z nianią. gardło mnie boli i słaba jestem ale chciałam uczciwie przyjśc do pracy a tu tak niesprawiedliwie mnie traktuja... cieszyłam się na ta pracę a teraz powoli żałuję..
 
Elama- a dlaczego Cie niesprawiedliwie traktuja? Duzo zdrowka dla Was! :)

Ja juz sie polozylam,ale z nerwow spac nie moge. Zobaczymy co po usg lekarz powie,ale juz teraz zastanawiam sie nad zmiana pediatry. Gdybym sama nie dociekala to bym z tym czekala i czekala. Nasz pediatra nawet nas do chirurga nie wyslal, tylko prywatnie musialam.... Ci lekarze... :/
 
Hej kobiety! :)

U nas dobre wiesci! :) ta niby przepuklina to wodniak :) wczesniej Arek mial wodniaka jaderka i sam sie wchlonol wiec tym razem tez jest na to szansa :) alez sie ciesze,ze nas operacja nie czeka i to nic powaznego!
U nas piekna pogoda wiec smigamy po obiedzie swietowac! :)
Buziaki wielkie dla Was! :)
 
Hej;)

Elama Zdrowiejcie...u nas niestety to samo. Mnie rozłożyło. Fifi zapalenie oskrzeli...:(
Właśnie od lekarza wróciliśmy. Juz nawet nie wiem co pisac miałam..
 
reklama
Do góry