reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Najgorsze ze za każdym razem kiedy Filip choruje to niestety od Natasia wszystko sie zaczyna. Tym razem to samo. Najpierw Nataś zaziębiony potem ja i Filip... Ewidentnie tak by ie chorował gdyby Nataniel nie znosił co rusz to kolejnego wirusa:(

Kasia czyli u Was zapowiada sie wszystko w miare ok. ...

Akurat u nas ladna pogoda sie zrobila i cieplo a tu ach :(
 
reklama
Zdrówka Blanka! U nas też pogoda się zrobiła a my jak zwykle w szpitalu.

Super Kasia, że obędzie się bez zabiegu. Zazdroszczę.

Milusia, bedzie dobrze, musi byc! Szkoda, że tyle musisz czekać w niepewności...

A u nas lepiej. Maciek wczoraj wyszedl z intensywnej terapii. Jeszcze slabiutki jest, dopiero dziś zaczął coś jeść ale powoli humor mu wraca :)
 
siva dzieki,rocznica super:-) mąż miał lot motolotnią (w tajemnicy,bo nic nie wiedział:-D) a on mi zrobił niespodziadke i wykupił bon u mojej kosmetycznki na zabiegi twarzy i nóżek:-) także fajnie:)

Jutro wyjeżdżam do Warszawki>>>>sama>>>>>>!!!!!!!!!!!!bez dzieci i męża-z koleżanka:happy: tak na weekendowe szaleństwa:-D
 
Milusia zazdraszczam wypadu;);) Baw sie dobrze;-)

Malinka Wam życzę aby Maciek szybko doszedł do siebie i wyjdziecie do domku....

Fifi dzis popełnia rekord w marudzeniu.... A ja zaciskam ząbki i czekam aż wyzdrowieje.
 
Milusia, przepraszam, że od razu nie odpisałam, ale Amela mi się rozłożyła, śpik po pas itp. a w domu nie mam neta. Ja też mam 3 guszy ale największy miał 6 mm. Biopsję miałam 2 razy, za pierwszym razem wyszła mi III grupa, czyli sami lekarze nbie wiedzieli czy to zmiana złośliwa czy łagodna i po pół roku powtórka z biopsji, wtedy stwierdzili że to zmiana łagodna i zmienili grupę na II. Ale moja pani doktor nie daje za wygraną i to dobrze, w styczniu (po 9 m-cach) kazała mi powtórzyć biopsję u innego lekarza, więc czekam do stycznia. Tak już któraś tu pisała, biopsja nie oznacza jeszcze czegoś złego. Głowa do góry. Napisz kiedy masz biopsję to kciuki jeszcze mocniej zacisnę.
Zdrówka dla wszystkich chorych.
 
Hejka!
Co taka cisza?

Milusia- kochana bede jutro trzymala kciuki. Pozniej tez bede- az wynik dostaniesz :)

Ja jutro koncze swoja praktyke w szkole i juz mi smutno :/
 
reklama
Hej:)

Milusia- jak tam?

Elama- jak w pracy? Ja dzis skonczylam praktyke i mi zal,bo juz sie do dzieciakow przywiazalam :(

Jagus, Cleo, Blanka- jak u Was mija czas? Tez tak szybko jak u mnie? Koniec wrzesnia juz mamy...

Akuku- jak wasza rodzinka? Alicja daje popalic czy jest anioleczkiem? :)

U nas wszyscy smarkaci, ja jeszcze kaszel i chore zatoki,a M gardlo. Tylko Arek poki co "smarkaczem" jest i tyle! Na szczescie! :)
 
Do góry