reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku właśnie tak robię, z tą różnicą że absolutnie nie ma opcji by wypiła te elektrolity - na widok strzykawki aż zaciska usta a z kubka jak dorosły pije już dobre kilka miesięcy więc nie robi to na niej wrażenia:) Pozostaje nam się nawadniać normalnymi płynami i tak też robimy, od piersi też jej nie odstawiam bo jak dojdzie do osłabienia to będzie jeszcze gorzej... Podaję jej węgiel w syropie i już tych kup jest mniej. Za to dziecko moje kochane sprzedało mi to paskudztwo, bo dziś ja cały dzień chodzę wypluta i męczy mnie tak jak i ją, więc wiem co biedna czuła...


Oj moja Julka też w każdą dziurę by wlazła i wszystkie szafki przejrzała, dlatego na każdą szafkę będącą w zasięgu jej rąk i na każdą szufladę założyłam zabezpieczenia, a że na szczęście każde pomieszczenie mogę zamknąć to z tego korzystam;) Bramkę mamy tylko na schodach i ona jakoś nie robi na Julce wrażenia póki jest zamknięta, a jak się ją otworzy to wiadomo, od razu atakuje schody;)
 
reklama
DZIEWCZYNY ktoras kiedys wklejala linka do aukcji z czapeczkami dla chłopców, wybaczcie ale nie pamietam ktora, prosze podeślijcie tego linka jeszcze raz, musze malemu kupic jakas czapeczkę i nie wiem jaka
 
Hej Dziewczyny!:)

My po intensywnym weekendzie zyjemy:) impreza srednio udana bo Arek chcial spac,a na sali bylo glosno i kicha. Zawiezlismy go do mojej mamy- to plakal i nie chcial butelki i po godz musialam wracac- a impreza 15km od naszego miasta...:/
Ostatnio Arek straszna przylepa sie do mnie zrobil...a to uciazliwe bywa.

Milego wieczoru! :)
 
Kasiu tak to jest z przylepkami :) Moj taki sam...

Dona moj Filip ma obwód główki 48cm czapeczka z jesieni, a tamte są od 50cm czyli powinny byc dobre:)

Masz zaznaczone w cm 46- 52cm :)wiec w sam raz:)
 
Witam się poniedziałkowo!

Jaguś-jak tam córcia, mam nadzieję że już lepiej u Was?
Milusia-gratuluję pracy, oby wszystko się udało, jak już będziesz mogła to napisz coś więcej.
Akuku-ja czekam tak jak Ty z niecierpliwością na Twoje USG i trzymam kciuki &&&&&&&&&&

Mnie spotkała wczoraj przemiła niespodzianka. Jako że miałam wczoraj urodziny (już 38 jej!!!!) i imieniny, to dzień był miły i przyjemny. Ale punkt 12 w południe dzonek do drzwi, mój tata otworzył i woła mnie że kurier do mnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy oczom moim ukazał się piękny bukiet kwiatów, kolorowy, wiosenny, wspaniały. Okazało się że dziewczyny z pracy postanowiły zrobić mi niespodziankę. Prawie się popłakałam.
 
reklama
Hello:)

Grudnioweczka 100lat! :)

Fajne masz w takim razie koleżanki w pracy:)pomyśl z kwiatami super:)

Mój Natas po ponad 2 tygodniach poszedł dzis do przedszkola . my z Fifim urzedujemy sami:)
 
Do góry