reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witajcie po weekendzie
U nas minął rodzinnie i jak zwykle też biegowo ;)
Jaguś - mam nadzieję, że Malutka już lepiej?
Milusia - 3mam kciuki za pracę :)
Akuku - czekam z Tobą, jakby to moje usg było ;) tym bardziej, że dziś mi się znowu śniło, że w ciąży byłam hehehe
Grudnióweczka - wszystkiego najpiękniejszego dla Ciebie! Zdrowia i życzliwych ludzi blisko :) a niespodzianka od koleżanek super!
Miłego dnia :)
 
reklama
Grudnioweczka 100lat !

Grudnioweczka, Siva jeszcze 8 dni ..chlopiec/dziewczynka.... aaaaaa ..
Ja musze sie zaczac na chlopca nastawiac co by moja reakcja nie byla beznadziejna.. aaaaa co ja mam zrbic skoro rozum swoje a serce swoje ? I jakby rozum nie mial sily przebicia kompletnie !

Siva syncio sie marzy ?

Niech te dni szybciej mijaja.. a beda bo mam torty wiec..uu
 
Siva, Grudnióweczka dzięki - Julka dziś już zdrowa jak rybka, tylko matkę może cieszyć konsystencja kupy dziecka;)


Grudnióweczka samych najlepszości dla Ciebie, a niespodzianka bardzo miła:)


Siva nigdy nie wiadomo co życie przyniesie, może się trzeci bobas jeszcze kiedyś nawinie;)


Akuku a ja Ci życzę, by na tym USG bobas pokazał, co kryje między nóżkami - żebyś już wiedziała co i jak:)
 
Jaguś cieszę sie z Wami:) z tej konsystencji kupki:) Julcia wraca do formy zatem:)

Siva mi ostatnio ciągle każdy powtarza nigdy nie mów nigdy:)jak zapieram się, ze dwoje dzieci nam wystarczy:)
Los lubi płatać podobno figle:) i nasze chcenie nie ma tu nic do rzeczy haha:)

Akuku tez czekam na to usg Twoje! Ja odliczam dni a co dopiero Twoje zniecierpliwienie:)
 
Blanka bo to prawda z tym nigdy nie mow nigdy :) ja po Vikim nie planowalam 3 :) ale jak mial jakies 2 latka to instnkt macierzynski sie odezwal..ale 2 lata staran..wiec :)
No i teraz tez mowilam ze juz nie..ale sie zmienilo haha.
Jednak 5 raz juz sie nie odwaze ;) jak mi odbije to kupie sobie psa haha.
 
Akuku ja bym chętnie Twoje foto zobaczyła ;-) No pochwal się brzuszkiem !

A z tym psem to nie głupi pomysł ;-)

A i powiedz jak starsze dzieciątka? wyczekują? cieszą się ?

Ja dziś natrafiłam na fb na profil faceta ( z moich okolic ok 40km) Który walczy o prawa nad dzieckiem ... matka bije dziecko , facet ma ewidentne na to dowody, obdukcje o ile sie nie myle, nagrania dziecka itd...mimo to jest bezradny a matka bezkarna , bo za duze znajomosci ma :no: Jestem przerażona po filmiku jak mały płacze i opowiada ze dostał w głowe od 16letniego brata przyrodniego , na rozkaz mamy !!!! W jakim kraju my żyjemy :(
 
Blanka prosz.. moje pierwsze / dzisiejsze foto brzuszyska ! Prosze sie nie przerazic !
Ja tyje kg na tydzien ! Kurczaki.. nie zebym zarla jak swinia ejj. Nie ogarniam..bo z chlopakami mialam 12-15 na koniec a tu ? Juz mam jakies 7-8? Dzizas...

Co do syarszakow to oni sie ciesza ! Oni nawet mnie prosili o jeszcze jednego dzidziusia zanim w ciazy bylam :) ba Viki robiac kartki swiateczne narysowal nasza rodzine i mi dzidziusia w brzuszku mowiac ze to jego siostrzyczka...kilka dni pozniej zrobilam test hahaha.
Alex od poczatku niezmiennie chce brata :o a Viki poczatkowo siostre a teraz chyba brata haha.
Moje tlumaczenia ze ja na to wplywu nie mam malo trafiaja..choc jak np mowie o imionach dla dziewczynki to z checia wybieraja ;) jakies Lexi, sarah itd ; p
Chlopiece tez wybieraja oczywiscie :)

Blanka masakra z tym bitym dzieckiem ;( co to za kraj ;(

A tu cala ja...
 
Akuku piękny arbuzik :) I wcale nie wyglądasz "olbrzymio" :) Dobrze jest! :tak:

O widzisz to Alex jak Nataniel kiedy bylam Filipem wciąży ! Od poczatku tylko brata brał pod uwagę :) Na tą chwile Fifi tak daje sie we znaki ze nie chce nawet slyszec o rodzenstwie jak w żartach pytamy:-D

Reakcja Twoich chłopców super :) Cieszą się i czekają na maluszka:-)
 
reklama
Blanka okropne to co piszesz, biedne dzieciątko i w sumie ten starszy brat tez biedny bo moze nawet nie zdaje sobie sprawe jaka krzywde wyrzadza młodemu. a co do czapki to chyba tez paseczki zamowie:), i chyba groszki jakies dla corki. No to własnie zrobilam zakupy:)

Grudnióweczka najlepsze życzenia dla Ciebie

Jaguś super że juz lepiej

Akuku tez jestem ciekawa twojego brzuszka, zrób fotkę:), no i kciuki za usg i jego wynik

a nam idzie kolejna czwórka, to już czwarta, tylko dwojki na dole nadal brak
 
Do góry