reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dzień dobry :)

Dona czwóreczek gratuluje :)

Co do czapek, to ja widziałam na zdjeciu chłopca w czapie tej krasnalce czarnej w siwe gwiazdy... tak mi sie spodobała ,że z miesiąc tej czapki szukałam i nic:( wiec mi paski zostały !

A u tego bitego chlopca cos zaczyna sie dziać, polityk Stonoga udostepnil u siebie ,Głośno zaczyna sie robić...
Ale bezprawie matka ma papiery ze nie jest w pelni poczytalna a moimo to sprawuje opieke ! szok... ale czemu sie dziwić jak podobno układy z samą Kopaczową jej rodzina ma::( ja od wczoraj nie potrafie myslec o czyms innym....

A moj Fifi jeszcze spi ;-)
 
Hej dziewczyny!!
Akuku piękny brzuszek!!! Aż mi.się zatesknilooooooooooooo
Ja po.sobotniej babskiej imprezie w niedziele strasznie Zdychalam ;p nieźle potancowalysmy z dziewczynami a i głowa juz nie ta ;p
Co fo tego bitego chłopca no straszna sprawa ;( ale powiem wam ja juz tak.z góry przestałam oceniać nie zawsze wszystko jest tak jak nam się wydaje... Fakt jest taki sze cierpi dziecko i to jest najgorsze!!! Powiem wam ze.mam blisko taka sytuacje ze Mąż psychol (policjant) jest tak zazdrosny o swoją żonę ze robi z niej do około alkoholiczke i niewiadomo kogo śledzi nagrywa inwigiluje masakra co za chory.łeb.... przed ludźmi płacze a.jej śmieje się w twarz
...
 
Akuku, fajowy brzuszek, ale chyba na trzecie się świadomie nie zdecyduję.
Amela chora, gorączka 39, już 2 razy zbijana dziś, lekarz powiedział że jak do wieczora tak się będzie utrzymywać to mam dać antybiotyk bo może się z tego angina zrobić. Starsza się 3 tygodnie w domu wysiedziała a tu znów młodsza teraz, echhh.
Z dobrych wieści, to mamy dwa nowe ząbki. Dotychczas były dwie jedynki na górze i dwie na dole. Dziś zobaczyłam dwie górne trójki.
 
Grudnioweczka mi sie myslenie zmienilo po ok 2 latach jak juz latwiej z chlopcami bylo ;)

Gratuluje zabkow. U nas dwie 4-ki wyszly.. jeszcze tylko dwie 3 -ki i 5-ki

Te 4-ki to narazie po jednym kle jakby ale juz mam nadzieje bedzie latwiej ;)
 
Grudióweczka gratki ząbkó i duzo zdrówka dla niuni.

Tina , tak licze sie z tym ,że nie znam sprawy od wewnątrz... Jednak tu filmy pokazują ze jednak dziecko jest bite... Matka bije go przed spotkaniem z ojcem, maly ma plakac zeby wyglądało,iż placze na spotkanie z tatą :( Jak ktoś chce zobaczyć to jest profil ojca są filmiki, jest opinia psychologa ...tylko uprzedzam filmiki są "ciężkie"

https://www.facebook.com/sebastian.nadolski.9?fref=ts


A tu wydarzenie na fb w sprawie Fabiana


https://www.facebook.com/events/1607362502815452/

Filip spi po spacerze, ja wypije kawe odpoczne a o 15 zaś na dwór idziemy. Musimy Natasia odebrać i na ang. zaprowadzic:)
 
Dokładnie tak. Rodziców przepychanki są nieistotne , tu cierpi dziecko :( Moze i ojciec niektóre pytania zadawał sugerując odpowiedz ale są tez filmiki gdzie mały sam z siebie roztrzesiony, szlocha i mowi ze mama czy Alus biją po głowie... 9Alus ma lat 12 -pomylilam sie) Ojciec ma opinie psychologa, ma obdukcje ja nie pojmuje co sie dzieje ... wczoraj cały wieczór przepłakałam i spac w nocy nie moglam ciagle slysze jak ten maly zanosi sie od placzu ... tak mi przykro jak sobie pomysle jak ten chłopczyk cierpi,,, ludzie z fb zawalili wiadomosciami rzecznika praw dziecka, juz jest odzew.Ale to jest walka z wiatrakami!
 
Ja tego tez nie pojmuje w takich sytuacjach gdy cierpi dziecko i jest podejrzenie o to ze ona go krzywdzi powinni normalnie wziąć hakerów i do roboty ostatnio oglądałam program ze jak ktoś ma telefon z kamerą to tako haker może podglądać i posłuchać co właśnie telefonu mówi i robi!!! Tu.cierpi dziecko, pewnie w końcu rozwiążą ta sprawe ale ile ono musi się jeszcze nacięrpiec! Co.musi się stać?! Paranoja...chociaż.ja pewnie na miejscu tego ojca poprostu zabrała to dziecko i wyjechała niewiadomo gdzie...
 
reklama
Hello
Akuku - super brzusio ;)
Grudnioweczka - gratsy ząbków!
Tina - ja się właśnie wymiksowalam z babskiej imprezy, na którą mnie zaproszono. Szczere, to nie czuję jeszcze potrzeby ;)
Jutro prawdopodobnie dojdzie kurierem mój służbowy laptop - będę miała dwa tygodnie na nadrobienie ponad półtora roku nieobecności ;) mam czas, żeby się spokojnie zorientować w sytuacji w firmie, w sprzedaży, w nowościach. Będę siadała wieczorem, żeby Lenka nie cierpiała z tego powodu.
Dziś pogoda piękna - zaliczyłysmy spacerek, a teraz Julia biega z koleżanką po placu zabaw a ja obiad nastawiam. Moje bieganie odkładam na kilka dni, bo bierze mnie jakieś chorobsko, a poza tym trochę Achillesa przesililam i muszę odpocząć.
Powiem Wam, że jak widzę takie akcje z dziećmi,to mi się płakać chce. A z drugiej strony to złość taką mam w sobie, jak można w ogóle coś takiego zrobić :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry