reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Elama, Dona gratki zębolków :)

Dona wyobrażam sobie jak to cieżką ćwiczyć juz z tak silnym dzieciątkiem ...Oby juz niebawem rehabilitacja była dla Was tylko wspomnieniem !

moj słodziak dziś mało mojej siostrze mieszkania nie rozniósł wraz z podwórkiem haha :)))) Żywotne to moje dziecko :-p
 
reklama
Hej kochane!:)

Ja weekend na uczelni spedzam wiec na brak czasu cierpie. A na dodatek jutro idziemy na 40 szwagierki to jeszcze cala masa przygotowan. Stroje dla calej naszej trojcy musza wisiec na wieszakach...

Dona-gratki zeboli i duzo sil dla ciebie kochana!:)

Elama- tez gratki zeboli i przespanej nocy ;)

Blanka- oj ten twoj Filipek to zywe srebro..normalnie jakbym o Arku czytala :)

Tina- babska impreza! Tez bym chciala!:) trzymam kciuki. I wystroj sie tam sexi jak na styczniowe mamy przystalo :p

Jagus- wspolczuje...dla nas wymioty sa najgorsze, bo Arek taki slaby sie robi i blady... Duuuzo zdrowia dla Was!:)

Milusia- myslalam ostatnio o Tobie:) jakos tak nie pisalas chwile:)

Grudnioweczka- to super,ze nie bylo problemow po szczepieniu. Oby juz tak zostalo :) i pisz czesciej!:)
 
Ostatnia edycja:
HEJ

Blanka my tez zaraz wybieramy sie na podworko. Co do żywotności dzieci to mój mały przeciwieństwo mojej córki też jest bardzo żywotny i stale w ruchu. ona siedzi i rysuje a on wokól niej chodzi zeby tylko wspiąć sie na krzesło i wejsc na stolik:). a co do ćwiczeń to nawet mi nie przyszło do głowy że 15 miesięczne dziecko moze miec tyle siły, znowu dzisiaj zrobiliśmy tylko połowę ćwiczeń bo nie mialam sily w rękach. zwłaszcza pozycje które wymagają użycia siły w lewej ręce są strasznym utrudnieniem.

Tina udanej imprezy

Kasia pamietam ten totalny brak czasu kiedy cały weekend spedzalam na uczelni a w tygodniu do pracy. nie ma to jak studiowanie dzienne - taki czas pełnego luzu i wiecznych imprez. ja studiowałam na uczelni gdzie byli tez ludzie z wydziału artystycznego, stado muzykow i plastyków to imprezy byly odlotowe, czesto z instrumentami:)

Postanowiłam dzisiaj umyć okna, niestety Antoś spał bardzo krótko i nie zdążyłam umyć wszystkich okien wiec musialam rozlozyc to na raty, a okien mam bardzo dużo
 
Dona ja mam okna w planach na przyszły tydzień - oby tylko z Julką było już wszystko ok to zawiozę ją do żłobka i będę mieć na to czas, tym bardziej że nie lubię takich prac rozkładać na raty:)


Blanka, Dona udanych spacerków:) My jesteśmy u moich rodziców więc pójdziemy z Julką obejrzeć kurki;)


Tina wybaw się porządnie:)


Kasia i dlatego cieszę się, że skończyłam studia zanim założyłam rodzinę, teraz by mi się nie chciało;)


U nas prawie bez zmian, biegunka jest dalej ale trochę mniej tych kupek, większy problem to kompletny brak apetytu i to że leków też żadnych nie chce tknąć:(
 
Ja się witam po co całym dniu "harówki"- dosłownie! Byłam w pracy:-D Z koleżankami sprzątałyśmy ogromny dom (500m) tak naprawdę po wykończeniówce...więc ogólnie kręgosłupa nie czuję,ale zawsze wpadł grosz a i z domu wyszłam:tak:
No i???? Praca mnie znalazła:-D Dosłownie!Nie szukałam jej,a dostałam propozycję od razu kierowniczą....:szok: jak by dobrze poszło to za miesiąc bo wtdy planują startować...ale na razie nic nie napisze żeby nie zapeszyć:-D
 
Ostatnia edycja:
O Milusia super, trzymam kciuki by się udało:)

A ja dziś się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w ciąży - bardzo się cieszę że wreszcie się doczekała:)
 
reklama
Milusia to super sprawa, trzymam kciuki za powodzenie

Jagus kurcze, pamietam jak oliwka miala problemy z biegunką i wymiotami to lekarka na pogotowiu kazala odstawic mleko nawet moje z piersi
 
Do góry