reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dona to chyba nie prawda że chłopaki mówią później to zależy od dziecka. Mój na przykład mówi mama, tata, baba, nie nie nie i pierwsze słowo ej choć teraz już rzadko używa, długo też nie wiedziałam czy mówi świadomie ale ostatnio robi tak: Proszę powiedz mama a on tata i tak cały dzień ale wieczorem włożyłam go do łóżeczka a nie chciał tam być to od razu mama wołał:)

Wojtuś nie pokazuje typowo palcem ale np. Jednym palcem wyłącza światło - wielka radość i świetna zabawa i dziś w kościele panią obok też palcem wskazującym zaczepiał.
Fifka fajnie to wymyśliłaś z tym łóżeczkiem.

Bandytka super że jesteś i że u ciebie też super i u Kajtusia oczywiście!

Blanka ja typowo nie czytam o takich malcach chyba że na coś wpadnę. Ostatnio ryczałam jak bóbr na filmie o Agacie Mróz jak urodziła i mogła ze swoim dzieckiem tylko jeden dzień spędzić :(
Yoanna my planowaliśmy z m że będziemy małego na basen zabierać a teraz się boję bo to mały alergig ciągle to kaszelek to coś a do szpitala już więcej nie chce trafić.
Aneta no to czekamy na dobre wieści czyli dwie kreseczki


Marika u ciebie wiem że ciężko bardzo samej z dwójką szkrabów ale jak czytam twoje posty to wydaje mi się że lepiej niż na początku???

Ja dziś byłam u mojego giną na kontroli"podwozia" i biustu po karmieniu, cytologia itp. A co najważniejsze jest on też moim endokrynologiem a moja tarczyca szaleje włosy znów wypadają że łysa chyba zostanę, ciągle słaba obolałe mięśnie i problem ze schudnięciem mimo że oszczędzałam się z jedzeniem waga poszła nawet troszkę w górę. Wyniki krwi potwierdziły więc zwiększone dawki hormonów.
 
hej kochane, ale ruch na forum!!!
my znów chorzy, boże kiedy to się skończy :(

u nas jest 15 miesięcy różnicy, armagedon czasem jest, skłamałabym jakbym powiedziała że jest cukierkowo z małym nadpobudliwcem i dwulatkiem w pełni buntu :)

Bandytko witamy z powrotem !!! :)
Fifka chcę zrobić taki myk z łóżeczkiem jak ty! ostatnio właśnie o tym z mężem gadaliśmy, bo mały gałgan z nami śpi ciągle!
Aneta witaj :)

oj lecę bo katar ze mną wygrywa ehh :/

a czy ja pisałam że Gabryś siada i raczkuje!(bo już nie pamiętam) :) dopala już że hoho :p się doczekałam wreszcie ehh ;)
 
Vinga zdrowia dla Was... \\\

Gratki dla Gabrysia :))))

Cleopatra wspólczuję kłopotow z tarczyca :(((((
Nad zycie o Agacie Mróz- przepiękny film, tez zryczałam się strasznie...

Wiecie, ja tez omijałam profile chorych dzieci do czasu,,, kiedy trafilam na profil Antosia. bardzo zapadł mi w sercu, od pierwszej chwili gdy zobaczylam jego zdjecie mam do niego slabosc. uwierzcie mi niby obce dzieciatko siedzę od wczoraj i cały czas płaczę :(((jak zatem maja przetrwać tę tragedie ci biedni rodzice?

Marika straszne :( nie wchodzilam w komentarze w obawie tego co tam zastane teraz

Moi chlopcy niby rocznikiem 6 lat ale Natas skonczył 5 w pazdzierniku a fifi urodzony w styczniu wiec Natas mial 5 lat i 3 msc dokladnie.
różnica dobra, Nataniel juz bardzo samodzielny :)
 
Aneta ja mam 3 dzieci.. pomiedzy alexem i Vikim poltorej roku roznicy... pirwsze pol roku bylo ciezkie z kilku powodow bo i przeprowadzka i inne zawirowania .ale dalam rade. Mieszkamy w uk ..m wtedy duzopracowal a ja sama z dziecmi nikt z rodziny mi w tym okresie nie mogl pomoc.. teraz chlopaki sie suuper dogaduja a ja bym chciala 4 bobaska ale cos nam sie nie udaje ;) tak wiec ja uwazam ze mala riznica wieku jest super na przyszlosc ;)

Kaczuszka gratki dla kuzynki ;) ja z Vikim zaszlam w ciaze jak karmilam Alexa bez problemu za drugim razem...

Moje porody akurat milo wspominam... ;) ja wrecz bylam zawiedziona ze sama akcja porodowa taka krotka ;) i zal mi bylo ze to ostatni raz...ale moze sie nam jednak uda.

Kaczuszka odpoczelam juz sobie ;)

Fifka ja tak mialam lozeczko przy starszakach i teraz tez tak zrobie bo juz mi ciasno w nocy...

Viki chory... o 5 rano na szpital jechalam bo mial 39.5 oddychac mu ciezko bylo i kaszlal jak pies.. ale dalam mu przed wyjsciem na goraczke i inhalatory i wszystko minelo..lekarka stwkerdzila ze zrobilam wzzystko co powinnam ze narazis antybiotyku nie trzeba... ; ( biedny caly dzien lezy ;(
 
Ja tez sledzilam losy Antosia I tez nie wiem dlaczego skradl moje serce od pierwszej wizyty na jego stronie, strasznie przykro a z drugiej strony ulga ze juz nie cierpi:( A co do ludzi ktorzu zeruja na cudzym nieszczesciu to wydaje mi sie ze zawsze byli ale teraz internet daje im pole do dzialania, przykre ale wierze ( mam nadzieje) ze zlo ktore czynia do nich wroci

Akuku-zdrowka dla Vikiego, torty cudne
Fifka- wow Adrianek gadula, zagadaja cie chlopaki:) tez dostawialam tak lozeczko kiedy Amelcia byla mala, teraz moj maz pracuje w nocy wiec miejsca w lozku dosc I Antos mi wlasciwie nie przeszkadza- chociaz wiem ze im dalej w las tym gorzej go bedzie oduczyc

Antos jeszcze nie pokazuje palcem,ani reka , mama mowi tylko kiedy jest zmeczony I domaga sie na raczki do mamusi,tata mu sie zdarza, a reszta to po swojemu cos gaworzy.

W polowie grudnia powinnam wrocic do pracy , ale szukam czegos od stycznia bo zaczynac przed samymi swietami jakos nie ma sensu , troche sie martwie organizacja dnia a z drugiej strony czuje sie jakbym budzila sie do zycia, :) poobcowac troche z ludzmi I jest motywacja zeby zadbac troche o siebie.....

Zdrowka wszystkim dzieciaczkom I mamusiom
 
Hej hej!


Dzisiaj aż dziwne będzie to co napiszę.... ale się wyspałam :-D Adrian w nocy wstawał jak zwykle ale jakoś wypoczełam :-) No i wstałam w dobrym humorze! Wczoraj mieliśmy gości, koleżanka wybawiła mi dzieci więc i ja odpoczełam a to chyba przyczyna mojego nastroju :-D


Akuku dziękuję na namiary, Już z jedną dziewczyną się umówiłam wstępnie na Zig Zaga :-) Bo torty z Angry Birds które robila były niezbyt ładne dla roczniaka...
i ZDRÓWKA kochana :*


Emily
Starszak takim gadułą nie był.



Dzieci już próbują zepsuć mi humor... idę ich ogarnąć i dać śniadanie :-)


Jaguś ja tak miałam ze starszym... boże jak ciężo mi było oduczyć go tego szumu... Jak włączałam szum to spał bez pobudek praktycznie a jak tylko wyłączałam oczy otwarte,..


Marika hehe też muszę spróbować z tą masa plastyczną :-)


Cleo
ja też muszę się przejść... ostatnio nib dostałam @ a tu tylko plamienie 2-3 dniowe na brązowo... niby dalej karmie ale się niepokoje tymi hormonami... cytologię robiłam świezo po porodzie ale podobno karmienie moze zakłócić wynik.


Vinga domyślam się ze macie armagedon... zdrówka kochana! :-* No i gratuluję doczekania się raczkowania! Super sprawa!
 
Witam dziś dzień wagarow. Wstaliśmy o 8.
CLEOPATRA ją po tym filmie o Agacie Mróz jakiegoś dola złapałam
A u nas jest zdecydowanie lepiej. Nie ma już tych alergi, piekacego refluksu, bólów brzuszka, zaparc. Od 8 msc raczkuje wiec już wszędzie za mną dojdzie to i lęk separacyjny nie jest tak uciążliwy. W rękę można dac coś do jedzenia i już chwila spokoju. Teraz np starszy puszcza banki mydlana a ona próbuje je łapać.
Dobrze, że gin jest endokrynologiem to choć sytuacja z hormonami wyjaśniona. Ja też palicznie boję się szpitala. Zawsze będą te źle wspomnienia i obawa przed nim :(
VINGA współczuję. Nie ma nic gorszego jak chore dzieci. Ją w ogóle podziwiam cię, że ten armagedon obracasz. Ją bym zwariowała ;)
Gratki z postępów Gabrysia
BLANKA to u nas podobnie bo 5 lat i 5 msc a rocznikiem 6 lat.
A komentarz znaczy długi wywód okropny. W głowie się nie mieście jak tak myśleć można. Coś w stylu że rodzice zarabiają na dziecku które i tak umiera a że ta osoba wpłaciła parę stowek a mogła na inne lepiej rokujace. Że rodzice oszukiwali że rehabilituja a tak na prawdę leżało nieprzytomne. I to ktoś z miejscowości Antosia bo nie dobrze mu już było, jak całe miasteczko tylko o Antosiu. Czy ta osoba jest chora psychicznie? Zdrowa osoba tak nie pomyśli nawet, czy może społeczeństwo zjechało na psy.
AKUKU współczuję strasznie. Zdrowka dla Vikiego. Oj mamy dzieci matematyczno alergicznych mają się z tymi dziećmi :(
EMILY wyjście do ludzi daje powera. Oj jakby mi takie coś się przydało ;)
FIFKA pewnie ta wizyta koleżanki tak na ciebie pozytywnie działa. Spróbuj z ta masą. Fajny przepis jest na Kotlet.tv
 
Dzień dobry :)
Dołączam do grona wyspanych - tatuś poprosił ładnie Lenke I spała do 9.00 :)
Akuku, zdrowia dla Vikusia!
Vinga, dla Was też!
Muszę się ogarnąć, bo biegam w koszuli jeszcze, mezastego wysłałam po rogale-najlepsze oczywiście u Sowy, starsza śpi a młoda urzęduje na macie ;)
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi :) Akkuku zdrówka dla Vikiego i powodzenia w staraniach o czwartego dzidziusia :) vinga zdrówka! Cleopatra dzięki :) ja bym bardzo chciała żeby Julek miał rodzeństwo ale mąż jest niezdecydowany:(

Troszkę zazdrościmy wszystkim wyspanym bo u nas trzecia nocka zarwana- ząbki cześć następna :) pozdrawiamy :)
 
Do góry