reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dziewczyny jesteście super.
Mąż dzięki Bogu OK, chodzi do dietetyka i schudł już 10kg przez około miesiąc ze 110 do 100kg. Niestety zmienił się bardzo po tym wylewie (na gorsze niestety). Psycholog mówi że to mikroubytki charakterologiczne, których badania nie wykrywają. Nie możemy się dogadać i niewiele mi pomaga, takl że jest ciężko, no ale cóż, muszę jakoś to ciągnąć choć czasem sił brak.
Olka od wczoraj w przedszkolu (średniaki), płakała dziś wchodząc do sali. Jestem cały czas myślami z nią i nie mogę doczekać się 15,00 jak ją odbiorę i wycałuję.
 
reklama
grudnióweczka- witam i trzymam kciuki aby było jak najlepiej!

Kasia - ależ ci zazdroszczę tej pracy... uwielbiam pracę w przedszkolu. byłam dziś w swoim. Umowa skończyła mi się dwa dni temu (31.08) no i się dowiedziałam że nie mam do czego wrócić. pani która była na zastępstwie za mnie dostała już stałą umowę... ehhh, tak mi żal.

dona- zdrówka dla was!

moja pierwszoklasistaka zadowolona. Pani przerażona tymi nowymi podręcznikami - uwstecznianie się dzieci, niczego nowego i edukacyjnego one nie wnoszą. No więc zamówiła pani zestawy ćwiczeń dodatkowych, których koszty pokryła pani dyrektor, angielski też daje nam nasze szanowne państwo więc poki co na książki faktycznie nie wydałam złotówki. Zobaczymy jakie wydatki się wyklarują w trakcie.
 
elama bo to nie chodzi o to zeby cos nowego wniesc, bo powiedz mi co mozna nowego stale wnosic, tylko o to ze ktos na tej zmianie znowu zarobil, a gdzie w tym wszystkim są dzieci i nauczyciele to inna bajka. i przykro mi z powodu utraty pracy, a to tobie umowa konczyla sie w trakcie macierzyńskiego?
 
tak, umowa kończyła mi się w trakcie macierzyńskiego. Właśnie miałam umowę do 31 sierpnia. Wprawdzie do stycznia ZUS będzie mi wypłacał macierzyński no ale od stycznia zostaje bez pracy i bez pieniędzy. Mąż zarabia najniższą krajową a nas w domu już 4 osoby...
 
elama zlozcie papiery do MOPSu powinniście w takiej sytuacji dostac kilka stowek, ze wzgledu na male przychody. mysle ze warto sprobowac. wiem ze dostaniecie jak co marne grosze, ale zawsze to te grosze lepiej miec niz ich nie miec. a wiedzialas ze nie podpisze z toba umowy na przyszly rok?

kurcze a u nas nadal bardzo chorobowo. antek dostaje inhalaje, antybiotyk skonczyl brac a nadal bardzo mocno kaszle, rano tak skrzeczaco jakby z krtani a pozniej jak juz sie ruszy to bardziej mokro. olik tez znowu kaszle, kurcze dziewczyny co sie dzieje z tymi moimi dziećmi

dziewczyny a u nas kolejna umiejetność♥
2chtitl.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dona, gratulacje! teraz zacznie się wieczne wspinanie :-D

Elama, szkoda, że tak wyszło z tą pracą i nie przewdłużyli ci umowy :( ale do stycznia jeszcze sporo czasu, może uda ci się znaleźć coś innego

Akuku, a te pobudki to z zębów czy coś innego?

grudnióweczka, witaj! ile nieszczęść na raz na was spadło... już wróciłaś do pracy?


a my w sobotę byliśmy na weselu, mały został z babcią i pierwszy raz usnął bez cycusia, "zapchaliśmy" go sinlakiem i spał do 2 :) ale wiecie co jak wróciliśmy po karmieniu o 2.30 to było już po weselu!!!:szok: w ogóle jakieś dziwne to wesele było, mało kto tańczył, nikt nie chciał brać udziału w zabawach... nie wiem, czemu tak, może dlatego, że to wesele "warszawskie" w restauracji a nie sali weselnej... w domu byliśmy o 4 a mały wstał o 7 :wściekła/y: chodziliśmy jak zombie i spaliśmy na zmianę :-D
 
Muszę się wyzalic. Laura ma 8 msc. Ma refluks, alergie, AZS i 4 krotnie podwyższone enzymy watrobowe. A lekarze co? Nic czekać na wizyty u gastrologa i alergologa. Czekam 4 msc na wizytę u gastrologa w Hansie miała być 01,09. A tu pani dr Sidor najzwyczajniej sobie nie przyjechała!!! Nie raczyla nawet poinformowac. Pracę zaczynała o 10 a o 11 wszyscy się dowiedzieli - róbcie co chcecie ale nikt was nie przyjmie. Mąż brał urlop, mamy do Białego 60 km. Byli pacjenci z Ełku i z Grajewa a to ok 150km jedną stronę. Wszyscy poszliśmy do kierownika przychodni, pielęgniarkom też się oberwalo. Przenieśli wizyty na 08.09. Czyli wszyscy pacjenci z 01,09 i z 08.09 będą przyjmowani na raz!!!
 
reklama
Do góry