reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej:-)

wlasnie wrocilam z rozmowy o prace w przedszkolu...narazie na wrzesien sie zgodzilam,bo musze sprawdzic jak ogarne opieke nad Arkiem, prace i studia...

a Arek tak sobie cwiczy :)

10627650_870518982971790_1126955009_o.jpg
 

Załączniki

  • 10627650_870518982971790_1126955009_o.jpg
    10627650_870518982971790_1126955009_o.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
hejo
My mamy 5zębów, stajemy oczywiście już sami i śmigamy po pokoju na czworaka:-D (siedzieć to już 2 mies temu zaczęła :-):szok:)
MAło się odzywam bo mam problemy zdrowotne i ostatni tydzień to była masakra...wszystko na raz mi się skumulowało :crazy:
Bliżniaki zaraz do przedszkola<mama będzie miała wakacje>:-)
Od wrzesnia postaram się być częściej:tak:
 
Ja też czekam na wrzesień jak na zbawienie - będą wakacje :)

Dzisiaj u fryzjera, bo jutro goście przyjadą. Zrobiłam 2 sałaski i 2 torty. Jeszcze tylko mięsa, placek i 2'saładki, sos i posprzątanie domu:szok: młody właśnie poszedł spać a więc zaczynam działać bo znim to nie ma szans. Zaczęłam coś grzebać w kuchni a mały bawił się na macie, odwracam, a te njuż na 4 stopień schodów wchodzi. Bramki nie robię na dole - mam na górze i ze średniakiem wystarczyła - musi Adaś nauczyć się i już. W poniedziałek rozkładam kojec i zostanie "uwięziona" moja łajza :-D
Zdrówka chorowitkom :-D
 
Milusia, Kaczuszka u nas juz koniec wakacji na szczescie i wiem jak na to czekacie ja mam w koncu troche ciszy w domu i czas zeby ogarnac zaleglosci nazbierane z lata.
Teraz weekend to nie to czuja osoby ktore maja wolne od pracy ;D dla mnie weeknd to pranie i prasowanie hahaha ;)
Ale teraz juz bede robic wszystko na bierzaco uff.

Wlasnie szykuje figurki na tort na chrzest do polski ;)
Rozrysowalam sobie plan bo mialam juz metlik w glowie.
Chyba dzis konczyc nie bede bo spac mi sie chce po calym dniu sprzatania.

Dzis 30 dc @ brak ale ostatnio dostalam w 35 dniu wiec teraz moze mnie nawiedzic w kazdym momencie..ehh zawsze mialam regularne 28 dniowe cykle a teraz ;(

Dobranoc.

Aa Emilkowi wyszeld 7 zebolek. Dolna 2-ka lewa ;)
 
Cześć wszystkim!
Akuku nie jest aż tak źle, choć przez weekend rzeczywiście cisza.
ja dziś mam plan upiec "placek amerykański" to taki z jabłkami bo mój m postanowił wspierać polskich sadowników i do surówki na obiad reklamówkę jabłek zakupił. Zobaczymy jak realizacja planu :).
 
alez cisza, jak makiem zasial, oby to nie zwiastowalo nieprzespanych nocy przez ząki, tylko super zabawę ;)

Leos w sobote sam wstal w lozeczku :) Teraz nic innego go nie cieszy, tylko chce stac :) Stoi i sie smieje, a my z nim, bo pocieszny jest bardzo :)

Akuku, 7 zabkow? U nas na razie pojedycza dolna jedynka tylko ;)
A jak myjesz zabki? Ja silikonowa nasadka ze szoteczka na palec, sama woda, ale mysle, czy juz zcas na paste bez fluoru? sa te ziajki dla niemowlat, od pierszego zabka

kaczuszka, jak imprezka? Udana? jedzonko zapowiadalo sie super

Milusia, ta twoja cora to ma niezle tempo rozwoju :)

Kasia, moj tez tak pupka do gory i nozkami skacze :) (nawiasem mowiac Chodakwska ma podobne cwiczenie na turbo i mocno meczace jest, a nasze smyli daja rade naprawde dlugo )
 
Dzień dobry!
muszę się poskarżyć na moje dziecko - nie chce jeść żadnych warzyw ani w formie bardziej stałej, ani zupki. Kombinowałam różne smoczki nawet trochę cukru próbowałam przemycić jakoś ale nie udało się. Je tylko owoce i to w formie gładkiej papki (np. Malinki mikserem a potem jeszcze przez sitko żeby żadnych pesteczek nie było) inaczej dziecko udaje że się dławi albo że wymiotuje. Nie wiem co robić. Miałam plan wprowadzenia zupki a potem mięska a teraz nie wiem samo mięso mu ugotować?
Mirka gratulacje dla Leosia:)
 
na forum cisza, bo wakacje się skończyły :-D ja zaprowadziłam dziś starsza córcie do pierwszej klasy. Urodzona w 2008 roku, ale w pierwszej połowie więc musiała iść. Może to i dobrze, że nie miałam wyboru bo strasznie bym się wahała. Dziwnie w tej 1 klasie. Pani sama przerazona. Nikt nic nie wie - zero konkretów i organizacji. Julitka była z nami. ciągnęła inne dzieci za włosy i ogólnie wszystkie panie się nią zachwycały.

Julitka ma 2 ząbka - znów bezobjawowo wyszedł :)
 
reklama
Do góry