reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Michalina dużo sił i zdrówka dla pociechy :)

Ja lody ostatnio w wersji z kawą tj kawa z mlekiem i gałką lodów :-D
Siva widziałam na fb że "ropucha" znowu coś się odzywała?
Pocieszyłaś mnie z tą jazdą - my wyruszamy w sobotę, przeraża mnie pakowanie.... Mamy wynajęte mieszkanie 2 pokojowe i gotować pewnie będę szybkie obiadki w większości na miejscu....
 
Z ta diagnoza SI. To i tak prywatnie trzeba wszystko. Może pomogą, bo Laura od początku jest trudnym dzieckiem i jej zachowanie nie wydaje mi się być normalne. Z niej taki mały terrorysta.

Ząb połamany boli, wisi w dzasle, ona spuchlo. Zaraz by dentystka przyjęła ale nie mam z kim dzieci zostawić. Pytałam czy mogę z dziećmi to mówiła aby znaleźć opiekę, bo nie wie co będzie trzeba robić i ile to potrwa
 
Ooo Kaczuszka, nie ma swojego życia, to się naszym interesuje. Mój kolor włosów jej się nie podoba i kurze łapki - chyba się popłacze :)
 
Siva ja nic nie widze na fb.
Ale smieszna laska ;) juz nie ma sie czego doczepic hihi ;);) moze Ci pozazdroscic nawet kurzych lapek ;) bo kurze lapki najczesciech wychodzą u osob duuzo usmiechajacych sie ;)
 
Akuku, też tak do tego podeszłam - wolę swoje zmarszczki od uśmiechu niż maskę bez emocji, jak ta wyrachowana sucz
 
Siva przypomniala mi sie kobueta co bojac sie zmarszczek wcale sie nie usmiechala a jak sie "smiala" to miala plaska mine otwarta buzie i smiech typo ohohohohohoho...
Hehehe z takiej osoby mozna sie posmiac ;)
 
reklama
hej kochane! :-)

ale dzis mamy dluuuugi dzien...tj.mamy pelno czasu... a to dlatego,ze wczesnie:-pwstalismy. o 8 pobudka, sniadanko, zrobilam pranie i wyszykowalismy sie do miasta... o 12 mialam juz pozalatwiane sprawy w miescie i zakupy zrobione. obiad przygotowalam w calosci wczoraj wiec teraz tylko czekamy az maz z pracy wroci:-)

nawet podobaja mi sie takie dni!;-)
 
Do góry