reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Witajcie !!!

Ja odstawilam wszystko wszystko prócz bio gai bo i tak nic nie pomaga !!!! Noc tragedia dzien tak samo !!! Do tego moj lekarz na urlopie !!!
Niewiem jak to jest ale po odsttawieniu tych preparatów na wzdecia jest lepiej tylko spać nie chce ale nie płacze nie wygina sie nie marudzi !!!!
Polozna przez tel doradzała mi kupic czopki viburkol podobno na receptę ale w jednej z 5 aptek dostałam je tylko kurcze boje sie urzyc :( !!!!



Vinga sory ze zawracam Ci głowę ale u mnie nie ma tej opcji zeby mnie nie wylogowalo !!!:( juz hasło zmienilam i dalej mam problem !!!! Jest tylko okienko przy logowaniu czy zapamiętać ??? Zaznaczam tak i po jakimś czasie jestem wylkogowana :(


inomama uciski dla córci i ciebie oby Wam pomogli !!!! Koleżanki syn miał refluks 4 tyg w szpitalu i na szczęście juz jest ok !!!
 
Hej laski !

Inomama biedna Laurka. Trzymam mocno kciuki żeby te leki pomogły malutkiej. A to badanie to jakiś hard core. Ciekawe czy w Polsce jest coś takiego. Ale ważne że'udało się postawić diagnozę.

Fifka jeśli możesz to wstaw zdjęcie chłopców Twoich w nowym wozie:) ja jestem ciekawa tej dostawki. Moja starsza też chce jeździć w wózku a ja sama z dwoma wózkami nie daję rady. I myślę czy do Tako można dokupić taką dostawkę? Wiecie może?

Anbas ja też już powoli zaczynam wychodzić sama z dwójka. Ja co prawda mieszkam przy bocznej bardzo mało ruchliwej ulicy. Ale moja starsza nie za bardzo chce chodzić tylko jeździć w wózku.

Milusia współczuję . W co wjechałaś?

U nas nocka i dzień nawet ok. Wieczory są trudniejsze bo obie moje panny marudzą.

Udanego wieczoru:)
 
magsus a pisałaś do Bestyji? bo ja nie mam pojęcia co ci poradzić :( współczuję problemów brzuszkowych


tak zachwalałam mojego starszaka, że ładnie podchodzi do Gabrysia... no i przechwaliłam. dziś Gabi dostał cios w brzuch i buzie, zadrapanie pod nosem i krew była :( aż się poryczał strasznie. mam nadzieję, że nic mu nie zrobił bo chyba bym sobie nie wybaczyła, że tak czujność straciłam :(
 
Ja nie nadążam z czytaniem:p

Akuku , Fifka no to teraz mam stracha z tym czosnkiem.... Zjadlam wczora ząbek, poki co cisza....Oby maly mi nie plakal

Akuku ciesze sie ze małemu pomaga i jest ok
Moj Filip usmiecha sie bardzo dużo, jak do niego mówimy. Wydaje wtedy dzwieki i robi minki jakby chcial cos mowic. Też sie dziwi bardzo/ On ma mega radoche z cieni na suficie jak swieci lampka:)Fifka ciesze sie ze tak Was pani dr wychwaliła! Adrian jest zuch chłopak!
I czekam na fotorelacje ze spacerku .

Milusia wspolczuje kochana \
\
Pustiszi Super ze maly zrobil kupke, ulzyl sobie i mamusi widze bardzo::)

Niesiao a bylas juz na wizycie kontrolnej u gin?

Dona wspolczuje klopotow brzuszkowych . Moj maly tez pare razy zrobil zielona kupke teraz na szczescie jest ok

Yoanna ciesze sie rownież ze jest cos co malenstwu pomaga

Delewarre kochana zlamany obojczyk? Biedne dziecko, ile sie nacierpialo....

Inomama kciuki za Was! Za Laure malą , w szczegolnosci ! Niech jej pomoga jak najszybciej!

U nas jakos leci codzien spacerujemy, Filip spi potem jak suseł a ja mam czas by ogarnąc dom, Nataniela. Teraz wlasnie wstal i szykuje kąpiel jak zwykle sama , bo mąz wpadł w taki wir pracy ze w domu jest gosciem:(:no:

Jutro jade na kontrol do okulisty i chirurga prosze o kciuki boje sie jakos o to oko.

Uciekam , bo sie maly niecierpliwi !
 
Dzięki Dziewczyny, ale radość była przedwczesna :-( Nie działa lub działa odwrotnie... Dzisiejszy dzień to masakra.
Nie dam rady doczytać i odpisać :-( Wszystkim Dzieciątkom dużo zdrówka!!!
 
hope w drugi samochód:eek::sorry: prawko mam 6lat i taką głupotę zrobić.. aż boli-na własnym podwórku...mąż już naprawia co żona zepsuła u mechanika:sorry2:

Vinga
jej wspłczuję,ale niestety Kochana to nie uniknione...Najgorzej że Gabryś się nie obroni:-( ja jak widze moich lejących się to mówię żeby tylko się nie gryźli:-D (tylko że oni sobie równi..):sorry:



dziewczyny tak mi strasznie żal tych Waszych plączących maleństw...:zawstydzona/y: pamiętam jak to było..mój Kuba też tak wył...mam nadzieję że szybko Wam przejdzie
Ale z moich obserwacji wynika że dużo więcej problemów brzuszkowych mają mamy które karmią mm?
 
Dona - badanie polegalo na monitorowaniu zoladka Laury przez 24 godz w roznych stadiach. Najpierw wsadzili Jej przez nos rurke do zoladka i ta siedziala tam caly czas, a podlczona byla do takiego malego, przenosnego urzadzenia, ktore znowu ja nosilam na ramieniu jak torebke. Polaczone zatem bylysmy i nie daj Bog krok zrobic niezsynchronizowany, wtedy rurka sie w nosie ruszala...Za kazdym razem, kiedy Mala jadla naciskac musiam przycisk "jedzenie", kiedy spała "spanie", kiedy byla w pozycji pionowej przycisk "odpoczynek". Urzadzenie mierzylo refluksy wlasnie, kwasote i kiedy i na jak dlugo jedzenie podchodzi do przelyku, tam pali, itd. Wyszlo, ze nadluzszy bol refluksowy (jeden tylko) trwal 18 minut!!!!!!!
no i musialam przed i po karmieniu wazyc dziolche - srednio 100 gr przybywalo po kazdym karmieniu
a kto wpadl na to? kazdy po trochu, ale najbardziej lekarz...dzis dal 2 leki, zobaczymy czy pomoga...generalnie mowil, ze caly czas Laura czuje jakby miala silna zgage, momentami na tyle żrąca kwasem, ze wymiotuje az...leki maja zneutralizowac choc troche
Inomama wymeczyliscie sie przez to badanie. Ale warto bylo przecierpiec bo juz masz 100% diagnoze. A u nas to i dla syna i corci mozna tylko sie domyslac ze to maja i dawac leki. Niby juz u syna mozna to zbadac, ale to dluga droga przez gastrologa. Przez taki refluks dziecko moze chorowac bo ten kwas powoduje podraznienia i w konsekwencji infekcje gardla a pozniej oskrzeli i pluc.
Ja Laurze podaje Debridat a mimo to dzis rano zwrocila wszystko co zjadla. Czekam na efekt leku.
Oby twojej Laurze pomogly leki.
Dziecku na MM mozna dodac zageszczacz do mleka, cycowym sie nie da i jeszcze takie ciagle wiszenie na cycy i przejadanie sie jest bardzo zle na reflujs :(
 
reklama
kurcze jak z mała nie ma problemów to z dużym są
w nocy skarzył sie na ból zęba caly dzień jęczy mimo ibuprofenu teraz spuchniety ale tylko z jednej strony i zgłupiałam bo nie wiem czy to od zeba czy to moze świnka, ale noc szykuje sie nieprzespana
 
Do góry