reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hejka jestem nadal w dwupaku, nadal zła.... Dzisiaj jedynie 3 osoby dzwoniły i pytały czy urodziłam....
Podczytuję, ale przyznam że ciężko coś pisać oprócz tego że strasznie zazdroszczę.... No i m zakazał rodzić w weekend bo ma egzaminy.... Kurcze zaraz oszaleję....
 
reklama
Kaczuszka wiem ze juz ciezko i czekasz, ale popatrz na to z innej strony mu juz sobie nie pospimy, baa ja to nawet kupy zrobic spokojnie nie moge , serio... hehehe wiec kochana swieczki do lazienki i zrob sobie kapiel relaksujaca. Obejrzyj film , poczytaj ksiazke. Spokojnie na dniach bedziesz plakac ze cyce bola, sutki pogryzione, obkurczajaca sie macica, niewyspanie itd hehe.
Ja sie zastanawiam czemu ja tak marudzilam ze rodzoc chce hehe, kobiecie nie dogodzisz . Teraz bym tak na jeden dzien wsadzila malego do brzuszka hahahahha. Zartuje oczywiscie.
Tak wiec widzisz natura sprytna jest, my mamy byc zmeczone ciaza i chciec rodzic, bo jakby nam tak dobrze w ciazy bylo to bysmy na porodowke jechac nie chcialy i gotowe psychicznie bysmy nie byly.
Jak ma sie zaczac to sie zacznie czy teraz czy w weekend. Trzymam kciuki by przed weekendem sie udalo.
 
Kaczuszka, mnie dziś pytały 4 osoby, piąta była mama więc przebijam:-D Przez całą ciążę można powiedzieć że była cisza, a tu nagle takie zainteresowanie wzbudzam... Ostatnio też chyba ze 4 znajome się odezwały...
A jeśli chodzi o ten termin porodu to w sumie nawet by mi pasowała ta data 21-22 stycznia bo wtedy będę o tyle spokojniejsza, że m na pewno będzie przy mnie a od początku baaardzo tego chciałam:tak:


Aniu, masz piękną pamiątkę - wystarczy spojrzeć i najbliższe sercu osoby są już przy Tobie:) Mam nadzieję, że Natalka już Was tak nie będzie terroryzować;-)
 
ale nam hope niespodzianke zrobila :OO jejja u niej cos sie zapowiadalo na poród??

wiecie co jestem rozwalona wszsytkie prawie urodzily a ja mam jutro termin i co?? i nic jutro ide na wizyte i wymusze masaz szyjki albo cos bo mnie nosi ;(( plakac mi sie chce '(

zla jestem jka diabli jak zobacze jeszcze jakies wiesci n aszpitalnym to oszaleje . tu juz sie kreci temat cycowania i mleka i bolacych cycków a ja narazie nic do tego ;( hmm chcialabym zeby poród nastapil juz teraz natychmiast nawet jak by mial byc bardzo bolesny wytrzymam !! :(
 
Blue spokojnie przyjjdzie kryska na matyska:):D Na pocieszenie dodam, spojrz
ja juz dwa dni po terminie:D

Antinetka trzymam kciukasy!!:)
 
hhee jakos nic mnei nei umie pocieszyc bo pierwsza córe rodzilam 10 dni przed terminem a teraz co?? jeszcze zebym miala zamknieta szyjke i dluga a tu na odwrót a dzieciak wyjsc nie chce ;((urosnie do 5 kg to sie moze zdecyduje ;(

sama sobie bym ta szyjke wymasowala jak bym wiedziala jak ;OOOO ha..
 
Blu ja 1 synka urodziłam w 38 tc (równo), drugiego 37 + 6 i miałam wielki problem żeby donosić, praktycznie grudzień leżałam żeby do 37 wytrwać i co .... :szok: zero ...koniec tabletek i skurcze się skończyły. Myślałam że kolejna ciaża to tak jak Fifka kiedyś pisała krutszy i bardziej zagrożony a tu ....
No nic smeram brodawki łażę jak nakręcona, dzisiaj wyczytałam że można kręcić biodrami i d...pa nic.
 
Blue przyjdzie i na Ciebie pora, jeszcze zatesknisz za brzuszkiem.
Wiem, wiem ja tez jeczalam ze rodzic che a i tak 10 dni wczesniej urodzilam, wiec rozumie ze Ci ciezko...ale tylko czekac mozesz. A stres Ci nie pomoze kochana.
 
reklama
Ja to dziś znowu dołek,mialam nadzieje że w ciu dnia sie rozkreci coś a tu nic,mąż tez już chodzi podenerwowany ,zawiedziony że tyle trzeba czekać....

Teraz poszedl na nocke.
Malutka od 20 szaleje w brzuchu z przerwami wypina się,kopie,wierci ,ale tak mocno ,krocze mnie boli.
Co ona taka niespokojna
Ja już wariuje,ja mam nadzieje że nc zlego sie jej nie dzieje......
Widzę że kolejne rozpakowane.
Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek.
Kostki spuchniete,cinienie dzis mialam 143 na 89 :(
 
Do góry