reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
No jak pięknie tak sie bałam tego dnia a to już po 16
Pomalowałam ten element ale jeszcze raz mnie czeka więc kolejne 2 godzinki zleca
Zaraz mąż wróci obiadek
Jak ja lubię takie dni :-)
 
Witam :)
Ja juz po wizycie :) Z maluchem wszystko dobrze, wyniki rowniez dobre wiecej szczegolow napisze na odpowiednim watku :)
magdus30 a jak dostaniesz taka liste moglabys ja wrzucic na bb? ja szczerze mowiac nie zrobilam nawet konkretnej listy i zaluje bo z pamieci wiele mi pouciekalo co mam zabrac, czescwiowo torba spakowana ale brakuje mi paru drobiazgow i sama juz nie wiem jakich ;)
bilkabdg fotki wyszly rewelacyjnie :) chetnie obejrzalabym wiecej :)
Skorupka84 mnie tez imbir odrzucal przynajmniej w pierwszym trymestrze i strasznie mnie mdlilo wiec na zgage mi rowniez nie pomoglk, ale migdaly wcinalam czesto i bylo troszke lepiej :)
 
I już po 19 ;-) rewelacja :-) zaraz pójdę wziąć sobie kąpiel i to czego akurat w ciąży nie lubię to dopilacja... Gr.. Jutro z rana pobudka i to wczesnego rana... Ale damy radę w koncu zobaczę sie z moja przyjaciółka kawka ploty i potem wizyta dzień zleci jak szalony
 
Dobry wieczór:)

Dość aktywne dziś byłyście:) Jednak miałam rację, to ciśnienie to wina ciśnieniomierza... Wczoraj dostaliśmy nówkę sztukę naramienny i mam normalne, to górne między 120-130, więc baja bongo:) A nie ukrywam, ciśnienie mi bardziej podwyższało to zamrtwianie się i nakręcanie się. Straszna ze mnie panikara, ale z drugiej strony to pierwsza ciąża i chce się jak najlepiej! Dmucha się na wszystko.

Jutro powinnam dostać moje wyprawkowe zakupy, ale mam radochę. Pod koniec miesiąca wezmę się za pakowanie torby i niech się dzieje wola nieba:)

Nie, no poważnie, czuję się o niebo lepiej...kamień z serca:)

Miłego wieczorku i zdrówka dla dziewczyn, które teraz tego najbardziej potzrebują:)
 
Hej dziewuszki! Napisze tylko, ze wrocilam, jestesmy cale, zdrowe i zmeczone :-) Czekam z utesknieniem na mojego faceta, bo niestety siedzi jeszcze w pracy. Wiec ja sobie troche poczytam co tam u Was (mam do nadrobienia 24 strony co jest raczej nierealne, ale cos tam poczytam).
 
reklama
Biłka Super fotki :tak: Masz śliczny brzuszek.

Elisse Dzięki, dziś jest lepiej i cały dzień krzątam się po domku :tak: Pochwal się jaki fotelik wybrałaś.

Skorupka Mnie ostatnio też zgaga męczy i jedyne co mi pomaga to syrop dozwolony dla ciężarnych. W PL na pewno też są jakieś, w aptece Ci coś polecą. Na mnie domowe sposoby nie działały.

Aninek Fajnie, że już jesteś ;-) Wreszcie sobie odpoczniesz po tym wyjeżdzie hehe

Poprasowałam ubranka Olafka dziś i jestem zadowolona. Jeszcze jedna tura się suszy i będzie gotowa cała szafa. Mielone z buraczkami wyszły pyszne. Synkowi też smakowało, bo daje teraz popis.
 
Do góry