reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

MNIEJSZE.jpg

golas.png

Wrzuciłam wam do pokazania 2 fotki z sesji
brzuszkowej ;-):-):tak:
Pochwale się moimi zbędnymi KG :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie wczoraj nie dalam rady zajrzec tzn podczytywalam ale nie mialam sily pisac;/

bilka ale z Ciebie śliczna kobitka;) Zdjecia cudne poprostu ;) No i twoj brzusio jaki śliczny ;)

magda oj bidulko u Ciebie co chwile jakies choroby;/ Ja to bym sie juz chyba zalamala jak nie jedna cora to druga oh;/ Nic tylko życzyc Ci duzo zdrowka kochana;)

mamaaga oj znowu zle wiesci dla pocieszenia moze dodam ze tylko 5 tyg i dzidzia bedzie donoszona ! Trzymaj sie jakos i duzo zdroweczka dla waszej dwojeczki;)

Ja wizyte i usg opisalam w odpowiednim watku troche sie stresuje ale nie bede tu wam glowy zawracac na tym watku;/ Mi tez chyba wczoraj siara poleciala bo mialam plamki na koszulce . Milego dnia ;)
 
Hej :-D
Dziś byłyśmy z Hanusią w pracy zawieźć L4. Trochę poplotkowałyśmy i wróciłyśmy do domu. Hania właśnie śpi, więc mam chwilę dla siebie. Śmiać mi się chciało, bo zanim dojadę do drogi asfaltowej kawałek muszę jechać drogą wysypaną szlaką, na której jest pełno dziur. Jak najechałyśmy samochodem na jakąś dziurę, to Hanuśka za każdym razem mówiła: "Mama uwaziaj" :-D:-D:-D

Afja-Anetka trzymam kciuki, żebyś w styczniu zdała egzamin na prawko ;-)

muuuum_to_be nasza córcia też ma czkawkę 2-3 razy dziennie, ale to dobrze, bo dziecko płucka ćwiczy :tak:

MAMAAGA4 trzymaj się kochana ;-) Jak z ciśnieniem? Lepiej?

Magda_z_uk zdrówka dla Twojej rodzinki i żeby Ciebie nie dopadł wirus. A wymioty rzeczywiście mogą powodować skurcze. Na rozwolnienie pomaga mąka ziemniaczana (czubatą łyżeczkę mąki popić wodą - dobre to nie jest, ale skuteczne), albo węgiel leczniczy. A cola wygazowana chyba pomagała na wymioty.

Biłka
śliczna pościel i zdjęcia z sesji brzuszkowej :tak:

Indziorka ja tak samo wszystko kika razy sprawdzam czy wyłączone, zamknięte itp... Nawet Hania zauważyła, że jak gdzieś wychodzimy, to kilk razy sprawdzam czy zakluczyłam drzwi i sama sprawdza po mnie :-D
Co do trudności z oddychaniem: pytałam ostatnio ginkę o to, bo kilka razy zdarzyło mi się, że zaczęło mnie boleć w mostku i brakowało powietrza, żeby spokojnie oddychać. Powiedziała, że jeśli to chwilowe i często się nie powtarza, to ok, w innej sytuacji jechać na IP.
 
dotka85 fotek mam więcej, ale nie będę wszystkich wrzucać...hihi - potem jak znajdę chwilkę załączę zdjątko samego brzusia ;-):-D

madziamadzia super ta twoja Hanusia, słodziak pocieszny ;-)

muuuum_to_be, gosia081145 dziękuję dziewczyny za miłe słowa.
Wasze avatary z brzusiem też przepięknie się prezentują. Ale szkoda, że są małe fotki i tak dokładnie ich nie widać. Super te brzuszki jest móc podziwiać stycznióweczek :tak: chwilo trwaj :-)
 
Kaja28 mam nadzieję, że dziś już się lepiej czujesz.

mamaaga4 trzymaj się dzielnie. Małej się spieszy na ten świat. Oby jeszcze trochę w brzuchu posiedziała. W Zielonej Górze na pewno dowiesz się coś więcej.

biłkabdg piękne zdjęcia :) Będziesz mieć pamiątkę na całe życie.

AfjaAnetka nie martw się egzaminem. Ja zdałam dopiero za 7 razem i jeżdżę całkiem dobrze. Stres też zawsze robi swoje.

M@linka dobrze, że nie było Was tylko pół godziny. Mi też mózg się zmniejszył w ciąży.

Czarni mi w ogóle nic z piersi nie leci i zastanawiam się czy powinno. Ciężko zgadnąć jak nasze maluchy szaleją w brzuchu. Mi się wydaje jakby mała co chwilę zmieniała pozycję. Taki mały prezent a potrafi tyle radości sprawić :)

Magda_z_uk Nikusi szybko przeszła choroba. To dobrze, przynajmniej długo się nie męczyła. Zdrówka dla Neli. Połóż się spać. Nie wiadomo jak będzie dziś w nocy.

muuum_to_be ja jak na razie piorę większe ubranka w zwykłym proszku i je chowam. Trochę tego mam, dostałam 3 duże wory. Potem w grudniu będę prać te mniejsze. Grudzień szybko mi zleci. Świętaa i remont mnie czeka, więc wolę to sobie wcześniej rozplanować.

ada1989 jak już w grudniowych mamusiach się zaczyna, to nam też dużo nie zostało.

Alicja32 będziesz mieć weselej z koleżanką :)

januarka daj znać jak było na wizycie.

Indziorka nieciekawa akcja z tym oddychaniem. Oby tylko jednorazowa.

marta87 widocznie organizm potrzebuje dużo snu. Lepsze to niż nie móc spać.

agaagaaga14 już samo ułożenie maleństwa ma wpływ na odczuwanie go. Szczęściara byłaś, że nie miałaś nudności.

madziamadzia Hania dba o mamusię ;-)

Dziś obudziłam się o 3 w nocy i do godziny 7 nie mogłam zasnąć :-/ Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło i mam nadzieję ostatni. Dziś będę zamawiać fotelik samochodowy :)
 
Witajcie. Mega się wkurzyłam bo posta mi zjadło. Bo zapomniałam ctrl c zrobić przed wyslaniem.
Częściowo go odzyskałam po czym wcisnęłam ctrl + z i mi go zeżarło!
Wrrr....!!!
:angry::crazy::no::szok::angry:

nadrobiłam co pisałyście i tak z grubsza, bo już teraz to nie mam czasu :baffled:
mamaaga życzę Ci wytrwałości. Mam nadzieję ,że wszystko się ułoży dobrze dla Twojego maluszka i Ciebie!
Magdo z uk współczuję choróbska. Oby Ciebie trochę oszczędziło. Moja szwagierka miała podobnego wirusa w ciąży i wymiotowala. Jakoś to przeżyła ale musisz być silna i uważać na siebie. Pij dużo po troszku po łyczku wody, żebyś się czasem nie odwodniła,. Dobrzeże mama Ci pomaga, zawsze to trochę łatwiej.
indziorka miałaś stracha. Moj M ma tak czasem w nocy .Trwa to chwilę ale jest straszne. Szybko przechodzi, nie wiem skąd to ma? Bynajmniej nie jest w ciąży :)

biłka śliczne zdjęcia i Ty też śliczna!

Ja mam teraz dużo czasu i dziwne pomysły. Np już zabieram się za porządki świąteczne, żeby mieć to z głowy przed świętami. Robię to w takim tempie, że akurat do świąt moze zdążę :)

Wczoraj ogarnęła mnie panika, że mam za mało ciuszków. Ale dziś przejżałam wszystkie na spokojnie i stwierdziłam, że mam za dużo :) Część poprasowałam, ale to strasznie żmudna robota.

Plis napiszcie mi jak się ubiera takie maluchy? Czy jak się zakłada body z długim rękawem, to podspód jeszcze jedno z krótkim ( tak do śpioszek) nie pamiętam za nic.

Co do pakowania torby to siostra ma mi dać listę rzeczy jaką trzeba ze sobą wziąć i w jakiej kolejności wkładać do torby, ponoć sprawdzone/.
Więcej rzeczy nie pamiętam.
Buziaki dla Was i maluszków!
 
Afja -Anetka! W Styczniu na pewno zdasz!
madziamadzia - Hanie to fajne dziewczynki ! Moją właśnie muszę uspokoić , bo boi się końca świata:rofl2:
 
reklama
biłka śliczne zdjęcia i Ty też śliczna :)
A ja dzis odebrałam wyniki sa super :D jutro na 16 do lekarza, juz sie nie moge doczekac :D wogole dzis jakas padnieta jestem i nic mii sie nie chce ;/ najchetniej to bym polozyla sie i poszla spac :p macie jakies domowe sposoby na zgaga?? Strasznie mnie w nocy meczy ;/ okropienstwo ;/ probowalam imbir ale odrazu mowie ze to ie dla mnie, nie moge nawet tego przelknac ;/
 
Do góry