reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Ale glupki w tym zusie- niech scigaja tych co ich naprawde okradaja, a nie biedne kobity ledwo sie ruszajace w 30ktoryms tygodniu ciazy1!!!!! to juz zaswiadczenie od lekarza nie wystarczy?? moze bluzke jeszcze bedziesz musila podniesc zeby sprawdzili czy czasem nie masz poduszki :baffled: naprawde niektore systemy sa mega porabane!!!!
 
Witam Teraz ino siedzę na necie i poszukuję różnych rzeczy dla niuni Hmmm muszę nadrobić ten czas bez netu A jeszcze wymyśliłam sobie dzisiaj na obiad kluski śląskie z mięskiem :-)
Ja również kupiłam ten proszek z Lidla Lovela Nawet już wyprałam jedną porcję pralki z ciuszkami dla małej Ja użyłam płynu Lenor sensitive ale ten niemiecki Tam jest napisane że jest antyalergiczny Także mam nadzieję że jej nie uczuli

WSZYSTKIM SOLENIZANTKĄ ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!

Idę zaraz strugać ziemniaczki miłego dnia
 
Skorupka może po prostu jakoś tak losowo aby statystykę zapełnić i na Ciebie biedulko trafiło. Będzie dobrze :-D.
Młody się uaktywnił i puka. Może się przekręci i pokaże się na usg. A nie standardowo wypnie 4 litery :-).
 
Hej dziewczyny, ja mam dzisiaj pracowity dzień, niedawno wróciliśmy z większych zakupów z mężem, zrobiłam obiad i mąż pojechał do pracy, a ja mam chwilę, żeby tu zajrzeć. Udało nam się kupić paczkę pampersów dla małej, drugi ręcznik kąpielowy z kapturkiem -ten z Biedronki, bo jeszcze się zachowały:) (jeden już mamy, ale to mało), kocyk, waciki dla niemowląt. Chciałam kupić jeszcze nożyczki i szczoteczkę do włosków, ale nie mieli. Tak powoli coś tam kupujemy, uzupełniamy tą wyprawkę, ogólnie to tych rzeczy do kupienia jest milion-pełno takich drobiazgów, ale przy kasie się zbierają konkretne kwoty później. No trudno, jak trzeba to trzeba:) Miłego dnia!
 
Alice88 a pampersy w Biedronce jakiej firmy kupujecie?
Tej DADA ? Dobre są???

biłkabdg my kupiliśmy pampersy w Tesco dzisiaj, Pampers Newbaby, rozm. 2, 80 szt za 39,99 nie wiem nawet czy to drogo czy nie, bo jeszcze nie mam rozeznania. Chcę jeszcze dokupić jedno opakowanie tych pampersów z wycięciem na pępek, żeby na początek było nam łatwiej.
Jeśli chodzi o te pampersy Dada z Biedronki, to kolega męża ma miesięczną córeczkę i mówił, że one są fajne, ich córka nie ma od nich żadnych uczuleń, ani nic takiego i dobrze chłoną. Do tego cena. Myślę, że to zależy od dziecka:)

Jakie Wy rozmiary kupujecie pampersów? Bo mi się wydaje, że 1 to nie ma za bardzo co kupować, tylko trzeba uderzać od razu w dwójkę?
 
Witajcie, właśnie wróciłam od lekarza. Moje wyniki moczu wyszły nienajlepsze, lekarka powiedziała że tragedii nie ma ale są erytrocyty, leukocyty i takie tam...w niedużej ilości ale jednak:-( Powiedziała, że moczowody mogły się przytkać piaskiem i stąd ten ból. Mam brac no-spę i Furaginę...czy któraś z was to brała? Wiecie może czy to w ciąży bezpieczne? Słyszałam że nie powinno się tego stosować pod koniec ciąży:confused: Na razie łyknęłam, bo boli mnie bardzo...juz mi się odechciewa wszystkiego:-( utrudnia mi to normalne funkcjonowanie i odbiera chęci do wszystkiego... Na dodatek wyjazd mojego się przedłuża i mam już dość bez niego, sama z tym wszystkim...:-(
Przepraszam, że nie odpisuję Wam ale nie mam siły nawet posiedzieć i poczytać. Pozdrawiam was mocno i wszystkiego najlepszego dla solenizantek:happy:
 
reklama
Do góry